Kredīta iespējas bez darba vietas un ienākumiem, bez ķīlas internetā

By | 11 marts, 2013

Dzīvot no algas līdz algai, no rokas mutē, tā ir ikdiena lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Viss sabrūk brīdī, kad parādās papildus tēriņi (slimība, remonts, rēķinu paaugstināšana) vai tiek zaudēti ienākumi. Šajos apstākļos daudzi meklē kredīta iespējas bez darba vietas, bez ienākumiem un bez ķīlas internetā. Aizņemties šādā situācijā var likties neprāts, jo kredīta atmaksas iespējas ir salīdzinoši nelielas, taču ir reizes, kad nav citi varianti.

Kādas ir kredīta iespējas bez darba vietas un bez ķīlas Latvijā ?

Šobrīd ātrie aizdevumi internetā sniedz iespēju aizņemties bez ķīlas, bez komisijas maksas un bez darba vietas. Galvenais priekšnoteikums kredīta saņemšanai ir tīra kredītvēsturei. Ņemot vērā, ka ātro kredītu summas ir salīdzinoši nelielas, pastāv reālas iespējas aizņemties bez darba vietas un bez ienākumiem. Kreditori uzskata, ka atgūt šo naudu var no jebkura aizņēmējā, t.sk., izmantojot parādu piedzinējus. Detalizēti par šo jautājumu jau esam rakstījuši sadaļā kredīti bez darba vietas, taču kopumā pieredze liecina, ka aizņemties bez darba vietas ir salīdzinoši vienkārši, turklāt daļa aizņēmēju vispār nepārbauda ienākumus. Aizdevums bez komisijas maksas ir pieejams uz laiku līdz 30 dienām un, atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā. Protams, šīs nav vienīgās kredita iespejas. Joprojām daudz izdevīgāk ir aizņemties no draugiem, radiem vai darba kolēģiem. Ja savstarpējās attiecības ir labas un aizdevēju rocība to atļauj, tad var saņemt kredītu bez ķīlas un procentiem, ar elastīgu atmaksas termiņu. Apstākļos, kad tas tomēr nav iespējams, ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem joprojām ir kredīta iespējas pret ķīlu.

Kurš ir izdevīgākais kredīts pret ķīlu ?

Sen ir pagājis tas laiks, kad vienīgā iespēja aizņemties pret ķīlu bija lombards. Šobrīd kreditori ļauj aizņemties pret nekustamā īpašuma ķīlu (māja, dzīvoklis, zeme), taču tas ir ārkārtīgi riskanti, jo problēmu gadījumā var tikt zaudēta mājvieta. Maksimālā summa, ko piedāvā aizņemšanās pret nekustamo īpašumu ir vidēji 70% no īpašuma novērtējuma vērtības, taču ir jārēķinās, ka novērtējums var būt zemāks nekā jūs cerat. Krietni izdevīgāk un arī drošāk šajos apstākļos var būt aizņemties pret auto. Kredīts pret automobili ir pieejams jebkuram Latvijā reģistrēta spēkrata īpašniekam, pie nosacījuma, ka auto nav vecāks par 20 gadiem. Maksimālā summa, ko var iegūt autolombardā ir 90% no mašīnas vērtības (līdz 10000 ls), turklāt saglabājot tiesības ar to pārvietoties visu aizdevuma atmaksas periodu. Auto kredīta iespējas internetā ļauj saņemt papildus aizdevumu jau 1 – 2 darba dienu laikā un to parasti izmanto cilvēki, kam vajadzīgs kredīts uz laiku līdz 5 gadiem. Aizņemties iespējams gan bez darba vietas vai ienākumiem, gan ar sliktu kredīta vēsturi, jo auto kalpo kā nodrošinājums. Aizņemieties atbildīgi.