Patēriņa kredīta kalkulators

By | 22 februāris, 2013

Patēriņa kredīti šobrīd ir kļuvuši par populārākajiem naudas aizdevumiem Latvijā un nav arī nekāds brīnums, jo banku kredīti šobrīd tiek izsniegti vien retajam. Tu vari atrast izdevīgāko patēriņa kredītu atrsaizdevums.lv sākumlapā. Mūsu veidotā patēriņa kredīta kalkulators ir izmantojams ikvienam bez maksas.

Kā atrast izdevīgāko kredītu 2 minūtēs?

Ja vēlies aizņemties līdz 200 Ls, tad vari to izdarīt bez maksas (0%) dažās minūtes, turklāt bez ķīlas un izziņas no darba vietas. Turpretim, ja vēlies aizņemties 500 Ls līdz 7000 Ls, ielūkojies patēriņa kredītu kalkulatorā un atrodi sev piemērotāko naudas aizdevumu. Pirms aizņemties obligāti izvērtē savas spējas atmaksāt naudu savlaicīgi,  jo pretējā gadījumā izdevīga darījuma vietā saņemsiet tikai galvassāpes. Pieredze liecina, ka vairums Latvijas iezīvotāju aizņemas līdz 150 Ls un spēj atmaksāt naudu noteiktajā termiņā, līdz ar to izmanto pirmo kredītu bez maksas. No otras puses, klienti, kuri nespēj atlīdzināt parādu noteiktajā termiņā ir spiesti maksāt par kredīta termiņa pagarināšanu un tas nav lēti. Atkarībā no kreditora nosacījumiem, var tikt prasīti pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī. Savukārt gadījumā, ja izvēlēts kāds aizdevējs, kas aizdod vairāk par 1500 Ls, tad variet iegūt krietni zemākas procentu likmes.

Ilgtermiņa patēriņa kredītu kalkulators bez maksas

Mūsu sagatavotais patēriņa kredīta kalkulators ir izmantojams bez maksas un parāda rezultātu acumirklī. Neatkarīgi no tā, cik liela naudas kredīta summa ir nepieciešama, patēriņa kredīta kalkulators ļauj to atrast ātri un vienkārši. Vienkārši aplūko kredītu salīdzinātāju, pievēršot uzmanību svarīgākajiem faktoriem – kredīta summai, aizdevuma izsniegšanas ātrumam, procentu likmēm un izvēlēties to, kurš liekas atbilstošāks. Atrsaizdevums.lv rekomendē aizņemties tikai no tiem kreditoriem, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas (ja vajag nelielu aizdevumu). Ja gribi aizņemties lielāku summu, tad ir jāveic krietni rūpīgāka piedāvājumu analīze un paralēli ir vērts aplūkot visu komercbanku piedāvājumus, jo reizēm tām ir patiešām labi piedāvājumi.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Mūsu veidotais patēriņa kredītu kalkulators ļaus to izdarīt ātri un vienkāršim turklāt nemaksājot ne santīmu.