Pirmais kredīts bez galvojuma

By | 28 novembris, 2012

Pirmais kredīts vienmēr ir īpašs. Ir nedaudz satraukums, neziņa par to, vai viss tiks izdarīts pareizi, tas ir dabīgi. Ja esi vismaz 18 gadus vecs, Tev ir pieejams pirmais kredīts bez galvojuma. Naudas kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez procentiem, bet, ja esi gatavs piemaksāt, vari saņemt pat 1000 latus 10 – 20 minūtēs. Turpinājumā aplūkosim, kurš ir izdevīgākais kredīts bez galvojuma, kā to iegūt, cik tas maksā un no kā uzmanīties, lai darījums būtu veiksmīgs. (Izdevīgākie aizdevumi apkopoti šeit).

Kurš ir izdevīgākais pirmais kredīts bez galvojuma?

Šobrīd internetā pieci kredīti ir pieejami bez procentiem 10 – 20 minūtēs, tomēr ir kāda svarīga nianse. Bez komisijas maksas (bez procentiem) ir tikai pirmais aizdevums jeb pirmais kredīts bez galvojuma. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja vēlaties ietaupīt, katru reizi, kad vajadzīga papildus nauda ir jāizvēlas cits aizdevējs.Ja vēlaties zināt, kurš kredīts šobrīd ir lētākais, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā. Daudzi cilvēki ir slinki un turas pie tā paša kreditora pie kura aizņēmušies naudu pirmajā reizē. Tas nav pareizi. Šāda rīcība ir ērta, taču katrā reizē tiek pārmaksāti 10 – 20 lati, citreiz pat krietni vairāk. Cik daudzi no mums nopelna vairāk par 10 – 30 latiem dienā? Un, cik daudzi ir gatavi uzdāvināt nepazīstamam cilvēkam 10 latus? Kreditori nav nekādas labdarības iestādes vai ubagi, viņu galvenā motivācija darboties ir peļņa, taču, ja jūs varat ietaupīt, kādēļ gan to nedarīt?

Kredīti bez galvojuma ir ērts, vienkāršs un izdevīgs veids, kā aizņemties internetā. Pieteikšanās kredītam akcijas piedāvājumu ietvaros ir bez procentu maksas un neuzliek nekādas saistības. Atbildi par kredīta pieejamību var uzzināt maks. 30 minūtēs (kredītiem līdz 1000 Ls) vai pāris stundās (aizdevumiem līdz 7000 Ls). Ja piedāvājums atbilst tavām prasībām, apstiprini kredīta pieprasījumu (ar sms) un saņem naudu kontā. Ja piedāvājums nepatīk, neliecies ne zinis un meklē citu risinājumu.

Kā aizņemties bez galvojuma?

Situācijā, kad nauda nepieciešama steidzami, kredīts bez galvojuma ir ātrākais veids kā iegūt papildus naudu, taču jāatcerās, ka tā būs arī jāatmaksā. Lai iegūtu kredītu ir jāveic sekojošas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti;
  • jāaizpilda anketa izvēlētā uzņēmuma mājas lapā;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa, ja tāda tiek prasīta (reģistrācijas maksa parasti ir 0,01 Ls un kalpo kā pamats, lai laizdevējs pārliecinātos, ka pieteikuma iesniedzējs ir reāla persona);
  • jāapstiprina kredīta pieprasījums (ar sms, piezvanot vai savā profilā).

Kad viss veiksmīgi izdarīts, pozitīvas atbildes gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta pavisam drīz. Nepacietīgākie var internetbankā skatīties sava konta stāvokli. Prakse liecina, ka visātrāk nauda tiek ieskaitīta tajos gadījumos, kad klientam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Kredīts bez galvojuma šajā aspektā nav nekāds izņēmums. Vairumam Latvijā pārstāvēto ātro kredītu uzņēmumu ir konti Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele un GeMoney bankās, līdz ar to naudas saņemšanas ātrums ir tāds kā solīts. Paralēli visi aizdevēji tomēr savos līgumos iekļaut atrunu, ka pirmais kredīts bez galvojuma klienta kontā tiks ieskaitīts 24 stundu laikā kopš pieteikuma saņemšanas. Šādas atrunas galvenais iemesls ir bažas par iespējamiem sakaru traucējumiem un starpbanku maksājumu īpatnība, kas paredz, ka nauda uz citu banku tiek pārskaitīta trīs reizes dienā.

Naudu visvieglāk ir saņemt cilvēkiem ar nesabojātu kredītvēsturi un pastāvīgiem ienākumiem, taču samērā bieži kredītu var saņemt arī cilvēki bez darba vietas. Ja vēlaties zināt, kā to reāli izdarīt, izlasiet rakstu – Kredīti bez darba vietas un uzzināsiet visu par šī darījuma niansēm.

Cik tas viss maksā?

Pirmais kredīts bez procentu maksas un galvojuma pieejams vairākos uzņēmumos, taču tikai uz noteiktu laiku. Ja nauda tiek atmaksāta 30 dienās nekas papildus nav jāmaksā. Kavētājiem jārēķinās, ka par līguma pagarināšanu var nākties maksāt līdz pat 26% no neatmaksātās naudas summas mēnesī. Paralēli arī aizņemoties atkārtoti tajā pašā uzņēmumā ir jārēķinās ar šāda apmēra maksājumu. Savukārt soda sankcijas šī tipa aizdevumiem ir ļoti augstas un, piemēram, smscredit lv gadījumā tās ir 1% no neatmaksātās summas dienā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Kad vajadzīgs pirmais kredīts bez galvojuma, atrsaizdevums.lv ir pietura Nr. 1, lai atrastu lētāko piedāvājumu.