Aizņemties 2000 Ls

By | 29 janvāris, 2013

Kad vajag aizņemties 2000 Ls, parasti tiek aplūkoti visi varianti. Aizņemties no draugiem būtu visizdevīgāk, bet reti, kuram ir brīvi pieejama tik liela summa. Šajos apstākļos talkā nāk patēriņa aizdevumi, kas ļauj aizņemties 2000 Ls un pat 7000 Ls dažu dienu laikā. Kredītu bez ķīlas var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 gadiem. Ja nav laiks salīdzināt aizdevumus, jūs variet pieteikties kredītam līdz 2000 Ls bez maksas šeit tūlīt. Pieteikuma aizpildīšana neuzliek nekādas saistības, taču ļauj iegūt konkrētu, jums paredzētu aizdevuma piedāvājumu.

Kā aizņemties 2000 Ls lētāk?

Izšķirties par labu aizņēmumam, nekad nav viegli, taču reizēm tas ir nepieciešams. Ja vēlaties samazināt kredīta ikmēneša maksājumu, izvēlieties kredītu ar ilgāku atmaksas termiņu. Svarīgi gan ņemt vērā, ka pielietojot šādu taktiku, tiek samazināts ikmēneša maksājums, taču ilgtermiņā var būtiski pieaugt kopējā summa, kas galarezultātā tiks atmaksāta naudas aizdevējam. No otras puses, ir daudzi gadījumi, kuros tikai ilgāka aizdevuma atmaksas perioda izvēle ļauj aizņemties 2000 Ls, 5000 Ls vai 50`000 Ls. Šis ir galvenais iemesls, kādēļ daudziem Latvijas iedzīvotājiem treknajos gados ņemtie hipotekārie kredīti ir ar termiņu 25, 30 un pat 40 gadi.

Saskaņā ar LR likumdošanu, ikviens ir tiesīgs atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa beigām bez soda procentiem. Šāda taktika var būt izdevīga tajos gadījumos, kad ir skaidrs, ka pēc noteikta laika būs pieejama lielāka naudas summa, ar kuras palīdzību nosegt atlikušo kredītu. Pieteikties naudas kredītam var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis 18 gadu vecumu, taču aizņemties 2000 Ls pie viena aizdevēja iespējams tikai no 20 gadu vecuma, turklāt pie nosacījuma, ka ir  tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Ja ienākumi nav pietiekami vai ir problemātiska kredītvēsture, iespējas saņemt aizdevumu var būtiski pieaugt, piesaistot galvotāju vai nodrošinot ķīlu. Par galvotāju var būt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 gadiem, savukārt par ķīlu var kalpot nekustamais īpašums – zeme, dzīvoklis vai māja.

Kā aizņemties 2000 Ls dažās minūtēs?

Mūsdienās aizņemties internetā ir iespējams pat 15 minūtēs, taču maksimālā summa, ko šādā veidā var iegūt ir 1000 Ls. Kredītam iespējams pieteikties, aizpildot vienkāršu reģistrācijas anketu. Pieteikums tiek izvērtēts dažu  minūšu laikā un atbildi par aizdevuma pieejamību tiek sniegta zibenīgi. Procentu likmes šī tipa ātrajiem patēriņa aizņēmumiem ir krietni augstākas nekā ilgtermiņa patēriņa kredītiem un sākas no 10% mēnesī. Salīdzinoši ilgtermiņa patēriņa kredītiem procentu likmes ir sākot no 16% gadā. Naudas aizdevējus iespējams salīdzināt, atverot raksta sākumā norādīto, pirmo linku. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet ne tikai iespējas aizņemties 2000 Ls, bet arī tos atmaksāt noteiktajā termiņā.