Mogo LV kredīts

By | 13 augusts, 2013

A/S “Mogo” piedāvā aizdot naudu (a) autogāzes iekārtas iegādei, (b) lietota vai mazlietota auto pirkumam, kā arī ļauj saņemt kredītu pret auto ķīlu. Ja izvēlēts kāds no pēdējiem diviem pakalpojumiem, tad vari saņemt pat vairāk kā 5 tūkstošus latu. Pieteikšanās aizdevumam izmaksā 1 santīmu un atbildi par kredīta pieejamību darba dienās vari saņemt aptuveni 30 minūtēs.

Pieteikt mogo kredītu

mogo kredīts

Šobrīd Mogo kredīts apmaiņā pret automobiļa ķīlu ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kura īpašumā ir savs auto. Tiesa, automašīna nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem un tai ir jābūt ar izietu tehnisko apskati un derīgu OCTA apdrošināšanu. Situācijās, kad plānots aizņemties virs 3 tūkstošiem latu ieķīlājamajam auto uz līguma darbības termiņu būs vajadzīga arī KASKO apdrošināšana.

Saņemot aizdevuma līgumu paraugu savā epastā, tajā atradīsi visu informāciju, kas attiecas uz kredīta atmaksu un tā izmaksām. Ja saņemtais piedāvājums Tevi apmierina, varēsi to apstiprināt elektroniski vai mogo birojā. Kad tas izdarīts, atliek doties uz tuvāko CSDD filiāli, lai apstiprinātu nodrošinājuma pilnvaru. Ņem vērā, ka pilnvaras apstiprināšana ir maksas pakalpojums, kas jāsedz vienai no pusēm (pircējs vai pārdevējs).

Kāds ir lielākais mogo kredīts uz ko varu pretendēt ?

Saskaņā ar uzņēmuma nosacījumiem aizņēmums pret automašīnas ķīlu nevar pārsniegt 10 tūkstošus latu jeb 90% no auto novērtējuma vērtības. Svarīgi – uzņēmuma speciālistu vērtējums par auto cenu var atšķirties no tevis prasītā.

Kredīta atmaksa notiek saskaņā ar līguma nosacījumiem, taču, ja vēlies vari to izdarīt arī ātrāk bez papildus maksas. Tradicionāli visērtāk atmaksāt parādu ir no sava internetbankas profila, taču, ja parole aizmirsusies vari to izdarīt arī no savas bankas filiāles. Tiesa, jārēķinās, ka par to būs jāmaksā komisijas maksa (parasti 1 ls – 3 ls). Attiecībā uz priekšlaicīgu mogo kredīta dzēšanu ir vērts atzīmēt, ka šāda iespēja nav mogo īpaša pretimnākšana, bet gan Latvijas likumdošanā noteiktās aizņēmēja tiesības.

Aizdevums auto iegādei

Ievadā jau norādījām, ka AS “Mogo” piedāvā arī aizdevumus cilvēkiem, kas vēlas savā īpašumā iegūt mazlietotu vai lietotu automašīnu. Lai īstenotu pirkumu Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar tīru kredītvēsturi un ar regulāriem ienākumiem. Pieteikties aizdevumam vari lapas augšpusē, izvēloties “parādīt manas kredītiespējas”. Tāpat kā mogo aizdevumam pret automobiļa garantiju arī šim aizdevumam būs vajadzīgs vismaz 1 santīms bankas kontā.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt mogo kredītu savlaicīgi.