Kredīts ar slikto kredītvēsturi

By | 3 maijs, 2013

Kredītvēsture var bū pozitīva un negatīva. Šobrīd tieši kredītvēstures izvērtējums ir kļuvis par izšķirošu faktoru, lemjot par aizdevuma piešķiršanu. Naudas kredīts ar slikto kredītvēsturi parasti ir vajadzīgs tiem cilvēkiem, kas iepriekš nav gribējuši vai varējuši pildīt uzņemtās saistības, taču ne vienmēr to var iegūt vienas dienas laikā.

Kā iegūstams patēriņa kredīts ar slikto kredītvēsturi ?

Pats svarīgākais, pirms domāt tālāk par to, kā dabūt kredītu ir tikt skaidrībā, kādā veidā kredītvēsture ir sabojāta. kredīts ar slikto kredītvēsturiJa slikto kredītvēsturi esat ieguvuši attiecībās pret kādu no komercbankām, tad aizņemties jebkurā citā bankā vai tās meitasuzņēmumos bez ķīlas būs nereāli. Tajā pašā laikā joprojām būs pieejami ātrie kredīti un patēriņa kredīti. No otras puses, ja slikto kredītvēsturi būsiet iemantojuši dēļ nesamaksāta mobilo sakaru, komunālā maksājuma utml. rēķiniem, tad kredīts internetā vai bankā būs iegūstams vēl grūtāk. (Izdevīgi kredītu piedāvājumi un salīdzinājums pieejams portāla sākumlapā.)

Komercbankas informāciju par saviem darījumiem glabā Latvijas bankas uzturētajā kredītu reģistrā. Tur ietilpst gan informācija par darījuma noslēgšanas laiku, apjomu, termiņu, gan dati par kredītsaistību pārkāpumiem. Šī informācija ir pieejama tikai bankām.  Tādējādi ātro kredītu un patēriņa kredītu uzņēmumi nemaz nenojauš, ka jaunais klients patiesībā kādai bankai, iespējams, nav atmaksājis 5000 Ls vai 150000 Ls un aizdod naudu aci nepamirkšķinot.

Naudas kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret ķīlu 1 dienas laikā

Apstākļos, kad parastie aizņemšanās veidi pieviļ, vajadzīgs kredīts bez bankas starpniecības vai gluži vienkārši gribat aizņemties lielāku naudas summu var noderēt aizņemšanās pret auto garantiju (saglabājot tiesības pārvietoties ar savu automobili). Darījuma nosacījumi paredz, ka kredīts pret auto ķīlu pieejams līdz 90 % no automašīnas novērtējuma uz laiku līdz pieciem gadiem. Pretendēt uz kredītu var ikviens autoīpašnieks, kura auto nav vecāks par 20 gadiem un drīkst likumīgi pārvietoties pa Latvijas autoceļiem. Piesakoties kredītam rīta pusē, to iespējams saņemt pat 1 darba dienas laikā. Kādēļ par šo iespēju ir tik maz zināms ? Pakalpojums ir salīdzinoši jauns un daudziem vēl liekas, ka auto ieķīlāšana automātiski nozīmē, ka automobilis būs jānovieto auto placī un mājās jādodas ar sabiedrisko transportu. Šobrīd laiki ir mainījušies un aizdevēji nevēlas maksāt par klientu auto novietošanu un apsardzi. Tādējādi aizdevums pret auto sniedz iespēju tikt pie papildus līdzekļiem krietni ātrāk nekā dodoties uz banku.

Otra alternatīva, kā iegūstams kredīts ar slikto kredītvēsturi ir došanās uz lombardu. Lombardi mūsu valstī ir salīdzinoši daudzi un lauj iegūt aizdevumu pret mantas ķīlu dažu minūšu laikā. Tiesa, jārēķinās, ka manta fiziski būs jāatstāj lombarda telpās un kredīts, visticamāk, nebūs lielāks par 1/3 no preces vērtības. Pozitīvā īpašība ir tā, ka lombardi nemaz nepārbauda klientu kreditēšans vēsturi, līdz ar to kredīts ar slikto kredītvēsturi ir iegūstams pavisam viegli.

Trešā alternatīva, kas gan prasa nedaudz ilgāku laiku ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šis ir pats ekstrēmākais variants, jo zaudēt senču īpašumu vai pat vienkārši dzīvokli daudzdzīvokļu padomju laika mājā ir daudz sliktāk nekā vienkārši ledusskapi vai to pašu auto. No otras puses, ja ir pilnīgi droša pārliecība, ka spēsiet atlīdzināt aizdevumu noteiktajā termiņā, kredīts ar slikto kredītvēsturi pret nī ķīlu var būt tikpat labs aizņemšanās variants, kā jebkurš cits. Aizņemieties atbildīgi.