Credit24 ātrais kredīts

By | 30 jūnijs, 2012

Credit24 piedāvā izsniegt kredītu no 50 līdz 1500 latie jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Atšķirībā no vairuma savu konkurentu Credit24 nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas, taču ļauj saņemt kredītu uz laiku līdz diviem gadiem (parasti 30 dienas).

Credit24 procentu likms

Credit24 procentu likmes, spiest uz attēla, lai pietuvinātu..

Credit24 kredīta galvenie plusi

1) iespēja pirmajā reizē aizņemties jau 300 Ls, turklāt komisijas maksa kredītam uz 1 mēnesi vairumā gadījumu nepārsniedz 10% no aizdevuma summas.

2) ātrais naudas izsniegšanas process, aptuveni 10 – 20 minūtes pēc pieteikuma aizpildīšanas nauda tiks ieskaitīta jūsu bankas kontā, pie noteikuma, ka jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā jārēķinās, ka naudu saņemsiet 1 stundas līdz 1 dienas laikā. Precīzs laiks atkarīgs no starpbanku maksājumu apstrādes. Vairums Latvijā reģistrēto komercbanku naudas pārvedumus uz citu banku veic 3 – 4 reizes dienā.

 

Kā saņemt Credit24 ātro kredītu?

1) reģistrējies uzņēmuma mājas lapā;

2) aizpildi pieteikumu;

3) pārskaiti 1 santīmu uz Credit24 kontu (apliecināsi, ka esi tas par ko uzdodies);

3) saņem naudu kontā.

Lai saņemtu Credit24 kredītu klientam ir jābūt (1) regulāriem ienākumiem, (2) nokārtotām parādsaistībām, kā arī nedrīkst būt kavēti maksājumi. Uzņēmums izvirza samērā stingras prasības, taču jāņem vērā, ka arī summa, ko tas izsniedz ir krietni lielāka nekā vairumā gadījumu piedāvā citi ātrie kredīti internetā (salīdzini kredītus atrsaizdevums.lv sākumlapā).

Reģistrācijas procesā klientam ir jāpārskaita viens santīms uz Credit24 kontu (standarta procedūra visiem aizdevējiem). Interesanti, ka kredītam iespējams pieteikties arī Latvijas pasta nodaļās un lielākajos Maxima veikalos (XX, XXX), taču visērtāk un ātrāk to var izdarīt tieši mājas lapā (skat. linku iepriekš).

Credit24 piedāvājuma blakusparādības

Ja izvēlieties ņemt kredītu, kas pārsniedz 300 Ls, jums ir skaidri jāapzinās procentu maksājumu apmērs, kas būs jāmaksā par konkrēto kredītu. Bieži vien klienti nonāk situācijā, kurā ir spējīgi maksāt tikai procentu maksājumus, bet nevar nomaksāt pamatsummu.  Ļoti liela daļa Latvijas iedzīvotāju ietilpst pie šīs grupas. Paturiet to prātā, rēķinot savas kredīta atmaksas iespējas jau pirms tā paņemšanas.

Ja jums ir nepieciešama summa, kas nepārsniedz 200 Ls un varēsiet to atmaksāt 30 dienu laikā, tad aplūkojiet ātro kredītu salīdzinātāju. Tajā ir apkopoti izdevīgākie piedāvājumi, no kuriem vairums piedāvā pirmo kredītu bez maksas.