Bezprocentu aizdevumi

By | 28 septembris, 2012

Kad vajadzīga nauda bezprocentu aizdevumi ir viena no labākajām izvēlēm. Aizdevums līdz 200 Ls pieejams bez maksas (0%) un bez ķīlas 15 minūtēs. Ja nepieciešams vari aizņemties bez komisijas maksas līdz pat 7000 Ls, taču tikai uz trīs mēnešiem. (Uzzini, kuri ir izdevīgākie bezprocentu aizdevumi)

Kā iegūstami bezprocentu aizdevumi

Šobrīd augošās konkurences apstākļos bezprocentu aizdevumi kļūst aizvien izplatītāki. Ja agrāk iespēju aizņemties bez maksas piedāvāja vien retais uzņēmums, tad šobrīd tādi ir jau seši. Bezprocentu aizdevumi ir pieejami ikvienam no 18 līdz 75 gadiem un to saņemšanai nav vajadzīgas izziņas vai galvotājs.  Piemērs, aizņemoties 120 Ls uz 30 dienām, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 120 Ls un nekas vairāk.

Lai saņemtu aizdevumu, internetā jāaizpilda vienkārša reģistrācijas anketa. Pēc tam, kad salīdzināti visi kredīti un izvēlēts izdevīgākais, nākamais solis ir 0,01 Ls pārskaitīšana uz aizdevēja bankas kontu. Procedūras mērķis ir ļaut pārbaudīt jūsu vecumu, kā arī gūt apstiprinājumu, ka esiet konta patiesais īpašnieks. Saņemot pozitīvu atbildi par aizdevuma pieejamību, atliek vien pēdējā darbība  – kredīta pieprasījuma apstiprināšana (ar sms, piezvanot, vai veicot attiecīgas darbības jaunizveidotajā klienta profilā). Kad viss izdarīts, nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs. Īsumā bezprocentu aizdevumu saņemšanas procedūru var attēlot šādi.

[box type=”info”] Pieteikšanās procedūra: (1) salīdzini visus aizdevumus (iespēja ietaupīt) > (2) reģistrējies aizdevēja mājas lapā > (3) apstiprini kredīta pieprasījumu (ar sms, piezvanot vai savā profilā) > saņem naudu kontā. [/box]

Visātrāk naudu var saņemt tie klienti, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kurā kreditoram. Pieredze liecina, ka visātrāk naudu iegūst šādu banku klienti: Citadele, SEB, DNB, Nordea, Swedbank, GE Money. Vienlaikus gan jārēķinās, ka visi uzņēmumi savos līgumos iekļauj punktu, kas paredz, ka neatbild par kavēšanos, kas saistīta ar sakaru traucējumiem un apņemas nodrošināt naudas pārskaitīšanu 24 stundu laikā. Praksē šāda aizkavēšanās notiek ļoti reti un absolūti lielākā daļa klientu naudu saņem 10 – 60 minūtēs.

Kam ir izdevīgi aizdevumi bez maksas un no kā jāuzmanās?

Bezprocentu aizdevumi ir izdevīgi visiem tiem, kam nauda nepieciešama steidzami un nelielā apmērā (līdz 200 Ls), pie noscījuma, ka naudu iespējams atmaksāt savlaicīgi. Vairums iedzīvotāju aizņemas, lai iegūtu līdzekļus, līdz nākamajai algai, atmaksātu parādus vai iegādātos kādu īpaši kārotu akcijas preci. Ja rodas problēmas ar naudas atmakstu, variet izmantot iespēju pagarināt līguma darbību. Piemērs, (atkarībā no aizdevēja nosacījumiem) par 100 Ls kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesī būtu jāmaksā 12,5 Ls – 27 Ls. Vajadzības gadījumā bezprocentu aizdevumi var tikt pagarināti arī uz īsāku termiņu (1, 2 vai 3 nedēļām).

[box type=”info”] Maksa par interneta (30 minūtes) interneta kafejnīcā ir 0,50 Ls (gadā 17520 Ls). Cik daudzi cilvēki sēž interneta kafejnīcā gadu? Līdzīgi ir ar ātrajiem aizdevumiem bez procentiem. Tie ir īstermiņa risinājums un ir jāatmaksā maksimāli ātri[/box]

Vai es varu saņemt aizdevumu bez procentiem?

Šodien bezprocentu aizdevumi ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem, kas spēj izpildīt vienu svarīgu priekšnoteikumu. Tā kā ātrie aizdevumi atšķirībā no banku aizdevumiem tiek izsniegti no uzņēmumu personīgajiem līdzekļiem, aizdevēji ārkārtīgi rūpīgi vērtē klienta kredītvēsturi. Tīra kredītvēsture nozīmē, ka nav iepriekš kavēta parādsaistību un kredītstaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām. Ja kavēšanās ir gadījusies, tad informācija par šo faktu tiek iekļauta parādnieku reģistros un tur glabājas vismaz 10 gadus. Svarīgi – šobrīd paņemts kredīts nav un nevar būt par pamatu, lai netiktu piešķirti bezprocentu aizdevumi. Atsevišķās situācijās iespējams saņemt arī kredītu ar sliktu kredītvēsturi, bet par to var vairāk izlasīt šajā rakstā. Otrs faktors, kas var tikt ņemts vērā, vērtējot aizdevumu izsniegšanu ir ienākumu regularitāte (darba vieta). Atsevišķi aizdevēji, piemēram, OpenCredit uzrādīt ienākumus, taču vairums uzņēmumu, kuru arsenālā ir bezprocentu aizdevumi (ViaSMS, SmsCredit, MiniCredit, SohoCredit) ir daudz pielaidīgāki un pat, ja prasa darba vietu, reizēm izsniedz kredītu bez regulāriem ienākumiem.