Pirmais bez maksas

2018. gadā ātrais aizdevums bez procentiem un komisijas maksas ir pieejams  1 reizi. Termiņa beigās jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmāties un nekas vairāk. Nauda kontā 10 – 20 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas, vienas bankas ietvaros. Izvērtējiet iespējas atmaksāt kredītu. aizņemieties atbildīgi.

Aizdevējs Atlaides (30 dienas) Vecums Nauda kontā** Maksimālā summa 1. reizē Maks. termiņš
1. līdz 700 ar 0%* 20 – 75 15 minūtes 425 30 dienas Informācija>>
20-75 10 minūtes 500
30 dienas Informācija>>
20-75 15 minūtes 3000
30 dienas Informācija>>
21-70 10 minūtes 350
30 dienas Informācija>>
20-75 10 minūtes 425
30 dienas Informācija>>
20 – 70 15 minūtēs 500
12 mēneši Informācija>>
20-75 5 minūtes 425
24 mēneši Informācija>>
20 – 70 15 minūtēs 1950
2 gadi Informācija>>
18 – 65 10 minūtēs 5000
4 gadi Informācija>>

Kā iegūstams īstermiņa bezprocentu kredīts?

pirmais kredīts bez procentiem un bez maksas komisijas

Kas jāzina par bezprocentu kredītu?

Ievadā jau pieminētais bezprocentu aizdevums internetā (ātrais kredīts) ir īpašs AKCIJAS piedāvājums, kas ļauj jaunajiem klientiem ietaupīt reālu naudu. Aizņemoties, piemēram, 100 EUR uz 20 vai 30 dienām jums noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tikpat, cik paņēmāt. Nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka klientam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā.

Tu varēsi aizņemties jau tūlīt, ja atbilsti šādiem nosacījumiem:

  • saņem regulārus ienākumus;
  • neesi iekļauts parādnieku datu bāzē (negatīva kredītvēsture);
  • ir bankas konts, epasts un mobilais telefons.

Ieteikums – Visu akciju noteikumi attiecas tikai uz jaunajiem klientiem. Iepriekš jau esi aizņēmies internetā ? Izvēlies citu kreditoru, varēsi ietaupīt.

Kas notiek, ja kredīts netiek atlīdzināts savlaicīgi? Ja aizdevums netiek atmaksāts savlaicīgi, jums pastāv divi varianti – (a) samaksāt par kredīta termiņa pagarinājumu (šo iespēju nepiedāvā visi uzņēmumi) vai (b) maksāt soda naudu par saistību nepildīšanu. Pirmajā gadījumā jūs samaksājat noteiktu summu par līguma pagarināšanu, bet tā nesamazina kredīta pamatsummu. Otrajā gadījumā aizdevējs vispirms mēģinās ar jums sazināties, lai vienotos par kompromisu, bet sliktākajā scenārijā sazināsies ar parādu piedzinējiem, lai atgūtu savu naudu. Ņemiet vērā, ka ilgstoša kredītsaistību nepildīšana var novest pat pie lietas nonākšanas līdz tiesai un savas kredītvēstures sabojāšanai. Izklausās bīstami, bet patiesībā tas nav nekas īpašs, jo šādi nosacījumi ir spēkā pilnīgi visiem kredītiem, t.sk. aizņemoties bankā.

Kā atmaksāt kredītu?

Saskaņā ar LR likumdošanu jums ir tiesības atgriezt kredītu arī priekšlaicīgi, nemaksājot par to neko papildus. Visērtāk atmaksāt parādu, ir, pārskaitot naudu uz aizdevēja bankas kontu no savas internetbankas profila. Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele, Norvik banka, GE Money vai jebkurai citai bankai, kas apkalpo privātpersonas Latvijā ir sava internetbankas versija. Ja saprotat, ka internetbankas pieejas kodi ir bloķēti vai pazaudēti, bet laika vairs nav daudz, dodieties uz savas bankas filiāli. Par naudas pārskaitīšanu no filiāles būs jāmaksā komisijas maksa, taču tas viennozīmīgi būs lētāk nekā nokavēt kredīta atmaksas termiņu.

Kādas ir aizņemšanās alternatīvas?

Bezprocentu naudas aizdevumi jeb ātrie kredīti ir šobrīd pats izdevīgākais aizņemšanās veids, pie nosacījuma, ka izpildat visus līguma nosacījumus un atgriežat parādu savlaicīgi. Tajā pašā laikā visu kategoriju top kredīti internetā ir apkopoti šī portāla sākumlapā, bet, ja vajadzīgs aizdevums uz ilgu termiņu, ielūkojoties lapas augšpusē, sadaļā ilgtermiņa aizdevumi. Paralēli vērts ņemt vērā, ka pirms aizņemšanās internetā vienmēr ir jāizvērtē iespējas dabūt aizdevumu no tuviniekiem vai draugiem. Situācijā, kad pirmais kredīts bez maksas vai pat kredīts bez ķīlas vairs nav pieejams, vērts apsvērt kredītu pret auto ķīlu. Šis variants paredz, ka jūsu auto kļūst par garantiju aizdevumam, bet jūs joprojām varat turpināt lietot savu automobili. Pieteikumi kredītam tiek izskatīti 30 minūtēs, bet naudu var saņemt pat tajā pašā dienā.