Kredīts 10 ls

By | 2 maijs, 2013

Ātrais naudas kredīts 10 ls apmērā ir iegūstams dažu minūšu laikā. Tev nevajag ķīlu, galvotāju vai jebkādas papīra izziņas. Vienkārši (1) salīdzini aizdevumus (skat. portāla sākumlapu), (2) piesakies kredītam, (3) aizpildi anketu, (4) seko instrukcijām un saņemsi 10 ls kontā jau pavisam drīz. 

Ātrais kredīts 10 Ls bez procentiem un komisijas maksas

Vairāki ātro kredītu uzņēmumi šobrīd ļauj aizņemties bez procentiem un komisijas maksas uz laiku līdz 1 mēnesim. Aizdevēji ļauj aizņemties līdz kredīts 10 ls100 ls, 150 ls vai 200 ls, līdz ar to kredīts 10 ls apmērā ir iegūstams vieglāk par vieglu. Jāņem gan vērā, ka daļa kreditoru neaizdod mazāk par 25 Ls, taču arī to ir saņemt tikpat vienkārši.

Lai darījums būtu veiksmīgs, ir svarīgi aizņēmumu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā (1 mēnesis), jo pretējā gadījumā būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Ātrie aizdevumi ir izdevīgi, taču tikai tiem cilvēkiem, kas ir pietiekoši gudri, lai visu darītu pareizi. Maksa par šo iespēju svārstās robežās no 12,5% līdz gandrīz 30% no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī. Protams, 10 ls kredīts ir tik maza summa, ka par pagarināšanu nebūs jāmaksā vairāk par 3 Ls, taču, kādēļ gan maksāt par savu aizmāršību tos pašus 3 Ls ? Ja nav, kur likt naudu, noziedojiet to labdarībai vai vienkārši nopērciet sev tuvam cilvēkam kādu gardumu, nevis atdodiet kreditoram. Ja santīmus nekrāsi, pie lata netiksi.

Kam ir pieejams ātrais kredīts 10 Ls apmērā ?

Naudas kredīti internetā ir pieejami jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kas atbilst šādiem kritērijiem: 

  • vecums (vismaz 18 – 20 gadi); 
  • tīra kredītvēsture; 
  • regulāri ienākumi. 

Ja iepriekš esiet kavējuši parādsaistību vai kredītsaistību izpildi ilgāk par 60 dienām, tad pastāv samērā liela varbūtība, ka kredītvēsture ir sabojāta. Tajā pašā laikā jāatceras, ka gadījumā, ja pārkāpums ir noticis pret kādu no bankām, tad aizņemties joprojām varēsiet. Komercbankas nedalās ar informāciju ne ar vienu, līdz ar to nebanku kreditori nevar zināt par klientu pārkāpumiem un aizdod naudu, daudz nedomājot.

Attiecībā uz ienākumu pārbaudi, ātro kredītu uzņēmumi pielieto taktiku, kas paredz 100% paļaušanos uz klientu godaprātu. Tas ļauj negodprātīgiem klientiem bez ienākumiem saņemt aizdevumu, norādot melīgu informāciju. Šāda rīcība, protams, ir krimināli sodāma, taču vismaz pagaidām nav bijusi neviena skaļa tiesu prāva par šādu rīcību. Var pieļaut, ka tas nebūtu arī kreditoru interesēs, jo soda sankcijas par saistību nepildīšanu un maksa par kredīta termiņa pagarināšanu ir tās divas ieņēmumu pozīcijas, kas ļauj aizdevējiem nopelnīt krietnu naudas žūksni. Kredīts 10 ls apmērā, protams, nav liela summa, taču nebūtu prāta darbs aizņemties vieglprātīgi un sabojāt kredītvēsturi šāda sīkuma dēļ. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.