SMS aizdevums bez ķīlas

By | 22 jūlijs, 2012

SMS aizdevums jeb SMS kredīts ir pieejams bez ķīlas vai galvotāja 15 minūšu laikā. Aizdevumu iespējams saņemt nosūtot īsziņu (sms) un tas var palīdzēt situācijā, kad steidzami nepieciešami papildus līdzekļi, bet nav kam paprasīt. Kredītu bez ķīlas Latvijā piedāvā vairāki desmiti uzņēmumu, taču tikai retais no tiem ir klientiem draudzīgs un pieejams bez komisijas maksas (0%) (salīdzināt bezmaksas aizdevumus).

Kas ir sms aizevums?

SMS kredīts ir mūsdienīgs risinājums finanšu pakalpojumu tirgū, kas ļauj saņemt naudu 10 – 20 minūšu laikā ar mobilā telefona palīdzību. Pakalpojumu katru gadu Latvijā izmanto vairāki simti tūkstoši iedzīvotāji un tā popularitāte skaidrojuma ar vieglajiem pieteikšanās un kredīta saņemšanas kritērijiem, kas atsevišķos gadījumos ļauj saņemt aizdevumu pat ar negatīvu kredītvēsturi.

Kurš var pretendēt uz  kredītu?

Jebkurš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 – 67 gadiem var saņemt sms aizdevumu, pie nosacījuma, ja ir regulāri ienākumi un iepriekš nav kavēti kredītmaksājumi. Ja kāds no šiem faktoriem iztrūkst, notiek papildus izvērtēšana vai arī var tikt piemērotāki stingrāki aizdevuma izsniegšananas nosacījumi nekā pārējiem klientiem.

SMS aizdevuma izsniegšanas noteikumi

Nauda tiek izsniegta uz laiku līdz 30 dienām un pirmajā reizē iespējams aizņemties ne vairāk kā 200 Ls. Izpildot šos nosacījumus, jūs varat saņemt, piemēram, 150 Ls uz 30 dienām. Līdz termiņa beigām jums būs jāatmaksā tie paši 150 Ls un ne santīms vairāk. Naudu iespējams atgriezt arī ātrāk bez jebkādām soda sankcijām, turklāt, ja pēkšņi gadās ķibele, kredītu iespējams pagarināt (maksas pakalpojums).

Atkārtots sms aizdevums tajā pašā uzņēmumā pieejams tikai ar komisijas maksu un tās apmērs ir atkarīgs no izvēlētās summas lieluma un termiņa. Alternatīva atkārtotam aizdevumam internetā būtu kredīts konkurējošā uzņēmumā. Šādā veidā naudas aizdevums bez maksas var tikt saņemts pat piecas reizes, taču nevajadzētu šo iespēju izmantot vieglprātīgi. Var pienākt brīdis, kad nauda tiešām ir ļoti nepieiciešama, bet, ja  visas bezmaksas sms aizdevuma iespējas būs izsmeltas, jums būs komisijas maksa.

Kā izmantot aizdevumu internetā?

Tradicionāli sms aizdevums tiek izmantots, lai segtu komunālos rēķinus, hipotekārā kredīta ikmēneša maksājumu, atdotu parādu draugiem vai radiem, kā arī, lai iegādātos ilgi kārotu preci, kurai konkrētajā brīdī ir īpaši zema cena. Teorētiski katram cilvēkam būtu jāizveido uzkrājums sešu mēnešalgu apmērā neparedzētām situācijām, kas ļautu reaģēt uz visām iepriekš minētajām situācijām, taču praksē tikai ļoti neliela daļa Latvijas iedzīvotāju ir spējīgi to reāli izdarīt. Visi pārējie dzīvo no algas līdz algai un neparedzētus tēriņus apmaksā, aizņemoties viens no otra vai izmantojot sms aizdevuma sniegtās iespējas.

Situācijās, kad kredītu nav iespējams atmaksāt nolīgtajā termiņā, to iespējams pagarināt ar sms palīdzību, nosūtot uz kreditora norādīto numuru savu īpašo reģistrācijas numuru un specifiksu simbolu kombināciju, kuru iespējams uzzināt līguma parakstīšanas procesa laikā. Būtiski ņemt vērā, ka aizdevuma pagarināšana ir jāveic no tā paša telefona numura, kuru izmantojāt reģistrācijas procesā.

SMS aizdevuma plusi:
  • pirmais sms aizdevums līdz 200 Ls ir bez maksas;
  • naudas aizdevums pieejams 10 – 20 minūšu laikā;
  • nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai izziņa no darba vietas;
  • nav jāaizņemas no privātpersonām (draugi, radi, paziņas, nepazīstami cilvēki);
  • ietaupīts laiks (aizdevums pieejams, neizejot no mājas);
  • kredītu iespējams atmaksāt ātrāk bez soda sankcijām;
  • aizdevuma termiņu iespējams pagarināt (maksas pakalpojums).

Nobeigumā, sms aizdevums bez ķīlas ir ērts, ātrs un izdevīgs veids, kā papildināt savu kontu ļoti īsā laikā, taču tikai pie nosacījuma, ka jums ir izpratne par to, kā nokārtot kredītsaistības savlaicīgi. Pretējā gadījumā tas var kļūt par ļoti dārgu finanšu pakalpojumu, par kuru jums būs jāveic dažādi papildus maksājumi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.