Eirokredīts

By | 15 februāris, 2013

Latvijas pāreja uz eiro un atteikšanās no Latvijas nacionālās valūtas – latiem daudziem nepatīk. Līdz ar valūtas maiņu turpmāk tiks izsniegts nevis kredīts latos, bet eirokredīts. Daudziem no mums eiro nepatīk, bet aizņemties eiro parasti ir izdevīgāk. Ātro kredītu jomā eirokredīts gan neieviesīs būtiskas pārmaiņas un varam cerēt, ka ātrie kredīti paliks pat lētāki.

Kas ir eirokredīts?

Eirokredīts ir jebkurš aizdevums, kas tiek izsniegts eiro valūtā uz laiku no 1 dienas līdz 40 un vairāk gadiem. Ātrais eiro kredīts tāpat kā aizdevums latos sniedz iespēju saņemt naudu dažās minūtēs, pat neatejot no datora, turklāt bez ķīlas. Pāreja uz eiro viennozīmīgi palielinās daudzu preču un pakalpojumu cenas, taču eirokredīts šajā jomā būs izņēmums. Var prognozēt, ka līdz ar pievienošanos eirozonai, eirokredīti kļūs izdevīgāki, jo Latvija būs vienotas eiro telpas dalībniece.

Kurš eirokredīts ir izdevīgākais?

Tāpat kā iepriekš, izdevīgākais kredīts ir tas, kuru iespējams iegūt ar viszemākajām izmaksām. Eirokredīts uz laiku līdz 30 dienām ir pieejams bez komisijas maksas, bez ķīlas, bez izziņas no darba vietas un atsevšķos gadījumos pat ar sliktu kredītvēsturi vai bez pastāvīgas darbavietas. Pats vienkāršākais veids, lai atrastu, kurš eirokredīts ir izdevīgākais, ir vērts aplūkot aizdevumu salīdzinātāju atrsaizdevums.lv sākumlapā. Kredītu salīdzinātājs ļauj atrast, kurš ir izdevīgākais patēriņa aizdevums. Maksimālais termiņnš, uz kuru tiek izsniegts eiro kredīts ir 5 gadi, taču, ja vēlaties aizņemties ātri un bez procentiem, daudz izdevīgāks ir eirokredīts bez maksas uz laiku līdz 1 mēnesim. Kredīta saņemšanai nav vajadzīgi nav nekādi dokumenti un viss naudas saņemšanas process notiek elektroniski.

Eirokredīts ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem un tā saņemšanai ir vajadzīgi šādi palīglīdzekļi: (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons, (3) epasts, (4) bankas konts un internetbankas pieslēgums, lai pārskaitītu reģistŗācijas maksu uz naudas aizdevēja bankas kontu. Šī maksa nav ieviesta, lai iedzīvotos, tās mērķis ir pārbaudīt klienta personību un vienlaikus arī iesniegtu atbilstošo bankas kontu.

Prakse liecina, ka eirokredīts bez komisijas maksas tiek izsniegts vairākos uzņēmumos, taču to nosacījumi ir krasi atšķirīgi. Ja jūs vēlaties aizņemties patiešām izdevīgi, tad bez piedāvājumu salīdzināšanas neiztikt.

Atrsaizdevums.lv novēl – aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.