Aizdevums ceļojumam

By | 22 jūnijs, 2013

Plāno doties ceļojumā jau rīt vai nākošnedēļ, bet papildus naudu, piemēram, atvaļinājuma naudu dabūsi tikai vēlāk? Kredīta aizdevums ceļojumam var palīdzēt iegūt trūkstošos līdzekļus jau šodien, bet samaksāt par ceļojumu pēc atgriešanās. Aizņemies 15 minūtēs, bez ķīlas. Top aizdevumi pieejami portāla sākumlapā (no 50 Ls – 5000 Ls). 

Kas jāzina pirms pieteikties aizdevumam ceļojumam ?

Pirms pieteikties kredītam internetā, lai uzsāktu savu ceļojumu pirms ienākumu saņemšanas ir jāatbild uz šādiem jautājumiem:

  • vai es varu iztikt bez kredīta ?

Ideālā gadījumā aizdevumu nevajadzētu ņemt, bet, ja nauda ir mazāk, tad jāizvēlas pieticīgāks galamērķis. No otras puses, skaisti dzīvot neaizliegsi.

  • vai spēšu atmaksāt naudu savlaicīgi ?

Kredīts izklaides ceļojumam var likties ļoti vilinošs, taču, ja nav 100% pārliecība, ka naudu varēsi atmaksāt savlaicīgi, tad labāk neaizņemties. Šobrīd vairāki aizdevēji piedāvā aizdot naudu bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi. Tajā pašā laikā, ja kredīts netiek atmaksāts savlaicīgi ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu un tas ir neizdevīgi. Papildus tam arī jārēķinās, ka ilgstoši parādnieki var tikt iekļauti parādnieku reģistrā un tas var apgrūtināt iespējas tuvākajā laikā saņemt jebkādu kredītu.

  • cik liels naudas aizdevums ceļojumam ir vajadzīgs ?

Ja dodaties organizētā ceļojumā caur tūrisma aģentūru, tad pastāv liela iespēja, ka daļa izmaksu ir uzpūstas un iespējami lētāki risinājumi. Ja izvēlēts individuāls ceļojums, ir vērts apsvērt iespēju samazināt nakšņošanas izmaksas. Vienlaikus arī līdzbraucēju piesaistīšana var sniegt vērā ņemamu ietaupījumu.

  • kādas ir patiesās kredīta izmaksas ?

Izlemjot par labu aizņēmumam, ir svarīgi iepazīties ar visām kredīta izmaksām. Svarīgākās kredīta komisijas maksas un procentu likmes esam apkopojuši portāla sākumlapā. Tajā pašā laikā iesakam pirms aizņemšanās rūpīgi iepazīties ar aizdevuma līguma nosacījumiem un procentu likmēm. Samērā bieži būtiskākās nianses ir ierakstītas ar maziem burtiem teksta beigās.

Kopumā aizdevums ceļojumam ir labs variants cilvēkiem, kam ir regulāri ienākumi, tīra kredītvēsture un spēja turēt doto vārdu. Mūsdienās, kad godavārds daudziem ir kļuvis par tukšu skaņu spēja turēt savas apņemšanās un solījumus reizēm tiek uzskatīta par, ko īpašu, nevis normu. Aizņemieties atbildīgi.