Ātrie aizņēmumi Latvijā

By | 8 marts, 2013

Mūsdienās ātrie aizņēmumi Latvijā jau ir stabili iemantojuši savu vietu un ik dienu tos izmanto vairāki tūkstoši iedzīvotāji. Populārākie un reizē arī izdevīgākie aizņēmumi internetā ir pieejami jau 10 minūtēs, turklāt līdz 200 Ls pat bez maksas (0%). Atmaksājot bezprocentu kredītu 1 mēneša laikā, nekas papildus nav jāmaksā. Ātri un ērti, taču, ja vēlaties ietaupīt reālu naudu, ielūkojieties atrsaizdevums.lv kredītu salīdzinātājā portālā sākumlapā.

Kā iegūstami ātrie aizņēmumi ?

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Saņemt aizņēmumu..[/button]

 

 

 

Šobrīd ātrie aizņēmumi Latvijā iegūstami 10 – 20 minūtēs bez ķīlas. Aizdevums bez izziņām pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 gadiem līdz 75 gadiem. Pirms aizņemties, ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un spējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Mūsu pētījumi liecina, ka ātrie aizņēmumi internetā ir izdevīgi tikai gadījumā, ja tiek izvēlēts bezmaksas kredīts, kas turklāt tiek atlīdzināts noteiktajā termiņā. Neizdarot to savlaicīgi, ir jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu (no 12,5% mēnesī), līdz ar to ātrie aizņēmumi strauji kļūst daudz dārgāki. Lai saņemtu ātro aizņēmumu ir jāveic sekojošas darbības:

  • jāsalīdzina visi ātrie aizņēmumi bez ķīlas (skat. info. iepriekš);
  • jāpiesakās izvēlētajam kredītam un jāaizpilda vienkārša anketa;
  • jāapstiprina savs profils (jāpārskaita reģistrācijas maksa 1 santīma apmērā uz aizdevēja kontu);
  • jānorāda aizdevuma apmērs;
  • jāgaida atbilde.

Ja kreditors pieņems jums labvēlīgu lēmumu, naudas kredīts kontā tiks ieskaitīts dažu minūšu laikā, pie nosacījuma, ka jums ir konts tajā pašā banka, kur aizdevējam. Apstākļos, kad bankas konti ir atšķirīgi, laiks līdz naudas saņemšanai paildzināsies līdz 1 stundai, bet sliktākajā gadījumā līdz trīs dienām. Šī atšķirība ir saistīta ar starpbanku maksājumu īpatnībām, jo ne vienmēr komercbankas pārskaita naudu uz citu banku tajā pašā dienā, turklāt iespējami arī sakaru traucējumi.

Kādos gadījumos ātrais aizņēmums var tikt atteikts ?

Situācijās, kad kredītņēmējs neatbilst kreditora prasībām, ātrie aizņēmumi var tikt atteikti. Praksē tas notiek trīs gadījums – (a) nav regulāri ienākumi, (b) ir slikta jeb negatīva kredītvēsture, (c) neatbilst vecuma prasībām. Ja jūs atbilstat minimālajām vecuma prasībām un esiet bez ienākumiem, aizņēmums internetā joprojām būs pieejams, taču to, visticamāk, nesaņemsiet bez ķīlas, ja jums ir sabojāta kredīta vēsture. Kreditori nav labdarības iestādes un vēlas nopelnīt. Klienti, kas jau iepriekš ir pievīluši kādu no saviem kreditoriem tiek uzskatīti par šaubīgiem klientiem un ātrie aizņēmumi viņiem ir pieejami daudz grūtāk, taču tas nav neiespējami. Ja jums tas ir aktuāli, izlasiet, kā iegūstami ātrie aizņēmumi ar sliktu kredītvēsturi. Saņemot kredītu jums ir iespēja uzlabot savu kredītvēsturi un apliecināt, ka esiet mainījušies. Izmantojiet šo iespēju saprātīgi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizņēmumus internetā savlaicīgi.