Grand Credit

By | 13 decembris, 2012

Grand Credit izsniedz aizdevumus lieliem mērķiem, taču tas viennozīmīgi nav lētākais šobrīd pieejamais kredīts. Pirms aizņemies salīdzini, kuri ilgtermiņa aizdevumi ir lētākie, vai aplūko šobrīd aktuālos ātro kredītu piedāvājumus atrsaizdevums.lv sākumlapā, kas ļauj aizņemties bez procentiem un komisijas maksas pat 10 minūtēs.

Kas ir Grand Credit?

Grand Credit ir Sia “Grand Credit” mājas lapa, kurā tiek piedāvāti dažādi finanšu pakalpojumi, t.sk. (1) kredīts nekustamā īpašuma iegādei, (2) aizdevums bez  nodrošinājuma un (3) patēriņa kredīt mājokļa labiekērtošanai vai būvniecības pabeigšanai. Uzņēmums ir ieguvis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, samaksājot par to 50 tūkstošus latu. Iegūtā licence ļauj Grand Credit likumīgi nodarboties ar dažādu nebanku kredītu pakalpojumu sniegšanu Latvijas iedzīvotājiem.

Kas  nepieciešams, lai aizņemtos no Grand Credit?

Absolūti lielākajā daļā gadījumu Grand Credit aizdod pret nekustamā īpašuma ķīlu. Vislabāk, ja  īpašums ir reģistrēts Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā vai Rīgas rajonā. Ja jums pieder īpašums citā Latvijas novadā, pirms apmeklēt Grandcredit biroju, piezvaniet. Maksimālais naudas kredīta termiņš ir 15 gadi, taču vajadzības gadījumā iespējams saņemt arī kredītbrīvdienas. Aizdevums tiek izsniegts latos (LVL) un eiro (EUR)

Lai saņemtu kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu būs nepieciešama: (1) pases kopija (jāuzrāda oriģināls), (2) pieteikums, (3) zemesgrāmata, (4) nekustamā īpašuma inventarizācijas lieta vai īpašuma plāns. Papildus tam, ja plānojat aizņemties virs 18000 Ls, būs vajadzīga arī izziņa no VID. Vienlaikus esiet gatavi, ka jums varētu tikt prasīts kāds maksātspēju apliecinošs dokuments (izraksts no bankas konta vai izziņa no VSAA par nomaksātajiem nodokļiem).

Slēdzot līgumu klienti var izvēlēties – vienmērīgu maksājumu (katru mēnesi jāmaksā vienāda summa) vai dilstošu atmaksas grafiku (sākotnēji maksā vairāk un pakāpeniski kredīta maksājums samazinās).

Kredīta izmaksas un pārkreditācija

Orientējošas Grand Credit aizdevumu izmaksas iespējams aplūkot uzņēmuma mājas lapā, taču precīza procentu likme tiks sastādīta tikai pēc visu vajadzīgo dokumentu saņemšanas un klienta vajadzību apzināšanas. Vienlaikus jārēķinās, ka noformējot naudas aizdevumu, Grand Credit prasa maksu par dokumentu noformēšanu (2% no kredīta summas, minimālais 150 Ls), kā arī 25 Ls – 70 Ls, plus 0,01 Ls par ķīlas reģistrāciju. Vienlaikus arī jārēķinās, ka nāksies maksāt par īpašuma apdrošināšanu (0,1% – 0,3%, minimālās izmaksas 10 Ls).

Grand Credit piedāvājuma viena no nozīmīgākajām priekšrocībām ir pārkreditācija, t.i. iepriekš paņemtā kredīta vai kredītu pārfinansēšana. Apvienojot vairākus kredītus iespējams samazināt kopējās izmaksas, taču tas var atmaksāties tikai tajos gadījumos, kad kredīta summa ir salīdzinoši liela. Par pārkreditāciju GrandCredit lv ir jāmaksā komisijas maksa (3%, mimālā maksa – 250 Ls).

Kopumā uzņēmuma SIA “Grand Credit” piedāvājumu ir vērts apsvērt kā vienu no alternatīvām, jo pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas, tomēr pirms aizņemties, aplūkojiet dažādas alternetatīvas atrsaizdevums.lv sākumlapā.