Krediti Jums|Piedāvājam 0% aizdevumus

By | 11 augusts, 2012

Krediti Jums jeb Kredits Jums ir pātraucis savu darbību, taču joprojām internetā ir pieejami vairāki bezmaksas kredīti  15 minūšu laikā līdz 200 LVL mēnesī. (Salīdzināt 0% kredītus) Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts kredīts bez maksas  ir 30 dienas. 

Mājas lapa KreditiJums-lv darbojās līdz 2011. gada nogalei, kad spēkā stājās jauna likumdošana, kas noteica nepieciešamību pēc nebanku kreditētāja licences (cena – 50`000 LVL). Daudziem komersantiem licence bija pārāk dārga un tie savu darbību pārtrauca vai turpināja veikt nelegāli. Arī šī uzņēmuma mājas lapa joprojām darbojas, taču kredītu izsniegšana tajā var notikt tikai nelegāli, jo tas nav licencēts par ko liecina arī paziņojums pirmajā lapā.

Par Krediti Jums

Atskatoties pagātnē var secināt, ka Krediti Jums bija salīdzinoši konkurētspējīgs. Tas piedāvāja kredītus visiem LR pilsoņiem no 21 gada vecuma pat vairāku simtu latu apmērā. Naudas kredīts tika izsniegts 10 – 20 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka bija iespējams pierādīt regulārus ienākumus un nebija kavētas kredītsaistības vai parādsaistības (tīra kredītvēsture). Mājas lapa pieder uzņēmumam SIA “ARJ Group”  un tas atrodas Rīgā, Imantā. Grūti pateikt vai mājas lapa šobrīd vēl darbojas kļūdas pēc vai vienkārši tas ir mēģinājums darboties bez licences, cerībā, ka nebūs jāmaksā sods, taču par to būtu jāspriež kompetentajām iestādēm, kas šajā gadījumā ir Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs.

Kā tika izsniegts Krediti Jums aizdevums

Kredits Jums klienti varēja saņemt kredītu tāpat kā jebkura cita ātrā kredīta uzņēmums, t.sk. Aizdevums-lv (pārskats par kredītiem). Klientiem bija jāreģistrējas Krediti Jums mājas lapā, jānorāda visa nepieciešamā informācija, kā arī jāpārskaita 1 santīms uz norādīto kontu. Šī procedūra kalpoja, kā līdzeklis, lai pārbaudītu klienta vecumu un kredītvēsturi. Vienlaikus šī informācija arī tika izmantota, lai varētu pārskaitīt naudu uz kreditora kontu un tas iespējams no aizņēmēja perspektīvas bija vissvarīgāk.

Kredits Jums alternetīvas

Šobrīd tirgū ir pieejams vairāk kā 40 dažādas ātro kredītu alternatīvas. Sākot no līzinga pakalpojumiem un lombardiem un beidzot ar ātrajiem kredītiem un patēriņa kredītiem, no kuriem izdevīgākie ir apkopoti šī portāla sākumlapā. Tomēr tās nav visas alternatīvas. Naudas kredītu jūs varat saņemt no draugiem, radiem, paziņām, ieķīlāt mantas lombardā, doties uz kādu no bankām pēc lielāka kredīta vai gluži vienkārši pasūtīt kredītkarti un izmantot to pēc vajadzības. Protams, ātrie aizdevumi daudzējādā ziņā ir krietni demokrātiskāki nekā vairums citu finanšu pakalpojumu, taču jārēķinās, ka tie nav panaceja pret visām problēmām un nav piemēroti visās situācijās. Attiecībā uz jebkāda veida kredītiem kalpo moto – ja ir iespēja neaizņemties, tad labāk to nedarīt. Paņemt naudas kredītu ir viegli, taču atmaksāt ārkārtīgi nepatīkami un ne visiem tas ir pa spēkam. Ir vērts pacensties, lai kredīti jums būtu izdevīgi, lēti un noderīgi, nevis tikai viegli pieejami.

Kā atmaksāt kredītu?

Izvēloties jebkuru no risinājumiem, krediti jums būs jāatmaksā izmantojot internetbanku vai dodoties uz savas bankas filiāli. Pēdējā gadījumā tas būs krietni vien neērtāk un dārgāk, jo būs jāmaksā par naudas pārskaitījumu vismaz 2 LVL, savukārt veicot maksājumu internetbankā maksāsiet vien 20 – 25 santīmus. Iespējams pats svarīgākais noteikums veicot kredīta atmaksu ir precizitāte. Jūs variet būt, cik centīgs un kārtīgs vien vēlaties, taču, ja nauda nesasniegs savu adresātu dēļ nepareizas garumzīmes vai burta, tad būsiet spiesti maksāt par kredīta pagarināšanu un tas būtu ļoti muļķīgi. Papildus tam ir vēlams veikt kredīta atmaksu ne vēlāk kā divas darba dienas pirms noteiktā termiņa, pat tad, ja pārskaitat naudu savas bankas ietvaros. Dažādas tehniskas problēmas parasti gadās tieši tad, kad tās ir vajadzīgas vismazāka. Nepieļaujiet, lai krediti jums kļūtu par nastu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.