Kur ir lētākais ātrais kredīts bez darba vietas

By | 24 februāris, 2013

Jautājuma, kur ir lētākais ātrais kredīts uzdošana jau ir puse no panākuma, jo tieši uzdodot jautājumus ir iespējams nonākt pie pareizās atbildes. Mūsu pieredze liecina, ka lētākais aizdevums internetā ir tas, kurš pieejams bez komisijas maksas (0%) jau 10 minūtēs. Šī brīža top kredītu  piedāvājumus mēs salīdzinām un ievietojam šī portāla  sākumlapā, kur katrs interesents var atrast sev labāko pakalpojumu bez maksas.

Kur ir lētākais ātrais naudas kredīts bez darba vietas internetā?

Pats lētākais kredīts viennozīmīgi ir tas, kurš pieejams, nezaudējot laiku velti un neprasot finansiālus ieguldījumus. Šobrīd Latvijā vairāki uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez ķīlas un meklējam, kurš ir lētākais ātrais kredīts internetāizziņas no darba vietas, turklāt lētākais ātrais kredīts bez darba vietas internetā vairākos no tiem ir bez procentiem. Tas nozīmē, ka Tu vari saņemt 25 Ls līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām un atmaksāt tikai tik, cik paņēmi. Ja viss tiek izdarīts kā solīts, tad vari uzskatīt, ka ir bijis izdevīgs darījums, tāpat kā aizņemtos no draugiem vai radiem. Bēdīgi, bet aptuveni 15% no kredītņēmējiem nespēj izpildīt līguma saistības savlaicīgi un ir spiesti maksāt par līguma termiņa pagarināšanu (visas likmes skat kredītu salīdzinātājā atrsaizdevums.lv pirmajā lapā). Tā rezultātā sākotnēji šķietami lētais ātrais kredīts var kļūt krietni vien dārgāks un aizņēmājam var nākties maksāt pat vairāk ka 25% no kredīta summas par tā pagarināšanu uz vienu mēnesi.

Secinājums – lētākais ātrais kredīts ir lēts tikai tiem cilvēkiem, kas spēj izpildīt līguma nosacījumus paredzētajā termiņā un nedzīvo ilūzijās par savām spējām un iespējām. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Skan banāli, taču tā ir patiesība un šai frāzei tiešām ir jēga. Katrs pats mēs esam atbildīgi par savu dzīvi un pašreizējie apstākļi ir tieši tādi kādus vēlamies vai kādi ir nepieciešami.

Kurš lētais kredīts ir pieejams gadījumos, kad vajadzīgs aizdevums virs 999 Ls?

Neskatoties uz ātro kredītu kritiku, ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 gadiem joprojām var iegūt aizdevumu līdz pat 1000 Ls 15 minūtēs, pie nosacījuma, ka ir atbilstoši ienākumi un tīra kredītvēsture. Gadījumos, kad plānots aizņemties lielāku summu nekā 200 Ls, kreditori veic krietni vien rūpīgāku ienākumu un iepriekšējo parādsaistību izvērtējumu. Informācija par parādniekiem tiek atspoguļota parādnieku reģistros, taču ne visiem tie ir pieejami. Prakse liecina, ka parādnieku reģistri, ko var aplūkot ātro kredītu uzņēmumi vairākumā gadījumu nesatur pilnvērtīgu informāciju, savukārt Latvijas bankas uzturētais parādnieku reģistrs joprojām nav  pieejas mazo interneta kredītu izsniedzējiem, kas ļauj tikt pie finansējuma pat klientiem, kas pretējā gadījumā to nevarētu izdarīt.

Ja meklējat, kurš ir lētākais ātrais kredīts, jūsu meklējumi ir beigušies. Atrodiet izdevīgāko aizdevumu ātri un vienkārši. Ja lasījāt vismaz šī raksta pirmo rindkopu, tad jau ziniet, kur to meklēt. Lai veicas.