Naudas aizdevums internetā bez ķīlas

By | 17 jūlijs, 2012

Ātrais naudas aizdevums

Tu vari saņemt aizdevumu bez komisijas maksas un procentiem 15 minūšu laikā. Naudas aizdevums ir pieejams bez ķīlas un galvotāja, tādējādi ļaujot saņemt naudu internetā, neizejot no mājām gan darba dienās, gan brīvdienās. Lielākoties aizdevēji strādā no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00, taču pieteikuma kredīta saņemšanai tiek pieņemti visu diennakti. Ja piesakies aizdevumam naktī, tad zini, ka jau no paša rīta tavs pieteikums tiks ieskaitīts un pozītīva lēmuma gadījumā nauda tiks ieskaitīta kontā ļoti ātri.

REKLĀMA
ViaSMS – 150Ls/30dienas/bez maksas
Kredīts pret auto ķīlu. 90% auto vērtības 1 dienā
SohoCredit – 150Ls/30dienas/komisijas maksa 0%
REKLĀMA

Naudas aizdevums internetā ir viens no tiem finanšu tirgus pakalpojumiem, kas ļauj saņemt papildus finanšu līdzekļus jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kurš sasniedzis pilngadību (18 gadu vecumu), neatkarīgi no tā mantiskā stāvokļa, dzimuma vai izglītības. Tādējādi ātrais naudas aizdevums ir pieejams daudz plašākam cilvēku lokam nekā banku piedāvātie kredīti. Tomēr arī aizdevumiem internetā ir savi priekšnoteikumi naudas izsniegšanai, no kuriem galvenie ir divi – (1) tīra kredītvēsture (jābūt nokārtotām visām parādsaistībām) un (2) jābūt regulāriem, pierādāmiem ienākumiem.

Aizdevuma pieteikuma izvērtēšanas stingrība būs atkarīga no summas, ko vēlaties saņemt, taču iepriekš minētie divi faktori ir ļoti svarīgi, lemjot par kredīta internetā piešķiršanu. Protams, ir izņēmuma gadījumi, kas atsevišķās situācijās ļauj saņemt naudas aizdevumu internetā bez ķīlas arī bez regulāriem ienākumiem, taču tādi ir retums. Ja spējat izpildīt šos priekšnosacījumus, tad variet būt 100% droši, ka kredītu saņemsiet.

Naudas aizdevums bez maksas

Šobrīd vairāki kreditori piedāvā izsniegt aizdevumu līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām BEZ KOMISIJAS MAKSAS (0%). Tas nozīmē, ka jūs varat paņemt, piemēram, 90 latu kredītu uz 25 dienām un šī termiņa ietvaros lietot to bez maksas. Nauda (tie paši 90 lati) ir jāatmaksā 25 dienu laikā un, ja tas tiek izdarīts nekas papildus vairāk nav jāmaksā. Apsveicam, izdevīgs darījums.

Vairums cilvēku parasti izvēlas aizņemties uz maksimālo termiņu – 30 dienām, jo tādējādi ir vieglāk plānot savu budžetu un finanšu plūsmu. Naudas aizdevumu vienmēr ir iespējams atmaksāt arī ātrāk, taču šādā veidā tiešām ir nedaudz vieglāk, jo nav visu laiku jādomā par kredīta atmaksu. Tiesa, šeit vietā ir latviešu sakāmvārds – “neatliec uz rītu, ko vari izdarīt šodien”. Ja varat atmaksāt naudu ātrāk, dariet to. Bieži vien var rasties neparedzētas situācijas – papildus tēriņi, steidzams brauciens vai vienkārši nav pieejams internets un kredītu nav iespējams atmaksāt vienkārši fiziski. Šī iemesla dēļ naudas aizdevuma atlīdzināšanu būtu jāveic vismaz 2 darba dienas pirms līguma termiņa beigām. Tas ļaus izvairīties no starpbanku maksājumu problēmām un aizdevējs savu naudu saņems atpakaļ savlaicīgi.

Kā izvēlēties izdevīgāko?

Līdzīgi kā veikalā iegādājoties maizi, tā arī, izvēloties naudas aizdevumu ir nepieciešams salīdzināt vairākus piedāvājumus. Šajā procesā var atklāties, ka pat šķietami ļoti līdzīgi piedāvājumi patiesībā ir atšķirīgi vairākos būtiskos parametros. Piemēram, aizdevuma pagarināšnas likme var atšķirties pat trīs reizes, bet laiks līdz naudas saņemšanai četras reizes. Ilustrācijai, aizņemoties 200 latus un nonākot situācijā, kad jāveic līguma pagarināšana jums var būt jāmaksā 25 Ls vai 75 Ls. Atšķirība ir vairāk kā graujoša, tādēļ ir vērts papētīt aizdevumu salīdzinātāju.

Naudas aizdevuma internetā saņemšanas procedūra
  1. salīdzini visus naudas aizdevumus, pievērs uzmanību kredīta pagarināšanas likmei, naudas saņemšanas ātrumam un komisijas maksai par aizdevuma izmantošanu;
  2. reģistrējies pie izvēlētā kreditora (neaizņem vairāk par 2 minūtēm);
  3. Saņem naudu savā bankas kontā. Optimālā gadījumā naudai kontā būtu jāienāk līdz 20 minūšu laikā, taču sakari ne vienmēr ir ideāli, tādēļ pastāv iespēja to saņemt arī tikai pēc vienas dienas. Reti, bet tā gadās.
Kas vēl būtu jāzina?

Bez ķīlas izsniegtais naudas aizdevums internetā ir liela privilēģija, kas nebija pieejama mūsu vecākiem, tādēļ viņi nav apguvuši un arī mums nav varējuši iemācīt kā pareizi attiekties pret kredītiem. Tas bija labi redzams hipotekāro kredītu krīzē, kas sakrita ar globālo ekonomisko krīzi un mazākā mērogā ir novērojams arī attiecībā uz aizdevumiem internetā.

Aizdevums jau pēc savas būtības nozīmē, ka nauda būs jāatmaksā un pret savām saistībām ir jāizturas ļoti nopietni. Ja gadās, ka naudas aizdevums nav iespējams atmaksāt notektajā termiņā, variet pagarināt līgumu, taču tas būs maksas pakalpojums (12,5 – 30 procenti no neatmaksātās kredīta summas par aizdevuma pagarināšanu uz 1 mēnesi), turklāt papildus būs jāmaksā par kredīta izmantošanu (no 10% mēnesī). Tādējādi kļūst acīmredzams, ka naudas aizdevums ir izdevīgs tikai vienā scenārijā, t.i. nauda tiek atmaksāta savlaicīgi noteiktajā termiņā.

Internetā pieejami arī lielāka apmēra naudas aizdevumi, t.sk. līdz pat 7 tūkstošiem latu (līdz desmit gadiem). Lielajiem kredītiem procentu likmes ir krietni zemākas nekā ātrajiem kredītiem un sākas no 23% gadā. Papildus ir vērts aplūkot citu banku piedāvājumus, iespējams, ka ir kāds labāks piedāvājums.

Kopumā naudas aizdevums internetā bez ķīlas ļauj saņemt naudu ātri, vienkārši un lēti, pie nosacījuma, ka atmaksājat naudu savlaicīgi. Esiet apdomīgi, tā ir jūsu dzīve, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.