Kredīts pirms algas dienas

By | 18 jūlijs, 2013

Daudzi no mums dzīvo “no rokas mutē” un var puslīdz normāli iztikt tikai vasaras mēnešos, kad nav jāmaksā par apkuri. Situācijās, kad gadās neparedzēti tēriņi vai veselības problēmas līdzšinējie ienākumi nespēj segt izdevumus un var nākties aizņemties. Ir labi, ja ir kāds draugs, paziņa vai radinieks, kurš var palīdzēt. Ja tas nav iespējams, tad ir vērts aplūkot bezprocentu kredītus, kas ļauj iegūt pat 100 vai 200 latus 15 minūtēs. Aizņemieties atbildīgi

Kam ir pieejams kredīts pirms algas dienas bez procentiem ?

Iepriekš minētais bezprocentu aizdevums ir ātrais īstermiņa kredīts, kas ļauj aizņemties un noteiktā termiņā atmaksāt, cik paņemts. Šāds akcijas piedāvājums ir spēkā tikai dažos uzņēmumos, turklāt tikai attiecībā uz jaunajiem klientiem. Tajā pašā laikā jāatcerās, ka ātrie kredīti  interntā bez komisijas maksas ir vairāki, tādēļ tos var izmantot daudzas reizes.

Pretendēt uz kredītu bez procentiem pirms algas dienas var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 20 gadu vecumu. Dažos uzņēmumos kredītu internetā var iegūt pat no 18 gadiem, taču tie vairāk ir izņēmumi uz kopējā aizdevēju fona.

Kas notiek, ja nevaru atmaksāt kredītu savlaicīgi ?

Savlaicīga naudas aizdevuma atmaksa ir būtisks priekšnoteikums tam, lai darījums būtu izdevīgs. Pretējā gadījumā būs jāmaksā par aizdevuma termiņa pagarināšanu (no 15% mēnesī), bet tas nesamazinās neatmaksātā kredīta apmēru. Tādējādi 100% var apgalvot, ka, lai arī ātrie kredīti bez procentiem pirms algas dienas ir izdevīgi visiem, tomēr ne visi spēj izpildīt aizņemšanās nosacījumus.

Problemātiskos gadījumos ir labi, ja ir brīvi naudas līdzekļi, lai pagarinātu kredīta termiņu. Apstākļos, kad tas nav iespējams aizdevēji pēc kāda laika sāk aprēķināt soda naudu (1 % dienā) un iesaista procesā parādu piedzinējus. Sliktākajā scenārijā lieta var nonākt līdz tiesai, kur tiek pieņemts lēmums par piespiedu parāda piedziņu. Viss aprakstītais neattiecas uz klientiem, kas spēj turēt doto vārdu un atmaksā naudas kredītu savlaicīgu.

Ieteikums – ja ir šaubas par savām vajadzībām vai finansiālajām iespējām atmaksāt parādu noteiktajā termiņā, neaizņemies ! Tajā pašā laikā, ja aizņemies dari to izsvērti un pārdomāti. Aizņemies atbildīgi.