Auto kredīts

By | 20 augusts, 2012

Nepieciešams auto kredīts jeb kredīts auto iegādei, taču nezini ar ko sākt? Pirmais solis, lai iegūtu aizdevumu ir piedāvājumu salīdzināšana, jo tā vari ietaupīt ievērojamas naudas summas. Savukārt otrais solis ir savu spēju robežu apzināšanās un lēmuma pieņemšana. Mēs varam palīdzēt veikt pirmo soli. Lasi tālāk un uzzini, kurš auto kredīts ir tev piemērotākais.

Kredīts auto iegādei

Vairāki uzņēmumi, t.sk. bankas piedāvā iespēju saņemt kredītu auto pirkumam, taču tikai retajam no tiem ir iespējams pieteikties internetā un tas padara aizdevuma meklējumus par nebeidzamiem meklējumiem. Lai ietaupītu jūsu laiku esam apkopojuši vairākus piedāvājumus, kas varētu palīdzēt iegādāties jūsu sapņu auto.

1. Mogo auto kredīts

Mogo piedāvā aizdot naudu līdz 10000 eur ar atmaksas termiņu līdz 6 gadiem. Pieejamās summas lielums ir atkarīgs no Jūsu ienākumiem, kredīta atmaksas termiņa, kredītvēstures un citiem nosacījumiem. Aizdevumu var saņemt bez galvotāja un bez ķīlas. Lai saņemtu kredītu ir nepieciešama tīra kredītvēsture, jābūt vismaz 18 gadus vecam, kā arī jāsaņem regulāri un oficiāli pārbaudāmi ienākumi (internetbankas izraksts). Izvēloties šo risinājumu ir jāņem vērā, ka sākotnēji auto var tikt reģistrēts uz uzņēmuma vārda un pēc visu saistību izpildīšanas tas tiek pārreģistrēts uz klientu. Alternatīva ir patēriņa vai ilgtermiņa aizdevumi (sarakstu skat. lapas augšpusē).

Auto kredīta izsniegšanas procedūras apraksts:

  • jāpiesakās kredītam internetā;
  • klienta pieteikums tiek izvērtēts dažās minūtēs (darba laikā);
  • pozitīva lēmuma gadījumā varēsi doties parakstīt līgumu uz uzņēmuma biroju;
  • nokārto visas formulitātes un brauc.

2. Vivus patēriņa kredīts

Uzņēmums Vivus ir izteikts īstermiņa ātro kredītu izsniedzējs, tādēļ šis variants būs noderīgs tikai situācijā, kad nepieciešama ļoti neliela naudas summa veca auto iegādei vai auto remontam. Vivus aizdod no 50 eur līdz 3000 eur uz laiku līdz 2 gadiem bez ķīlas un bez galvotāja, taču procentu likme var pārsniegt simts procentu gadā. Ja nauda nepieciešama ārkārtīgi steidzama un varēsiet aizdevumu atmaksāt no nākamās algas, tad šis piedāvājums varētu būt jums noderīgs. Naudu iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā.

Uz kredītu var pretendēt jebkurš Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar tīru kredītvēsturi (nav kavētas parādsaistības un pārkāptas kredītsaistības).

Šim auto kredītam iespējams pieteikties uzņēmuma mājas lapā.

Lēmums par auto iegādi ir ļoti nozīmīgs. Daži to pieņem tikai vienu reizi dzīvē, savukārt citi maina automašīnas gandrīz biežāk kā zeķes. Pabrauc vienu mēnesi, apnīk, pārdod un nopērk citu. Lai arī pie kuras no kategorijām jūs piederētu auto kredīts var palīdzēt realizēt auto iegādi, taču dariet to apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.