Ātrais aizdevums – 0% kredīts

By | 22 jūlijs, 2012

Ātrais aizdevums līdz 200 Ls bez maksas

Jaunajiem klientiem 1. reizē  ātrais aizdevums pieejams bez komisijas maksas un procentiem. Jāatmaksā tikai tik, cik aizņematies. Piemērs – aizņemoties 100 Ls uz 20 dienām, norādītajā termiņā jāatmaksā tie paši 100 Ls un ne santīms vairāk. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams saņemt ir 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām.

Ātros aizdevumus Latvijā šobrīd piedāvā vairāki desmiti uzņēmumi, taču tikai daži piedāvā kredītus ar 0% (salīdzināt piedāvājumus). Naudu iespējams saņemt 10 – 20 minūšu laikā. Lai saņemtu naudu nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai garas birokrātiskas procedūras. Salīdziniet, izvēlieties izdevīgāko aizdevēju, reģistrējieties uzņēmuma mājas lapā, norādiet nepieciešamo summu, termiņu un pavisam drīz nauda būs jūsu kontā.

Kredītu bez maksas var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs no 18 gadu vecuma. Vairumā gadījumu potenciālajam klientam tiek prasīta tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi, taču atsevišķos gadījumos, iespējams, saņemt arī kredītu ar negatīvu kredītvēsturi, pie nosacījuma, ka iepriekšējās parādsaistības ir dzēstas un pārkāpums nav bijis smags. Ātrais kredīts ir paredzēts tikai kā īstermiņa risinājums un nedrīkst tikt izmantots ilgtermiņa finansiālu problēmu risināšanai. Vairumā gadījumu cilvēki izvēlas aizdevumu internetā, lai nomaksātu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, hipotekārā kredīta ikmēneša maksājumu vai iegūtu atbalstu veselības problēmu risināšanai.

Nelielais aizdevuma apjoms ļauj to atmakstāt jau no nākamās algas, taču svarīgi ir to izdarīt savlaicīgi. Praksē, ātrais aizdevums ir izdevīgs tikai tiem cilvēkiem, kas ir spējīgi pildīt savas saistības un nolīdzina parādus līgumā noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā jums būs jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu un izmantošanu, kas padarīs šo pakalpojumu ļoti neizdevīgu.

Ātrais aizdevums internetā

Piesakoties kredītam aizdevēja mājas lapā, jums būs jānorāda personīgā informācija par sevi (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, kontaktinformācija), vēlamā kredīta summa, kā arī jāpārskaita 1 santīms (izmantojot internetbanku) uz aizdevēja kontu. Šī procedūra ir paredzēta, lai aizdevējs spētu pārbaudīt klientu vecumu un informāciju kredītreģistros par personas kredītsaistībām un pārkāpumiem. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka nebūs elektronisko sakaru traucējumi.

Internetā iespējams pieteikties pat 1000 Ls lielam aizdevumam, tiesa pirmajā reizē neviens uzņēmums neaizdos vairāk par 200 Ls. Sadarbībai noritot veiksmīgi, jums nākotnē būs iespēja saņemt krietni lielākas summas. Tiesa, nebūtu prāta darbs izvēlēties ātros aizdevumus internetā kā līdzekli, lai aizņemtos lielas naudas summas, jo procenti ir ļoti augsti. Tā vietā vēlams aplūkot dažādu komercbanku piedāvājumus. Pieredze liecina, ka bankas spēj piedāvāt pat 30x zemākas procentu likmes, taču to kritēriji naudas izsniegšanai ir daudzas reizes stingrāki.

Kādi ir ātro aizdevumu plusi un mīnusi?

+Nauda kontā 10 – 20 minūšu laikā (pēc reģistrēšanās);
+Pirmais aizdevums bez komisijas maksas (0%);
+Naudu iespējams saņemt, neizejot no mājas;
+Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs;
+Pirmo kredītu bez maksas iespējams saņemt vairākkārt (katru reizi izmantojot cita aizdevēja pakalpojumus);

-Augsta maksa par aizdevuma pagarināšanu (no 12,5% mēnesī);
-Kredīts nav pieejams cilvēkiem pēc 67 gadu vecuma;
-Vienā uzņēmumā kredīts bez maksas tiek piedāvāts tikai 1. reizē;
-Augstas soda sankcijas par kredīta nemaksāšanu (pat vairāk kā 1% dienā).

Kā atmaksāt aizdevumu?

Ātrais aizdevums ir jāatmaksā tieši tāpat kā to saņēmāt, t.i., pārskaitot naudu uz kreditora norādīto kontu. Ja kreditoram un jums būs konts vienā un tajā pašā bankā naudas pārvedums notiks aptuveni 20 minūšu laikā. Pretējā gadījumā tas var aizņemt pat divas dienas, tādēļ, lai izvairītos no soda sankcijām, aizdevuma atmaksu internetā veiciet ne vēlāk kā divas darba dienas pirms līguma darbības termiņa beigām.

Īstermiņa kredīts jeb ātrais aizdevums bez maksas sniedz iespēju saņemt naudu ātri, vienkārši un, izmantojot akcijas piedāvājumus arī izdevīgi. Domājot par aizņemšanos, ir svarīgi kārtīgi izvērtēt savas iespējas atmaksat kredītu noteiktajā laikā, jo tikai šādā gadījumā kredīts būs bez maksas.