Auto kredīts

Nepieciešams auto kredīts jeb kredīts auto iegādei, taču nezini ar ko sākt? Pirmais solis, lai iegūtu aizdevumu ir piedāvājumu salīdzināšana, jo tā vari ietaupīt ievērojamas naudas summas. Savukārt otrais solis ir savu spēju robežu apzināšanās un lēmuma pieņemšana. Mēs varam palīdzēt veikt pirmo soli. Lasi tālāk un uzzini, kurš auto kredīts ir tev piemērotākais.

Kredīts auto iegādei

Vairāki uzņēmumi, t.sk. bankas piedāvā iespēju saņemt kredītu auto pirkumam, taču tikai retajam no tiem ir iespējams pieteikties internetā un tas padara aizdevuma meklējumus par nebeidzamiem meklējumiem. Lai ietaupītu jūsu laiku esam apkopojuši vairākus piedāvājumus, kas varētu palīdzēt iegādāties jūsu sapņu auto.

1. BigBank auto kredīts 

Bigbank neizsniedz aizdevumus tieši auto iegādei, taču piedāvā patēriņa kredītus līdz 7000 LVL uz laiku no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem, kas pilnībā atbilst šim mērķim. Kredītu auto iegādei iespējams sākt atmaksāt trīs mēnešus pēc aizdevuma paņemšanas (kredītbrīvdienas). Savukārt procentu likme ir sākot no 25% gadā, kas ir samērā augsta, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts aplūkot arī citus piedāvājumus.

Kredītu iespējams saņemt ar vai bez galvotāja un ar vai bez ķīlas. Precīzs auto kredīta apmērs būs atkarīgs no Tavas maksātspējas, taču jāņem vērā, ka, lai saņemtu kredītu ir nepieciešama tīra kredītvēsture, jābūt vismaz 18 gadus vecam, kā arī mēnesī jāsaņem vismaz 150 LVL.

Paralēli BigBank piedāvā aizņemties pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas ļauj saņemt kredītu arī tiem cilvēkiem, kam ir bijušas problēmas ar kredītvēsturi vai arī šobrīd nav regulāri ienākumi. Jāņem vērā, ka auto kredīts ir tikai izmaksu sākums un auto tehniskā apkope, kā arī degviela arī nākotnē sastādīs krietnu daļu izdevumu.

Uzzināt vairāk un pieteikties patēriņa kredītam auto iegādei iespējams Bigbank mājas lapā.

2. InCredit auto kredīts

 • izsniedz aizdevumu auto iegādei no 1001 līdz 15`000 LVL uz laiku līdz 5 gadiem (ja summa līdz 4`000 LVL, maksimālais termiņš 3 gadi);
 • autokredīts tiek izsniegts jaunu un mazlietotu auto iegādei;
 • pirmā iemaksa, auto avansa maksājums 10%;
 • kredītam līdz 4`000 LVL nav nepieciešama KASKO apdrošināšana;
 • Automobilis kredīta līguma termiņa beigās nedrīkst būt vecāks par 15 gadiem;
 • Uz auto līzingu var pretendēt jebkurš vecumā no 21 līdz 70 gadiem, ar regulāriem ienākumiem;
 • Kredītam iespējams pieteikties InCredit mājas lapā.

Auto kredīta izsniegšanas procedūras apraksts:

 • jāpiesakās kredītam uzņēmuma mājas lapā;
 • klienta pieteikumi tiek izvērtēti 1-2 dienu laikā;
 • pozitīva lēmuma gadījumā varēsi doties parakstīt līgumu uz InCredit filiāli;
 • Tu veic pirmo iemaksu un automobiļa pārdevējs reģistrē auto uz Tava vārda;
 • InCredit pārskaita atlikušo pirkuma summu pārdevējam;
 • Auto nonāk Tavā īpašumā;

3. Vivus patēriņa kredīts

Uzņēmums Vivus ir izteikts īstermiņa ātro kredītu izsniedzējs, tādēļ šis variants būs noderīgs tikai situācijā, kad nepieciešama ļoti neliela naudas summa veca auto iegādei vai auto remontam. Vivus aizdod no 50 LVL līdz 1000 LVL uz laiku līdz 2 gadiem bez ķīlas un bez galvotāja, taču procentu likme var pārsniegt simts procentu gadā. Ja nauda nepieciešama ārkārtīgi steidzama un varēsiet aizdevumu atmaksāt no nākamās algas, tad šis piedāvājums varētu būt jums noderīgs. Naudu iespējams saņemt pat 15 minūšu laikā.

Uz kredītu var pretendēt jebkurš Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar tīru kredītvēsturi (nav kavētas parādsaistības un pārkāptas kredītsaistības).

Šim auto kredītam iespējams pieteikties uzņēmuma mājas lapā.

Lēmums par auto iegādi ir ļoti nozīmīgs. Daži to pieņem tikai vienu reizi dzīvē, savukārt citi maina automašīnas gandrīz biežāk kā zeķes. Pabrauc vienu mēnesi, apnīk, pārdod un nopērk citu. Lai arī pie kuras no kategorijām jūs piederētu auto kredīts var palīdzēt realizēt auto iegādi, taču dariet to apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Atrsaizdevums.lv izmantošana ir bezmaksas nekomerciālām vajadzībām. Mēs esam neatkarīgi, jo nepiederam nevienam aizdevējam. Informācija tiek atjaunota regulāri, bet, ja atradi kādu kļūdu, lūdzu atraksti mums.

Kontakti|Par mums|Privātums|Saistību atruna|