Aizņemties 1000ls

By | 15 decembris, 2012

Šobrīd aizņemties 1000ls bez ķīlas 15 minūtēs. Viss, kas nepieciešams naudas iegūšanai ir bankas konts, mobilais telefons, epasts un aktīvs internetbankas pieslēgums. Pieteikties kredītam var katrs, kas sasniedzis 20 gadu vecumu. Uzzini, kurš ir izdevīgākais naudas aizdevums šeit, vai lasi tālāk un uzzini visus par un pret, kā arī citas aizņemšanās alternatīvas.

Aizņemties 1000ls bez maksas internetā

Kad vajadzīga lielāka naudas summa, pastāv divi varianti – (a) aizņemties 1000 ls bez nodrošinājuma vai (b) aizņemties 1000ls pret ķīlu. Aplūkosim abus variantus. Pirmkārt, aizņemties bez ķīlas 1000ls, turklāt vēl bez maksas iespējams vien uz noteiktu laiku. Parasti tiek piedāvātas kredītbrīvdienas uz trīs pirmajiem mēnešiem. Periodiski šādu iespēju piedāvā vairāki uzņēmumi, tādēļ ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus (skat. linku raksta sākumā). Pieredze liecina, ka pieteikšanās jebkuram kredītam no 1000ls ir bez maksas, līdz ar to ir vērts pieteikties vairākiem aizdevumiem. Pati pieteikšanās neuzliek nekādas juridiskas saistības, jo pēc pieteikuma aizpildīšanas vēl nepieciešams apstiprināt kredīta pieteikumu. Ja vajag naudu ātri, tad to iespējams iegūt pat 15 minūtēs, taču jārēķinās, ka šādā gadījumā procentu likme būs no 10% mēnesī, savukārt pacietīgākie tiek atalgoti ar krietni izdevīgākiem noteikumiem. Minimālā procentu likme tiem, kas ir gatavi gaidīt līdz naudas saņemšanai aptuveni 2 – 3 darba dienas ir 1,6%, taču precīza procentu likme ir atkarīga no vairākiem faktoriem, t.sk. atalgojuma, kredītsaistībām un kredītvēstures.

Otra alternatīva, situācijās, kad vajadzīga lielāka naudas summa vai arī kredīts bez ķīlas nav pieejams ir aizdevums pret auto ķīlu. Šis risinājums ļauj iegūt līdz pat 10 tūkstošiem latu 1 dienā. Auto ieķīlāšanas noteikumi paredz, ka aizņēmējs var turpināt lietot savu auto visu kredīta atmaksas periodu. Katrs auto īpašnieks, kura automašīna nav vecāka par 20 gadiem un ir braukšanas kārtība (OCTA, tehniskā apskate) var iegūt līdz pat 90% no auto novērtējuma vērtības. Procentu likmes sākas no 32% gadā, taču visbiežāk ir 45% gadā. Izklausās daudz, taču aizņemoties 1000ls bez ķīlas, var nākties maksāt pat vairāk kā 100% komisiju gadā.

Kādi ir priekšnoteikumi kredīta saņemšanai?

Iepriekš jau aplūkojām, kādi palīglīdzekļi vajadzīgi, lai saņemtu kredītu, taču papildus uzmanība jāpievērš faktoriem, kas tiek izvērtēti, lemjot par klienta atbilstību kredīta saņemšanas noteikumiem. Pirmais un galvenais faktors ir kredītvēsture. Ja kredīta vēsture ir slikta jeb sabojāta, tad aizņemties 1000ls bez ķīlas būs ārkārtīgi sarežģīti. Kredītvēsturi var sabojāt nepildot kredītsaistības vai parādsaistības ilgāk par 60 dienām un parāda apmēram pārsniedzot 100ls (kopā ar soda naudu). Informācija par pārkāpumu tiek glabāta specifiskās datu bāzēs – parādnieku reģistros vismaz 10 gadus, t.sk. arī gadījumos, kad pārkāpums tiek novērsts. Atsevišķos gadījumos naudas aizdevēji ir gatavi piešķirt kredītu tiem cilvēkiem, kam ir slikta kredītvēsture, taču visas saistības ir nokārtotas. Ja jums tas ir aktuāli, aplūkojot populārākos rakstus šīs lapas labajā sānā un atradīsiet meklēto.

Otrs priekšnosacījums, lai aizņemtos 1000ls ir pastāvīga darbavieta jeb regulāri ienākumi. Daļa kreditoru pārbauda informāciju par klientu ienākumiem (nomaksātajiem nodokļiem pēdējo 6 mēnešu laikā) VSAA datubāzē. Tie, kuri ienākumus saņem nelegāli šajā gadījumā ir zaudētāji, jo automātiski samazina iespēju aizņemties dažos uzņēmumos. Trešais priekšnoteikums ir minimālā vecuma barjera. Pašlaik minimālais vecuma slieksnis tiem, kas vēlas aizņemties 1000ls vai vairāk ir 20 gadi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet iespējas atmaksāt.