Kredīts ar galvotāju

By | 16 decembris, 2012

Mūsdienās kredīts ar galvotāju ir noderīgs situācijās, kad vajadzīgs lielāks naudas kredīts, bet tikai ar saviem spēkiem to nav iespējams iegūt. Pieškirot aizdevumu, kreditors izvērtē klienta maksātspēju, kredītvēsturi un pašreizējās kredītsaistības. Ja kāds no faktoriem liek šaubīties par aizņēmēja spēju atmaksāt aizdevumu var tikt prasīts galvotājs vai nodrošinājums. Galvotājs ļauj samazināt aizdevēja risku, jo problēmu gadījumā tieši galvotājs ir tas, kurš uzņemsies kredītņēmēja saistības. Visērtāk kredīts ar galvotāju ar procentu likmi no 1,6% mēnesī ir pieejams BigBank mājas lapā (www.bigbank.lv). Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības.

Kā saņemt kredītu ar galvotāju?

Protams, Bigbank naudas aizdevums ar galvotāju nav vienīgā alternatīva. Daudzi cilvēki pat neapzinās, ka viņu prasības pēc papildus naudas var ļoti vienkārši apmierināt arī bez ķīlas un bez galvotāja. Ja ātrais kredīts bez procentiem līdz 200 Ls (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu) neapmierina, ir vērts aplūkot, vai ilgtermiņa aizdevumi nav atbilstošākais risinājums. Kredīts līdz 1000 Ls 15 minūtēs vai patēriņa aizdevums līdz 7000 Ls 2 dienās ļauj piepildīt gandrīz jebkuru mērķi vai ieceri. Aizņemoties ir vērts paturēt prātā, ka naudas kredītu paņemt ir daudz vieglāk nekā atmaksāt, līdz ar to ir jāaizņemas atbildīgi un jāizvērtē savas iespējas atmaksāt  naudu savlaicīgi. Darba zaudēšana, slimība, neparedzēti izdevumi. Pirms aizņemties, vajag paredzēt, ko darīsiet situācijās, ja pašreizējie ienākumi samazināsies, cik ātri varēsiet atrast  jaunu ienākumu avotu. Noderīgas atziņas šajos jautājumos, kā arī detalizētu priekšstatu par aizņemšanos internetā var dot raksts – kredīts bez ķīlas.

Kā atmaksāt naudas kredītu internetā?

Lai atmaksātu naudas kredītu ar galvotāju, rīkojieties saskaņā ar kredītdevēja norādījumiem. Vairumā gadījumu aizdevējs lūdz pārskaitīt naudu uz norādīto bankas kontu. To izdarīt ir tikpat vienkārši kā apmaksāt komunālo rēķinu – (1) ieejiet savā internetbankā, (2) norādiet – sākt jaunu maksājumu, (3) norādiet visu nepieciešamo informāciju (svarīga ir precizitāte), (4) pārskaitiet naudu. Savlaicīga rēķinu apmaksa garantē mierīgu dzīvi. Ja iepriekš jau ziniet, ka gadīsies kavēt kārtējo maksājumu, sazinieties ar kreditoru, tā jūs izrādīsiet savu labo gribu. Daļa naudas aizdevēju jau līgumā ietver punktu, kas paredz noteiktu maksu par maksājuma disciplīnas neievērošanu. Papildus maksa šādos gadījumos ir krietni augstāka nekā parastais maksājums. Papildus tam jāņem vērā, ka kredīts ar galvotāju uzliek papildus saistības galvotājam. Ja jūs nemaksāsiet, maksās galvotājs un tas nebūtu godīgi pret cilvēku, kas jums uzticējās.