Aizņemties kredītu internetā

By | 10 augusts, 2012

Internetā iespējams aizņemties kredītu bez ķīlas. Nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 15 minūtes pēc reģistrācijas pieteikuma aizpildīšanas un pirmais kredīts līdz 200 LVL ir pieejams bez komisijas maksas (0%), tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies un nekas vairāk. Salīdzināt bezmaksas kredītus.

Kādēļ izvēlēties kredītu internetā?

Aizņemoties internetā jūs varat saņemt bezmaksas kredītu uz laiku līdz 30 dienām. Piemēram, aizņemoties 100 LVL uz 30 dienām, Tev šo 30 dienu laikā ir jāatmaksā tie paši 100 LVL. Kredītu vienmēr ir iespējams atmaksāt arī ātrāk, tādēļ pat, ja aizdevums nepieciešams līdz algas dienai pēc 20 dienām, labāk norādīt 30 dienas. Šādā veidā varēsi iegūt papildus laiku situācijā, kad ar kredīta atmaksu nevedas tik ātri kā cerēts. Aizņemties kredītu vienmēr ir risks, jo nauda ir jāprot ne tikai iztērēt, bet arī atmaksāt un daļa cilvēku to piemirst taču tas var iznākt dārgi.Maksa par kredīta pagarināšanu svārstās no 12,5% līdz 30% mēnesī un galvenā atšķirība ir ne tik daudz atkarīga no summas kā no katra konkrētā kreditora, tādēļ tos vienmēr ir vērts salīdzināt un tādējādi ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu.

Kā pareizi aizņemties kredītu?

Ja vēlaties aizņemties internetā, tad jums ir jāreģistrējas iepriekš izvēlētā kreditora mājas lapā, norādot visu nepieciešamo informāciju, jāpārskaita 1 santīms uz kreditora kontu (reģistrācijas maksa, kas ļaus pārbaudīt klienta personību un kredītvēsturi). Nauda kontā tiks ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūtes pēc pieteikuma aizpildīšanas un visātrāk naudu saņemsi, ja tev un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā.

Pareiza aizņemšanās nozīmē izdevīga, lēta un ātra aizņemšanās un tieši šādu iespēju piedāvā kredīti internetā, pie nosacījuma, ka variet turēt doto vārdu un veiciet naudas kredīta atmaksu savlaicīgi.

Priekšnosacījumi kredīta saņemšanai

Aizņemties kredītu ir tiesīgs jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, taču atsevišķi aizdevēji izsniedz naudas kredītu tikai no 19, 20 vai pat 21 gada vecuma. Ideālā gadījumā ir jābūt tīrai kredītvēsturei un regulāriem ienākumiem, taču praksē kredītu iespējams saņemt arī bez darba vietas. Vienīgais reālais šķērslis kredīta saņemšanai ir negatīva kredītvēsture, kas nozīmē, ka iepriekš esi kavējis parādsaistību vai kredītsaistību izpildi un esi iekļuvis parādnieku reģistros. Atkarībā no uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem šāds solis var likt automātiski piemērot aizliegumu vai arī var prasīt papildus izpēti. Ja uzņēmums ir gatavs pētīt detalizētāk, tad iespējams, ka aizņemties kredītu varētu arī izdoties situācijās, kad pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un šobrīd ir nokārtots.

Kā atmaksāt kredītu

Aizdevuma atmaksa notiek izmantojot internetbanku, līdzīgi kā veicot jebkura komunālā rēģina vai koncerta biļešu iegādi. Katram kreditoram ir savi, mazliet specifiski noteikumi, taču kopējās vadlīnijas paredz, ka jānorāda personas kods, vārds, uzvārds, kreditora konta numurs un reģistrācijas numurs, kā arī iespējams kredīta līguma un klienta numurs. Šajā procesā ir svarīgi ievērot precizitāti, jo aizņemties kredītu ir tikai puse no panākumiem. Kredīts ir arī jāatmaksā un tā ir grūtākā pasākuma daļa.

Aizņemies atbildīgi

Naudas aizņemšanās ļauj iegūt papildus enerģiju jeb naudu kāda mērķa realizācijai jau šobrīd, taču izmantojot nākotnes resursus. Neviens uzņēmums nav labdarības iestāde un vēlas nopelnīt, tādēļ ir svarīgi, ka nauda tiek atmaksāta savlaicīgi. Pretējā gadījumā aizņemties kredītu var izrādīties pavisam slikta izvēle, ko var nākties nožēlot un maksāt par līguma termiņa pagarināšanu vai pat soda sankcijas par saistību nepildīšanu.