Ātrs aizdevums internetā, kredīti bez maksas un darba vietas online

By | 19 februāris, 2013

Vajag naudu tūlīt un tagad. Šo frāzi dzirdam tik bieži, taču ne vienmēr ir iespējams aizņemties no draugiem vai paziņām. Ātrs aizdevums internetā  un kredīti bez maksas un darba vietas pieejami online, t.i. pat neizejot no mājas. Praksē tas nozīmē, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas kļuvis vismaz 18 gadus vecs var aizņemties līdz  150 Ls bez procentiem, bet, ja vajag, pat vairāk.

Kā aizņemties bez darba vietas online?

Ātrs aizdevums internetā dod šķietami plašas iespējas aizņemties maksimāli izdevīgi, taču ne visiem ir pa spēkam izdarīt pareizu izvēli. Lai palīdzētu izdarīt pārdomātu izvēli atrsaizdevums.lv sākumlapā esam izveidojuši kredītu salīdzinātāju, kas ļauj ikvienam salīdzināt kredītus vienkārši un droši. Potenciālais ietaupījums var sasniegt vismaz 10 Ls, taču reizēm pat līdz 250 Ls. Lai saņemtu bez maksas kredītu uz 30 dienām ir jāaizpilda vienkārša anketa, jānorāda vajadzīgā kredīta summa un ātrs aizdevums jau pavisam drīz būs rokās.

Daļa aizdevēju pirms kredīta piešķiršanas prasa pārskaitīt reģistrācijas maksu. Summa ir simboliska (0,01 Ls) un tās mērķis ir nodrošināt, lai kreditors saņemtu pareizo bankas kontu un vienlaikus pārliecinātos, ka pieteikuma iesniedzējs ir reāla persona. Ja viss izdarīts pareizi, nauda kontā tiek ieskaitīta dažu minūšu laikā. Vajadzīgo kredīta summu ir jānorāda turpat online, tas ir ērti un vienkārši.

Pēc visu procedūru izpildīšanas nauda bankas kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā. Reklāmās tiek solīts 10 – 20 minūšu laikā, bet reizēm līdz naudas saņemšanai var paiet krietni ilgāks laiks, sevišķi gadījumos, kad aizdevējam un aizņēmējam ir banks konts dažādās bankās. Populārākās bankas – Swedbank, Citadele, SEB, DNB, Nordea un Ge Money klientiem nauda parasti tiek ieskaitīta agrāk, taču tā nav aksioma, tādēļ ir vērts pieteikties kredītam savlaicīgi. Ātrais bez maksas aizdevums internetā tiek izsniegti tikai kreditoru darba laikā, taču pieteikties aizdevumam iespējams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēlā. Tas iespējams tikai tādēļ, ka viss kredīta pieteikumu saņemšanas process noris online, bez cilvēku iesaistes, bet pašus pieteikumus, protams, izskata cilvēki.

Kredīti internetā bez maksas un ķīlas

Prasība pēc darba vietas lielā mērā ir formalitāte un to saprot arī kreditori, tādēļ lielākā daļa aizdevēju prasa norādīt ikmēneša ienākumu apjomu. Pārbaudīt ienākumu apjomu ir praktiski neiespējami, taču daļa kreditoru mēģina to izdarīt, pārbaudot VSAA rīcībā esošo informāciju par nomaksātajiem nodokļiem pēdējo 6 mēnešu laikā. Tie Latvijas iedzīvotāji, kas strādā nelegāli var aizņemties tikai pie tiem kreditoriem, kas neveic ienākumu pārbaudi VSAA. Detalizētāk par šo iespēju var uzzināt rakstā kredīti bez darba vietas internetā.

Ņemot vērā interneta darījuma specifiku, ķīla netiek prasīta, taču tā var būt nepieciešama situācijās, kad tiek izsniegti aizdevumi virs 1500 Ls. Dažas no kredītu online alternatīvām ir apkopotas atrsaizdevums.lv sākumlapā. Ja jums tas ir aktuāli, ir vērts aplūkot kurš ātrais aizdevums šobrīd ir izdevīgākais.

Viss, kas nepieciešams, lai aizņemtos būs (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) epasts, (3) internebankas pieeja, (4) mobilais telefons un bankas konts, uz kuru pārskaitīt naudu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt ātro aizdevumu savlaicīgi.