Vajadzīgs kredīts – naudas aizdevums bezmaksas

By | 4 maijs, 2013

Tev pietrūkst nauda un plāno aizņemties ? Iespējams, tev ir vajadzīgs kredīts (naudas aizdevums bezmaksas. Ātrais kredīts ļauj dabūt papildus naudu 10 – 20 minūtēs, turklāt bez ķīlas un izziņām no darba devēja. Izdevīgākie ātrie aizdevumi pieejami portāla sākumlapā.

Kam piemērots un kā iegūstams naudas kredīts bezmaksas ?

Neviens ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai vienkārši naudas aizdevums nekad nav bezmaksas. Aizdevēji ļauj saņemt līdz pat 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim, taču aizņemtā nauda jebkurā gadījumā būs jāatdod. Naudas kredīti tiek izsniegti Latvijas iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka nav kavētas parādsaistības un ir zināmi ienākumi. Gadījumā, ja šobrīd neesiet nodarbināti, var noderēt aizdevumu kredīti bez darba vietas, kas ļauj aizņemties internetā ātri un vienkārši. Daļa uzņēmumu vispār neveic ienākumu pārbaudi vai arī veic to tikai formāli, t.i. paļaujoties uz klientu sniegto informāciju. Praksē tas nozīmē, ka anketā var norādīt jebkādus ienākumus (saprāta robežās), taču jārēķinās, ka atbildība par nepatiesas informācijas sniegšanu nav atcelta un var radīt nepatīkamas sekas.

Ja esiet stingri nolēmuši, ka vajadzīgs kredīts internetā “bezmaksas”, veiciet sekojošas darbības:

  • salīdziniet kredītu aizdevumus un atrodiet lētāko (vietnes pirmajā lapā);
  • piesakieties aizņēmumam un aizpildiet anketu;
  • apstipriniet savu jauno profilu (jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja kontu);
  • saņemiet naudu.

Pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas, aizdevējs izvērtēs jūsu kredītiespējas un labvēlīga lēmuma gadījumā pārskaitīs naudu uz jūsu kontu pēc iespējas īsākā termiņā. Visātrāk naudu var iegūt Latvijas lielāko banku (Swedbank, SEB, Citadele, DNB, Nordea) klienti, jo tieši šajā bankās parasti ir atvērti konti arī aizdevējiem. Ja jums ir konts kādā citā bankā, tad līdz naudas reālai saņemšanai var paiet ilgāks laiks.

Kas notiek, ja neatmaksāju kredītu laikā ?

Reizēs, kad naudas kredītu nevar atmaksāt savlaicīgi nav retums. Lai novērstu nepieciešamību piedzīt soda sankcijas par saistību nepildīšanu, aizdevēji piedāvā samaksāt par līguma pagarināšanu. Pakalpojuma cena svārstās robežās no aptuveni 12% līdz ganddrīz 30%, tādēļ ir vērts iespringt, lai atmaksātu kredītu savlacīgi. Izvēloties pagarināt kredītu, jums atliek tikai pārskaitīt attiecīgu naudas summu uz aizdevēja bankas kontu, maksājuma rekvizītos norādot prasīto informāciju.

Kredītņēmēji, kas kavē aizdevuma atmaksu un neveic līguma termiņa pagarināšanu riskē ar savas kredītvēstures sabojāšanu. Var likties nieks, taču negatīva kredītvēsture būtiski apgrūtina vai pat iznīcina iespējas saņemt lielāku citu patēriņa kredītu, ātro kredītu vai aizdevumu mājokļa iegādei. Esiet apdomīgi un atbildīgi, izvērtējiet savas vajadzības un iespējas atdod parādu noteiktajā termiņā.