Ātrais kredīts Lieldienās

By | 13 februāris, 2013

Katru gadu tuvojoties kādiem īpaši nozīmīgiem svētkiem ātrais kredīts internetā ir pieejams izdevīgāk, vismaz daudziem ir tāda cerība. Šogad ātrais kredīts Lieldienās ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Akcija, kas paredz šādus nosacījumus gan ir spēkā visu gadu, taču lielai daļai Latvijas iedzīvotāju vajadzība pēc papildus finanšu līdzekļiem parādās tieši, tuvojoties svētkiem. Ja vēlies uzzināt, kurš ātrais kredīts Lieldienās  ir izdevīgākais, ielūkojies atrsaizdevums.lv sākumlapā ievietotajā kredītu salīdzinātājā. Iespējams 2 minūtēs ietaupīsi vairāk par 50 Ls.

Kurš ātrais kredīts Lieldienās ir izdevīgākais?

Konkurence ātro kredītu uzņēmumu starpā un darījumu interneta vidē vienkāršums ļauj ātrais kredīts lieldienāsikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18/20 gadu vecuma iegūt 25 Ls – 1500 Ls dažās minūtēs. Kreditori neprasa ķīlu, galvotāju vai izziņu no darba vietas, taču nauda ir jāatmaksā jebkurā gadījumā. Pieredze liecina, ka minimālais laiks, kurā iespējams saņemt ātro kredītu ir 10 – 15 minūtes.


 

Naudas saņemšanai ir vajadzīgs (1) bankas konts, (2) epasts, (3) 0,01 Ls bankas kontā (reģistrācijas maksai) un (4) mobilais telefons. Lai saņemtu kredītu ir (1) jāsalīdzina visi aizdevumi, (2) jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā, (3) jāpārskaita reģistrācijas maksa un jānorāda vēlamā kredīta summa. Kad viss nokārtots, atliek vien gaidīt naudas ienākšanu kontā.

Neapšaubāmi visizdevīgākais ātrais kredīts Lieldienās un ikdienā ir kredīts bez maksas, t.i. ātrais aizdevums līdz 200 Ls. Šis pakalpojums šobrīd ir pieejams vairākos uzņēmumos, taču tikai jaunajiem klientiem. Gadījumā, ja jūs iepriekš esiet izmantojuši kāda aizdevēja, piemēram, Latvijas ātro kredītu tirgus līdera – smscredit pakalpojumus un vēlaties aizņemties atkārtoti, ir vērts salīdzināt alternatīvas. Ērtības labad to ir iespējams izdarīt atrsaizdevums.lv sākumlapā.

Cik maksā ātrais kredīts Lieldienās un svētku dienās bez ķīlas?

Ja izvēlēts pirmais kredīts bez maksas (0%), tad atmaksājot naudu noteiktajā termiņā nekas papildus nav jāmaksā. Piemēram, aizņemoties 85 Ls uz 30 dienām, jums noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 85 Ls un nekas vairāk. Savukārt apstākļos, kad atmaksāt naudu savlaicīgi nav iespējams, būs jāmaksā par kredīta līguma termiņa pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu svārstās no 12,5% līdz gandrīz 25% no neatmaksātās summas mēnesī. Ātrie kredīti internetā bez darba vietas ir pieejams vieglāk nekā ar sliktu kredītvēsturi, taču pieteikties aizdevumam un dažreiz arī to saņemt var ikviens.

Kas notiek ar kredītu nemaksātājiem ?

Pret ļaunprātīgiem nemaksātājiem, kas nepilda doto vārdu tiek pielietotas soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% dienā, kas ir ārkārtīgi daudz, taču kopējā parāda summa nevar pārsniegt paša kredīta summu. Šāda norma ir paredzēta Civillikumā, kas nosaka, ka soda apmēram ir jābūt samērīgam ar pārkāpuma smagumu. Šeit gan netiek ņemtas vērā parādu piedzinēju izmaksas, kas praksē  nekad nav zemas. Diemžēl Lieldienas šajā aspektā nav nekāds izņēmums un gadījumā, ja ātrais kredīts Lieldienās tiek paņemts, taču vēlāk netiek atmaksāts, var nākties saskarties ar parādu piedzinējiem.

Vai bez ātrā kredīta Lieldienās un citos svētkos var iztikt?

Mūsu vecākiem nebija iespēja aizņemties internetā vai kredītiestādēs un viņi bez tā iztika samērā labi. Lieldienas ir svētki, kas atšķirībā no Ziemassvētkiem un Jāņiem, kur ierasti lieli, bagātīgi klāti svinību galdi, ir daudz pieticīgāki svētki. Ātrais kredīts Lieldienās reāli nav nepieciešams, jo bērni būs priecīgi par sīpolu mizās vārītām olām, savukārt pieaugušie var baudīt kūku, tēju vai skādu saldu vīnu, kas nemaksā vairāk par 5 Ls pudelē. Lieldienas ir svētki, kuru laikā mums ir dota iespēja pārdomāt dzīvi, tās nepastāvīgumu, dzīvības trauslumu un vienlaikus priecāties par pavasara un vasaras tuvošanos. Ātrais kredīts šajos apstākļos var palīdzēt iegādāties vairāk pārtiku vai doties tālākā ceļojumā, taču to ir vērts darīt tikai tādā gadījumā, ja esiet 100% pārliecināti, ka tas tiešām ir nepieciešams.

Ja plānojat aizņemties, dariet to atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.