Greencredit

By | 11 oktobris, 2012

GreenCredit pieder tāda paša nosaukuma uzņēmumam SIA “GreenCredit”. Firma ir jauna, taču ambicioza un jaunajiem klientiem piedāvā iespēju aizņemties 100 Ls bez komisijas maksas uz laiku līdz 30 dienām. Uzzini, kuri ir lētākie aizdevumi internetā un ietaupi vismaz 10 Ls – 50 Ls. 

GreenCredit piedāvājuma īpatnības

Latvijā dibinātā uzņēmuma SIA “GreenCredit” piedāvājums paredz iespēju aizņemties līdz pat 300 Ls, taču ar zināmiem ierobežojumiem. Jaunie klienti var aizņemties tikai 100 Ls (0%), otrajā reizē pieejami 150 Ls, trešajā 200 Ls, ceturtajā 250 Ls, bet sākot ar piekto 300 Ls. Ņemot vērā, ka patlaban iespēju saņemt bezprocentu kredītu Latvijā piedāvā seši uzņēmumi, GreenCredit piedāvājumu atkārtoti ir vērts izmantot tikai tajās situācijās, kad nauda ir nepieciešama ļoti steidzami un nav laiks atkārtotai reģistrācijai. Visos citos gadījumos Latvijas iedzīvotājiem ir vērts nopietni apdomāt iespēju, izvēlēties arī konkurentu piedāvājumus (bezmaksas kredītus skat. portāla sākumlapā).

Maksa par atkārtota kredīta saņemšanu ir 14,75% mēnesī, savukārt aizdevuma pagarināšana uz 1 mēnesi izmaksā aptuveni 18%. Vajadzības gadījumā līguma termiņš var tikt pagarināts arī uz 7 vai 14 dienām un attiecīgi maksājot mazāk.

[box type=”info”] Interesanti: 2011. gadā ātro kredītu uzņēmumu apgrozījums veidoja 31 miljonu latu, tirgū darbojās 17 uzņēmumi, t.sk. Greencredit. Prognozes liecina, ka 2012. gadā varētu tikt izsniegti vēl par 20% vairāk kredīti. Lielākās grūtības atmaksāt naudu noteiktajā termiņā bija jauniešiem vecumā līdz 20 gadiem un cilvēkiem bez pastāvīgiem ienākumiem. [/box]

Priekšnoteikumi aizdevuma saņemšanai

Lai saņemtu aizdevumu no greencredit-lv, ir jābūt tīrai kredītvēsturei (nedrīkst būt kavēta kredītsaistību un parādsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām un parāds kopā ar kavējuma naudu nedrīkst būt pārsnieguši 100 latus). Papildus tam nepieciešams mobillais telefons, bankas konts, internetbanka un vismaz 0,01 Ls kontā. Lai arī GreenCredit formāli neprasa, taču patiesībā izvērtē arī klientu maksātspēju (prasa reģistrācijas anketā uzrādīt darba vietu un ikmēneša ienākumus). Šī prasība ir samērā reta, jo liela daļa Latvijas iedzīvotāju saņem algas aploksnē, līdz ar to oficiālie ienākumi neatspoguļo iedzīvotāju patieso pirktspēju.

Kā iegūstams Greencredit aizdevums?

Ātro naudas kredītu izsniegšana mūsdienās notiek, galvenokārt, elektroniski, internetā. Tas ir ātri, vienkārši un izdevīgi, bet naudas vieglā pieejamība daudzos gadījumos veicina nepārdomātu aizņemšanos. Ja vēlies aizņemties šajā uzņēmumā, Tev būs jāievēro noteikta procedūra:

  • reģistrējies SIA “GreenCredit” mājas lapā;
  • pārskaiti 0,01 Ls uz uzņēmuma kontu (procedūra ļauj pārliecināties, ka esi konta īpašnieks un tas par, ko uzdodies. Pēc reģistrācijas  maksas pārskaitīšanas dažu minūšu laikā saņemsi SMS ar unikālu kodu, kas būs jāizmanto reģistrējoties greencredit-lv);
  • piesaki kredītu (to varēsi izdarīt jaunizveidotajā klienta profilā vai nosūtot īsziņu);
  • saņem naudu kontā (pozitīva lēmuma gadījumā saņemsi naudu kontā 10 – 20 minūtēs).

Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev ir konts Swedbank, DNB vai Citadele, pretējā gadījumā var nākties gaidīt līdz pat 1 – 3 dienām. GreenCredit ir konti iepriekš minētajās trīs bankās, kas ļauj nodrošināt ātrus norēķinus ar šo banku klientiem, taču var prognozēt, ka tuvākajā laikā uzņēmums atvērs vēl papildus kontus citās komercbankās.

Atbildīga aizņemšanās

Pirms aizņemšanās obligāti izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Apdomājiet, ko darīsiet, ja ienākumu apmērs pēkšņi samazināsies. Paturiet prātā, ka ātrie kredīti ir izdevīgi tikai pie nosacījuma, ka tiek atmaksāti 1 mēneša laikā. Ja vajadzīga lielāka summa, tad jāizvēlas citi finansiālā atbalsta instrumenti – patēriņa kredīti, banku aizdevumi, overdrafts vai gluži vienkārši jāmēģina aizņemties no tuviniekiem. Uz Latvijā pārstāvēto uzņēmumu fona Greencredit sevi šobrīd pozicionē samērā veiksmīgi, jo piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas maksas līdz pat 100 Ls. Tomēr jāatzīst, ka šis aizdevums ir izdevīgs tikai pie nosacījuma, ka plānojat to izmantot vienu reizi. Ja naudas kredīts vajadzīgs atkārtoti, vērts apsvērt iespēju izvēlēties kādu citu kredītu portāla atrsaizdevums.lv sākumlapā. Mēs atjaunojam informāciju regulāri un palīdzam jums ietaupīt reālu naudu.