Aizdevums internetā bezmaksas

By | 14 septembris, 2012

Tev ir pieejams aizdevums internetā bezmaksas līdz 200 Ls. Saņem naudu 15 minūtēs un 30 dienu laikā atmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Bez ķīlas, bez galvotāja, bez jebkādām papīra izziņām. (Uzzini, kuri aizdevumi internetā ir bez komisijas maksas (0%).

Kā iegūstams aizdevums internetā bezmaksas?

Lai iegūtu bezmaksas aizdevumu jāveic šādas darbības:

(1) jāsalīdzina aizdevumus (skat. portāla sākumlapu);

(2) jāreģistrējs izvēlētā aizdevēja mājas lapā;

(3) jāpārskaita 1 santīms uz uzņēmuma bankas kontu;

(4) jāapstiprina aizdevuma nepieciešamību (ar sms, piezvanot, izdarot attiecīgu izvēli jaunizveidotajā profilā aizdevēja mājas lapā);

(5) jāsaņem naudu kontā (pēc 10 – 20 minūtēm nauda jau būs kontā).

Visātrāk naudu iespējams saņemt, ja ir konts Swedbank, SEB, Nordea, DNB, Citadele, GE Money vai Hipotēku bankā. Tieši ar šīm bankām sadarbojas vairums uzņēmumu, kuru piedāvājumos ietipst aizdevums internetā bezmaksas.

Priekšnoteikumi bez maksas aizdevuma saņemšanai

Aizdevums internetā bezmaksas ir pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem, vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kuriem ir tīra kredītvēsture. Pozitīva kredītvēsture šajā gadījumā  nozīmē to, ka nedrīkst būt kavēta parādsaistību un kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām. Šobrīd paņemts kredīts nav un nevar būt šķērslis, lai tiktu saņemts aizdevums internetā bezmaksas. Papildus tam, atsevišķi uzņēmumi, piemēram, OpenCredit pieprasa regulārus ienākumus (darba vietu), taču konkurences iespaidā šāda prasība pamazām kļūst aizvien retāka. Piemēram, SmsCredit, GreenCredit un SohoCredit ir krietni elastīgāki attiecībā uz regulāriem ienākumiem, bet smscredit tos neprasa vispār. Ja vēlaties noskaidrot, kurš no šiem uzņēmumiem ir izdevīgāks, aplūkojiet atrsaizdevums.lv sākumlapu vai rakstu Kredīts bez darba vietas. Prakse liecina, ka salīdzināšana atmaksājas vienmēr. No vienas puses tā ļauj iegūt visaptverošu priekšstatu par tirgus tendencēm, no otras puses, sniedz iespēju ietaupīt vismaz 10 Ls, bet atsevišķos gadījumos pat 250 Ls.

Kā atmaksāt  un pagarināt aizdevumu?

Naudas aizdevuma atmaksa notiek tieši tāpat, kā veicot jebkura kredīta atmaksu, t.i., pārskaitot naudu uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Šajā procesā svarīgi ievērot precizitāti, jo pretējā gadījumā  maksājums sasniegs adresātu novēloti vai arī nesasniegs vispār.  Šķiet jebkuram dzīvē ir bijusi situācija, kurā aizkavēšanās vai dažādi šķēršļi gadās tieši tajā brīdī, kad tie ir vajadzīgi visvairāk. Ja vēlaties būt pilnīgi droši, ka saistības izpildītas savlaicīgi, pārskaitiet naudu vismaz 2 – 3 diena pirms noteiktā termiņa.

Lai arī aizdevums internetā, lielākoties, tiek izvēlēts ar domu, ka tas tiks atmaksāts noteiktajā termiņā, reizēm tomēr rodas problēmas. Šādās situācijās talkā nāk līguma pagarināšana, kas, lai arī ir maksas pakalpojums, tomēr ļauj izvairīties no iekļūšanas parādnieku reģistrā, kas ir krietni vien sliktāk nekā samaksāt pāris desmitus latu par aizdevuma termiņa pagarināšanu uz vienu mēnesi. Papildus jāņem vērā, ka soda sankcijas par saistību nepildīšanu ir ļoti augstas un var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās summas. Tādējādi kopumā var teikt, ka aizdevums internetā bezmaksas, tik tiešām būs bez maksas tikai tiem cilvēkiem, kas spēj pildīt savas saistības savlaicīgi.

Kad aizņemties un, kad neaizņemties?

Saskaņā ar virkni pētījumu tieši bezmaksas aizdevums internetā ir kļuvis par vienu no populārākajiem pakalpojumiem. 2011. gadā tas tika izmantots piecas reizes biežāk nekā 2010. gadā un kopējais apgrozījums sasniedza 31 miljonu latu. Vairums iedzīvotāju izvēlas aizdevumu līdz 100 Ls un galvenais iemesls ir nepieciešamība aizņemties līdz algai, lai pietiktu nauda dzīvošanai, nomaksātu steidzamus rēķinus, atdotu parādu vai iegādātos kādu preci, kurai konkrētajā brīdī ir īpaša akcijas cena. Šie visi ir labi iemesli, lai tiktu izmantots aizvdevums internetā bez maksas (0%), taču jāņem vērā, ka šī tipa finanšu pakalpojums ir paredzēts tikai un vienīgi tajos gadījumos, kad ir skaidra izpratne par to, kad un, kā aizdevums internetā varēs tikt atmaksāts. Ja neesiet pārliecināti, ka varēsiet atdot, neaizņematies. Ja vēlaties salīdzināt dažādus aizdevumus, ielūkojieties portāla sākumlapā.