Lafiko LV

By | 19 augusts, 2012

Kredīts pensionāriem no Lafiko-LV orientējas uz aizdevumu izsniegšanu pensijas vecuma iedzīvotājiem. Gada procentu likme svārstās no 68,8% 700 LVL aizdevumam uz 1 gadu līdz 1398,7% uz trīs mēnešiem, taču Lafiko piedāvā arī hipotekāros kredītus un organizē jebkādu saimniecībā un penisonāru dzīvē noderīgu darbu risināšanu, izmantojot pensionāru palīdzības centru.

Ja vēlaties saņemt aizdevumu bez komisijas maksas (0%) līdz 200 LVL, salīdziniet, kurš kredīts bez maksas ir izdevīgākais. Variet ietaupīt no 10 LVL līdz vairāk kā 250 LVL un saņemsi naudu savā kontā 10 – 20 minūšu laikā. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām. Ja naudu neizdodas atmaksāt savlaicīgi

Kas ir Lafiko LV ?

Lafik0-lv jeb Latgales finanšu kompāniju ir ilggadīgs tirgus spēlētājs, kas orientējas tieši uz pensionāru apkalpošanu. Savā mājas lapā uzņēmums norāda, ka tam ir vairāk kā 12 tūkstoši klientu un tas darbojas jau vairāk kā 20 gadus.

Uzņēmums piedāvā virkni aizdevumu veidu, t.sk. patēriņa kredīts, hipotekārais kredīts un preču kredīts. Aizdevumu iespējams pieteikties trīs veidos – pastā, Lafiko filiālē un mājas lapā lafiko-lv.

Paralēli Lafiko ir izveidojis pensionāru palīdzības centru, kurā pensionārs var pieteikties jebkāda veida pakalpojumiem un uzņēmuma darbinieki atrod atbilstošu speciālistu. Var pieļaut, ka ar šiem speciālistiem uzņēmums ir noslēdzis sadarbības līgumus, kas paredz, ka daļa no peļņas tiek uzņēmumam par klientu atrašanu, taču pat, ja tā ir taisnība nevar noliegt, ka jebkurš mēģinājums palīdzēt veciem cilvēkiem ir apsveicams, pat, ja tādējādi izdodas nedaudz nopelnīt.

Kredīts pensionāriem no Lafiko. Kā to iegūt?

Lai saņemtu lafiko-lv kredītu jums ir jāveic trīs darbības – (1) jāaizpilda reģistrācijas anketa uzņēmuma mājas lapā vai jāpiezvana pa telefonu uz klientu apkalpošanas dienestu, (2) Lafiko pārstāvji izvērtēs jūsu maksātspēju (kredīta maksājums nedrīkst pārsniegt 35% no ikmēneša ienākumiem) un ar jums sazināsies, (3) kredīta noformēšanas procedūra jānoslēdz Lafiko filiālē vai Latvijas pasta filiālē.  Iepriekšminētais procedūras apraksts liecina, ka laiks līdz naudas saņemšanai pilnīgi noteikti pārsniedz 1 dienu.

Ja izvēlaties naudas saņemšanu pastā, jums nepieciešams PNS (pasta norēķinu sistēmas) numurs, ja bankā, nepieciešams savs bankas konts.

Kredīta saņemšanas nosacījumi

Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 250 LVL un maksimālais vecums līdz, kuram lafiko-lv izsniedz kredītu pensionāriem ir 75 gadi. Būtiski, ka klientam nedrīkst būt nenomaksāti parādi lielāki par 100 LVL un ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 1/3 no pensijas.

Ja pensionāra ienākumi neļauj saņemt kredītu, tad iespējams piesaistīt galvotāju, kas nav vecāks par 70 gadiem. Maksa par kredīta noformēšanu ir 3% no summas (esošajiem klientiem), bet ne mazāk kā 6 LVL un tā tiek ieturēta vēl pirms kredīta izmaksas. Savukārt jaunajiem klientiem kredīta noformēšanas maksa ir 4% no summas, bet ne mazāka kā 6 LVL.

Kredīta atmaksa

Pensionāru kredīta atmaksa notiek pārskaitot naudu uz uzņēmuma norādīto bankas konta numuru, to iespējams izdarīt Lafiko filiālē, savas bankas filiālē vai tuvākajā Latvijas pasta nodaļā.

Vēlaties zināt vairāk par iespēju saņemt kredītu 15 minūtēs, aplūkojiet kuri kredīti pensionāriem ir izdevīgākie.

Uzņēmuma rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „LAFIKO. LV
Reģistrācijas Nr. 40103284737
PVN reģistrācijas Nr. LV40103284737
Juridiskā adrese: Maiznīcas iela 3 – 4, Rīga, LV-1001