Kredīts bez ķīlas un galvojuma

By | 10 augusts, 2012

Ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma ir pieejams 15 minūšu laikā, turklāt bez  maksas (-0%) un izziņām uz laiku līdz 30 dienām. Ja atmaksāsi naudu noteiktajā termiņā, tad papildus nebūs jāmaksā pilnīgi nekas. Ir vērts pacensties un aplūkot izdevīgākos bezmaksas kredītus.

Kā izvēlēties kredītu?

Bez ķīlas un galvojuma kredītus izsniedz daudzi aizdevēji, taču lielākā daļa no tiem vēlas saņemt nodrošinājumu vai vismaz komisijas maksu par sniegto pakalpojumu. Tas, protams, ir izdevīgi uzņēmuma, taču nebūt nav izdevīgi kredītņēmējam. Ja ir iespēja, vienmēr vajag izvēlēties pakalpojumu, kam ir zemākas izmaksas un, kas tādējādi ļauj ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu. Papildus tam jāņem vērā kredītu izsniedzēja reputācija un attieksme pret klientiem, taču to uzzināt ir ārkārtīgi grūti, jo objektīvu viedokli internetā neatrast. Lielāko daļu komentāru raksta konkrētā uzņēmuma algoti darbinieki, konkurenti vai daži neapmierināti klienti. Šī iemesla dēļ, izvēloties kredītu bez ķīlas un galvojuma, nekas cits neatliek kā paļauties uz sevi un objektīviem faktiem jeb statistikas salīdzinājumu. Samērā objektīvs kredītu salīdzinājums ir pieejams šī portāla sākumlapā, taču vienmēr ir vērts pirms aizņemšanās izlasīt līgumu līdz galam, jo detaļās var būt paslēptas visnepatīkamās nianses.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Saņemt naudu[/button]

 

 

Salīdzinot kredītus, pievērsiet uzmanību maksai par kredīta pagarināšanu, pieejamajai summai un tam, vai pirmais kredīts īstermiņā reizēm tiek izsniegts bez procentu maksas. Pārējie faktori ir sekundāri, jo vairumā gadījumu neatstāj tiešu ietekmi uz kredītņēmējiem.

Kādēļ izvēlēties bez ķīlas kredītu bez galvojuma?

Vienīgais iemesls, kas var būt pietiekami labs, lai aizņemtos internetā ātro kredītu ir steidzama vajadzība pēc papildus finansējuma, pie noteikuma, ka vēlaties apmierināt īstermiņa vajadzības un variet atmaksāt kredītu bez ķīlas savlaicīgi. Visos citos gadījumos aizņemšanas internetā var kļūt ārkārtīgi dārga un būtībā ir naudas izšķiešana, sevišķi, ja ar ātro kredītu mēģināsiet atrisināt ilgtermiņa budžeta plānošanas problēmas. Aplūkojot šo problēmu nedaudz praktiskāk, ātrais kredīts bez ķīlas varētu tikt izmantots, lai salabotu auto, ar kuru dodaties uz darbu, iegādātos medikamentus vai apmaksātu rēķinu par slimnīcu, kā arī nomaksātu hipotekārā kredīta rēķinu, jo pretējā gadījumā var draudēt nopietnas sankcijas. Tomēr ir svarīgi, lai būtu iespējams atmaksāt kredītu no nākamās algas vai citiem ienākumiem, kurus saņemat regulāri.

Pretējā gadījumā var nākties maksāt par aizdevuma pagarināšanu un tas ir maksas pakalpojums, par kuru var nākties maksāt pat 1/3 no kredīta bez ķīlas vērtības, lai pagarinātu aizdevumu uz vienu mēnesi. Iespējams pagarināt arī uz mazāku termiņu, taču fakts paliek fakts, kredīta ar vai bez galvojumu pagarināšana ir dārga un būtībā padara jebkuru bezmaksas ātro naudas kredītu par dārgu risinājumu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt. Kredīts bez ķīlas un galvojuma internetā var jums palīdzēt, bet vispirms izlasiet šo rakstu vai aplūkojiet kredītu salīdzinātāju portāla sākumlapā.