Īstermiņa aizdevums

By | 17 jūlijs, 2012

Latvijā pieejams īstermiņa aizdevums internetā

Ātrais aizdevums ir īstermiņa aizdevums (līdz 200Ls) uz laiku līdz 30 dienām. Pirmais aizdevums ir BEZ KOMISIJAS MAKSAS (0%) un to iespējams saņemt bez komisijas maksas, bez galvotāja un bez ķīlas, turklāt ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Svarīgi ņemt vērā, ka visi kredīti nav vienādi, ir vairākas sīkas nianses, kas var likties maznozīmīgas, taču galarezultātā var izmaksāt vairākus desmitus vai pat simtus latu.

Labākais veids, kā izvairīties no liekiem tēriņiem ir salīdzināt vairākus piedāvājumus, t.sk. vai pirmais aizdevums ir bez maksas, kredīta atmaksas termiņš, pagarināšanas likme un naudas izsniegšanas ātrums. Konkurence ātro aizdevumu tirgū ir samērā liela, tādēļ bieži tieši jaunie spēlētāji spēj piedāvāt izdevīgākus nosacījumus. Analizējot tirgus situāciju, esam apkopojuši labākos piedāvājumus un ar tiem iepazīstinām šajā portālā.

REKLĀMA
Kredīts pret auto līdz 15`000 eur 1 dienā
SohoCredit – 10 minūtes/350eur/0%
REKLĀMA

Pats galvenais kritērijs, izvēloties jebkāda veida īstermiņa aizdevumu ir izdevīgums. Uzņēmumi par savu peļņu un izdevīgumu domā visu laiku un pelna no atkārtotiem darījumiem vai kredīta pagarināšanas maksām, jums ir jādomā par sevi.

Īstermiņa kredīta saņemšanas procedūra

Atšķirībā no banku aizdevumiem aizdevums internetā ir salīdzinoši viegli pieejams, kritēriji ir brīvāki, nav lieka birokrātija, atbilde tiek paziņota gandrīz nekavējoties, neizejot no mājas. Ja esat izlēmuši ņemt kredītu, iesakam sekot vienkārāsai trīs soļu procedūrai:

1) salīdziniet izdevīgākos piedāvājumus;

2) reģistrējieties izvēlētā aizdevēja mājas lapā (2 minūtes);

3) pozitīva lēmuma gadījumā pavisam drīz saņemsiet naudu kontā.

Kas nepieciešams lai saņemtu aizdevumu?

Situācijās, kad nauda nepieciešama steidzami laiks ir ļoti būtisks faktors. Lai saņemtu aizdevumu jums ir jābūt mobilajam telefonam (saņemsiet apstiprinājuma īsziņu ar unikālu kodu), kā arī bankas kontam un internetbankas pieslēgumam. Lai verificētu klienta personību uzņēmumi izmanto ļoti vienkāršu procedūru  –  klientam ir jāpārskaita 1 santīms uz kreditora kontu, tādējādi jūs apliecinat savu vecumu un ļaujat pārbaudīt datu bāzēs savu kredītvēsturi. Tā ir standartizēta procedūra un iegūtās informācijas apjoms ir ierobežots. Neviens negrib un arī nevar uzzināt, kādus pirkumus esiet veikuši, vai kam pārskaitījuši naudu. Tas ir līdzīgi kā veicot maksājumu par biļetēm vai kolektīvās iepirkšanas portālos maksājot par kuponiem, nekas lieks izpausts netiek.

Kas vēl būtu jāņem vērā?

Aizdevums internetā ir laba izvēle, ja nauda nepieciešama steidzami un nav, kam paprasīt, kā arī ir skaidrība par to, kā naudu atmaksāt, taču tas ir tikai īstermiņa risinājums. Šī tipa finanšu pakalpojums nav paredzēts, lai risinātu ilgtermiņa budžeta vai finanšu plūsmas problēmas, kā arī gadījumos, kad nav skaidrība par iespējām naudu atmaksāt tuvākajā laikā (nākamā alga, pārdota prece u.t.t.). Pats nosaukums jau lieliski pasaka priekšā, ka īstermiņa aizdevums ir paredzēts nelielam laika periodam (ne vairāk kā viens, divi mēneši). Turklāt ņemiet vērā, ka kredīts būs arī jāatmaksā. Esiet apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.