Kur var saņemt aizdevumu ar minimālo algu

By | 1 augusts, 2013

Nezini, kur var saņemt aizdevumu ar minimālo algu ? Ja naudu vajag steidzami un nevēlies staigāt pa bankām, tad palīgā var nākt ātrie aizdevumi. Kredīts tiek piešķirts 15  minūtēs, turklāt bez ķīlas un reizēm pat ar minimālo algu. Priekšnosacījumi ? Tīra kredītvēsture un oficiāli ienākumi. Pirms aizņemties gan rūpīgi izvērtē savu maksātspēju. Tas ir svarīgi. Aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstams aizdevums ar minimālo algu internetā ?

Pirmais kredīts ar minimālo algu internetā vairākos uzņēmumos tiek piedāvāts bez komisijas maksas un bez procentiem. Svarīgi, gan piebilst, ka aizdevums ir jāatmaksā līgumā noteiktajā termiņā, t.i. parasti ne vēlāk kā 30 dienās. Aizdevums ar minimālo algu ir pieejams tāpat kā kredīts ar augstiem ienākumiem. Lai aizņemtos Tev būs jāveic šādas darbības:

  • salīdzini kredītus (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu); 
  • izvēlies sev piemērotāko un piesakies aizdevumam; 
  • aizpildi anketu un apstiprini savu lietotāja profilu (būs jāpārskaita 0,01 EUR); 
  • saņem naudu kontā. 

Saņemot Tavu kredīta pieteikumu, uzņēmums pievērsīs uzmanību šādām detaļām – (1) kādi ir tavi ienākumi, (2) kāda ir kredītvēsture. Aizņemties ar minimālo algu var bez grūtībām, ja vien izvēlēta pietiekoši maza aizdevuma summa. Tajā pašā laikā, ja Tev ir negatīva kredītvēsture, rēķinies, ka pastāv salīdzinoši liela iespēja saņemt atteikumu. Sabojāta kredītvēsture ir kā slikta reputācija. Ja iepriekš neesi pildījis saistības, tad turpmākie sadarbības partneri baidās, ka neatgūs savu naudu noteiktajā termiņā, bet zaudēt nevēlas neviens.

Kredīta saņemšanai Tev būs vajadzīgs – (a) dators ar interneta pieslēgumu, (b) epasts, (c) mobilais telefons un (d) bankas konts. Lai darījums būtu veiksmīgs, pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas. Ja nevēlies saskarties ar nepatīkamiem pārsteigumiem, tad pirms kredīta līguma apstiprināšanas obligāti izlasi visu līgumu līdz beigām. Kredīta līgums ietver informāciju par visām aizdevuma izmaksām un potenciālajām soda sankcijām, kas draud klientiem, kas nepildīs uzņemtās saistības.

Vai ir kādas īpašas prasības, lai saņemtu aizdevumu ?

Bez jau pieminētajām minimālajām prasībām – tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi jāpiemin vēl minimālais vecums. Absolūti lielākā daļa kreditoru aizdod no 20 gadiem, taču ir arī tādi, kas piedāvā aizdot naudu kredītā no 18 gadiem. Maksimālā vecuma barjera turpretim vairumam ir 62 vai 65 gadi, bet daži kreditori ir gatavi aizdot naudu līdz pat 75 gadu vecumam. Arī pensija ātro kredītu uzņēmumu skatījumā tiek uztverta kā regulāri ienākumi. Turklāt vērts atzīmēt, ka pensionāri izceļas ar to, ka pilda savas saistības visprecīzāk, tādēļ ir visuzticamākie.