Aizdevumi no privātpersonām

By | 19 aprīlis, 2012

Privātpersonu aizdevumi

Aizņemšanās no privātpersonas ir viens no dabīgākajiem risinājumiem, lai atrisinātu lielākas vai mazākas naudas grūtības un šādu iespēju ir izmantojuši 100% visi cilvēki. Jāiet pusdienās, bet maks aizmirsts mājās, jāsamet nauda kolēģim dāvanai, bet nav skaidra nauda. Banāli piemēri, tādēļ pievērsīsimies daudz lielākām summām un reizēm, kad aizdevumi no privātpersonām ir labākais risinājums.

Aizdevumi no draugiem un radiem

Šis ir vislabākais variants, jo nodrošina, ka nebūs jāmaksā procentu maksājumi un komisijas nauda, turklāt nebūs jāparaksta nekādi dokumenti. Taisnība, taču tikai līdz brīdim, ja runa iet par nelielu summu. Ja vajadzīgs lielāks naudas daudzums, tad iespējams pat tuvs draugs vēlēsies vismaz apliecinājumu uz parastas papīra lapas un parakstu, ka tiešām atdosiet naudu noteiktā termiņā. Šajā situācijā darbojas aksioma, jo lielāka uzticība, jo lielāku summu jums kāds būs gatavs aizdot un otrādi, jo lielāka summa, jo lielāka uzticība būs nepieciešama.

Izvēloties aizdevumu no draugiem un radiem, ir jāņem vērā, ka, nespējot atdot naudu savlaicīgi, riskējat sabojāt attiecības ar sev tuvajiem cilvēkiem. Daudziem dzīvē ir gadījies aizdot nelielu summu un pēc tam ilgi gaidīt, kamēr aizņēmējs to nes atpakaļ. Sajūta nav patīkama un reti kurš grib to piedzīvot atkārtoti. Šī iemesla dēļ naudu drīkst aizdot tikai tādā gadījuma, ja esi gatavs aizdoto arī nesaņemt atpakaļ. Būtu svarīgi šo aspektu izrunāt ar cilvēku, no kura plāno aizņemties. Nesoli, ka atdosi noteiktajā termiņā, ja pats neesi par to drošs. Cilvēciskas attiecības ir svarīgākas nekā īstermiņa finansiālu problēmu risināšana.

Aizdevumi no privātajiem aizdevējiem

Katrs ir redzējis filmu vai lasījis grāmatu, kurā puskrimināli vai atklāti krimināli personāži aizdod lielas naudas summas ar milzīgiem procentiem uz neilgu termiņu (viens mēnesis). Šādi cilvēki tiešām eksistē, viņus var atrast Latvijas lielākajā sludinājumu portālā, taču to darot ir jābūt ārkārtīgi piesardzīgam, jo filma ir filma, taču dzīvē neviens nevēlas piedzīvot fiziskus draudus, izrēķināšanos un nokļūšanu verdzībā.

Otrs variants būtu aizņemties no kolēģiem vai sev zināmiem naudas maisiem. Lūgt naudu nav patīkami, bet iedomājieties sevi viņu vietā. Vai Jūs dotu aizdevumu privātpersonai, ja varētu to atļauties? Dot vienmēr ir vieglāk nekā prasīt, tādēļ pārvariet bailes un lūdziet, sliktākais, kas var notikt – viņi pateiks, nē.

Nauda no aizdevumiem internetā

Latvijā darbojas virkne ātro aizdevumu izsniedzēju, kas izsniedz naudu uzņēmumiem un privātpersoniem. Ja esat jauns klients, tad tiek piedāvāts aizdevums uz 30 dienām (pāris simti latu), bet komisijas maksas un procentiem. Tomēr svarīgi šo naudu atdot savlaicīgi, pretējā gadījumā būs jāmaksā soda sankcijas (pat vairāk kā 1% no kopējās summas dienā).

Uzspiežot zemāk, jūs varat salīdzināt uzticamākos aizdevējus.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”teal”] aizdevumi internetā[/button]