Aizdevumi internetā

By | 12 aprīlis, 2012

Kā izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu internetā?

Steidzami nepieciešams aizdevums internetā, bet nevēlies pārmaksāt? Spied uz pogas un salīzini visus kredītus.
[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] salīdzināt aizdevumus[/button]

Pirmo kredītu bez maksas piedāvā SMS CREDIT, VIA SMS, MiniCredit, GreenCredit un SOHO CREDIT (skat. portāla sākumlapu). Gadījumā, ja jau iepriekš esi aizņēmies pie kāda no uzņēmumiem un nauda nepieciešama atkārtoti, izvēlies kādu citu no iepriekš minētajiem, būs daudz izdevīgāk. Ja aizdevumu atmaksāsi 30 dienu laikā, nebūs jāmaksā komisijas maksa un procentu maksājumi, taču tur ir daudzas detaļas (pagarināšanas likmes izmaksas, darba laiks, maksimālās summas u.c.), tādēļ ir vērts pašam skatīties tabulu un salīdzināt, kas izdevīgāk.

Ja spēsi aizdevumu atdod savlaicīgi, tad būtībā varēsi uzskatīt to par draudzīgu dāvanu, taču šis piedāvājums ir tikai jaunajiem klientiem. Otrajā reizē visi uzņēmumi vēlas iegūt savus procentu maksājumus un par to viņus būtībā nevar nosodīt. Viens no kritērjiem, kas nav minēts tabulā, taču to noteikti būtu jāņem vērā ir uzņēmuma prestižs un reputācija. Portāla ietvaros esam izanalizējuši virkni piedāvājumi un publiskai apskatei atstājuši tikai tos uzņēmumus, kuru darbība ir vērsta ilgtermiņā un tiek nodrošināta savstarpēji izdevīga sadarbība starp klientu un aizdevēju.

Kā uzlabot aizdevumu internetā izsniegšanas kārtību?

Aizdevumi izsniegšanas kārtību Latvijā kopš 2010. gada reglamentē MK noteikumi, nosakot prasības, kas jāievēro aizdevumu izsniedzējiem, t.sk. līguma nosacījumus, taču šie nosacījumi nav akmenī cirsti un balstās uz tā brīža izpratni un kompromisu starp patērētāju, valsts un uzņēmēju interesēm. Gadījumā, ja vēlies rosināt grozījumus likumdošanā vērsies Latvijas Republikas Finanšu ministrijā, savukārt, ja vēlies ierosināt sūdzību par kāda aizdevēja rīcību attiecībā pret sevi, vērsies Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā. Šī ir iestāde, kas pārrauga ātro aizdevumu izsniedzēju darbību un veic praktiskus soļus, lai novērstu patērētāju interešu aizskārumu. Turklāt sūdzību skaitam, pamatojumam un ātro kredītu izsniedzēju potenciālā pārkāpuma smagumam ir būtiska nozīme, pārskatot uzņēmuma licencēšanu.

Ja likumdošanu tomēr mainīt nevēlies, bet vienkārši nepieciešams aizdevums internetā, tad spied uz zemāk pievienotās saites (pogas).

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”red”] salīdzini aizdevumus[/button]