Cik maksā naudas aizdevums

By | 21 februāris, 2013

Viens no pirmajiem jautājumiem reizēs, kad plānots aizņemties ir, cik maksā naudas aizdevums. Atkarībā no plānotā aizņemšanās perioda aizdevums var izmaksāt gan 0 Ls, gan vairāk kā 100% no aizdevuma vērtība. Kā atrast izdevīgāko naudas aizdevumu, par to raksta turpinājumā.

Kā uzzināt, cik maksā naudas aizdevums internetā bez ķīlas patiesībā

Lai uzzinātu, cik maksā naudas aizdevums, ir svarīgi pievērst uzmanību detaļām. Daudzas reklāmas sola pirmo kredītu bez procentiem, taču patiesībām bezmaksas aizdevums ir pieejams tikai tajos gadījumos, kad tas ir pirmais kredīts konkrētajā uzņēmumā. Ja vēlēsieties aizņemties atkārtoti, būs jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs var sasniegt pat 20% no kredīta vērtības. Ne visi kreditori atspoguļo patiesās aizdevumu izmaksas no paša sākuma, tādēļ ir svarīgi lasīt līgumu līdz beigām. Saskaņā ar LR likumdošanu tieši līgumā ir jānorāda gan komisijas maksas apmērs, gan gada procentu likme, gan citi svarīgi faktori. Ja vēlaties aizņemties patiešām izdevīgi, izlasiet, kurš ir izdevīgākais aizdevums.lv un ietaupiet reālu naudu. Mūsu pieredze liecina, ka aizdevums bez procentiem ir pieejams pat vairākos uzņēmumos, taču tie visi nav vienādi. Labākais variants kā salīdzināt kredītus ir ielūkoties atrsaizdevums.lv sākumlapā izvietotajā kredītu salīdzinātājā.

Aizņemšanās internetā – kā tas praksē notiek

Lai iegūtu naudas aizdevumu intenetā, atkarībā no kredīta apjoma ir jāveic 4 – 5 darbības:

  • salīdziniet, kurš naudas aizdevums ir lētākais (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • piesakieties izvēlētajam kredītam un aizpildiet anketu;
  • apstipriniet jaunizveidoto profilu kreditora mājas lapā, pārskaitot 0,01 Ls uz aizdevēja bankas kontu;
  • norādiet nepieciešamo kredīta summu;
  • saņemiet naudu kontā.

Gadījumā, ja izvēlēts kāds no lielajiem patēriņa kredītiem, procedūra ir vēl vienkāršāka. Atliek tikai izvēlēties, pieteikties aizdevumam, sagaidīt atbildi un doties parakstīt līgumu uz kreditora filiāli. Prakse liecina, ka kreditori, kas aizdod līdz 1000 Ls, aizdod naudu ātrāk, taču uz augstākām procentu likmēm, līdz ar to ir svarīgi izvērtēt, kas būtiskāk – ātrums vai cena. Abus dabūt vienlaikus ir samērā grūti, tādēļ aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Precīza plānošana un pārdomāta darbība ļaus jums ietaupīt reālu naudu. Mēs ticam, jums izdosies.