Atrie krediti lidz 1000 ls

By | 9 marts, 2013

Aizņemties naudu nekad nav patīkami, taču reizēm nav izvēles. “Atrie krediti lidz 1000 ls” ir pieejami internetā jau 15 minūtes pēc anketas aizpildīšanas. Kredītam iespējams pieteikties 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēlā, taču nauda uz klientu kontu tiek pārskaitīta tikai kreditoru darba laikā, t.i. no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00, retāk līdz plkst. 24.oo.

Kā iegūstami ātrie kredīti līdz 1000 ls internetā ?

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv/ilgtermina-aizdevumi” type=”big” color=”green” newwindow=”yes”] Saņemt naudu..[/button]

 

 

 

Naudas saņemšanas procedūra ir vienkārša un ērta, taču ir svarīgi irzvērtēt savas vajadzības un atrie krediti lidz 1000 ls bez darba vietas bez kilasspējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Lai saņemtu kredītu, vienkārši (1) piesakieties kredītam, (2) aizpildiet anketu un (3) pārskaitiet reģistrācijas maksu, ja tāda tiek prasīta. Tālākais jau ir tīra formalitāte. Kreditora labvēlīga lēmuma gadījumā atrie krediti lidz 1000 Ls tiks ieskaitīti jūsu kontā jau pēc dažām minūtēm, pie nosacījuma, ka jums ir konts kādā no Latvijas populārākajām bankām. Gadījumos, kad konti ir atšķirīgās bankās, laiks līdz naudas saņemšanai var paildzināties vairākas reizes, kas atsevišķās situācijās var būt būtiski.

Tā kā pieteikšanās aizņēmumam noris internetā, ātrie naudas kredīti līdz 1000 ls prasa noteiktus palīglīdzekļus, t.i. banka konts, epasts, un mobilais telefons. Ja jums ir telefons, kam pieslēgts internets un interneta banka, tad variet pat iztikt bez datora. Darījuma veiksāna ir vienkārša un vērsta uz to, lai palielinātu kredītņēmēju skaitu, taču tā nav spēle un darījums ir pavisam īsts.

Kurš var pretendēt uz ātro kredītu ?

Ātrie kredīti līdz 1000 Ls internetā ir pieejami jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 20 gadiem, pie nosacījuma, ka ir pietiekoši ienākumi un tīra kredītvēsture. Daļa aizdevēju nepārbauda ienākumus, taču nosaka kredītlimitu, kas praksē nozīmē, ka pirms pieteikšanās kredītam nav zināms, cik liels aizdevums būs pieejams (skat. kredītu salīdzinājumu atrsaizdevums.lv sākumlapā). Tā kā ātrie kredīti ir tikai īstermiņa risinājums, tad paralēli ir vērts apsvērt aizdevumus, kas pieejami uz ilgtermiņa nosacījumiem un ir jāatmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku. Daži no kreditoriem ļauj ne tikai aizņemties līdz 1000 Ls, bet piedāvā pat 7000 Ls kredītu bez ķīlas 2 – 4 dienu laikā. Procentu likmes šiem ātrajiem kredītiem, ko pat grūti nosaukt par ātiem kredītiem ir zemākas un var sākties  no 22% gadā, kas ir vairāk kā 5x mazāk nekā prasa ātrie aizdevumi. Šobrīd atrie krediti lidz 1000 ls ir pieejami uz laiku līdz 2 gadiem, taču finansiāli būtu neprāts izmantot šo risinājumu kā ilgtermiņa risinājumu. No otras puses, reizēm dzīvē ir situācijas, kad steidzami vajag naudu un procentu likmēm nav pilnīgi nekāda nozīme, ja uz spēles ir likta dzīvība. Par laimi šādas situācijas nav daudzas.

Trešais risinājums, kas var noderēt apstākļos, kad vajadzīgs lielāks finansējums un atrie krediti lidz 1000 ls liekas pārlieku dārgs prieks, ir aizņemšanās pret auto. Maksimālā summa, ko šādi var iegūt ir 90% no automašīnas vērtības, taču ir svarīgi, lai auto ir ar izietu octa un tehnisko skati, kā arī nav vecāks par 20 gadiem. Piesakoties kredītam pret auto, naudu var saņemt 1 dienas laikā, turklāt pēc naudas saņemšanas joprojām varēsi turpināt braukt ar savu auto. Šis variants var izlīdzēt, ja kredīti līdz 1000 Ls vai pat līdz 5000 Ls nav pieejami dēļ negatīvas kredītvēstures vai ienākumu nepietiekamības. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atlīdzināt parādu savlaicīgi.