Kredīts internetā bez ķīlas

By | 10 septembris, 2012

Reizēs, kad steidzami nepieciešams naudas aizdevums, kredīts internetā bez ķīlas var palīdzēt. Kredīts līdz 200 Ls pieejams 15 minūtēs bez komisijas maksas (0%), uz laiku līdz 30 dienām. Ja nepieciešama lielāka summa, iespējams aizņemties pat līdz 7000 Ls uz 10 gadiem uz saprātīgiem procentiem (Uzzini, kuri aizdevumi internetā ir lētākie). Aizņemies atbildīgi. 

Saņemt kredītu bez ķīlas

Kredīts internetā bez ķīlas ir pieejams jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem, turklāt bez galvotāja un bez jebkādām papīra izziņām. Lai saņemtu kredītu, nepieciešams reģistrēties izvēlētā kreditora mājas lapā, aizpildīt reģistrācijas anketu, apstiprināt savu identitāti (jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja kontu) un pozitīva lēmuma gadījumā nauda saņemsiet jau 10 – 20 minūtēs. Lai saņemtu internetā kredītu bez ķīlas ir nepieciešami daži palīglīdzekļi, t.sk. dators ar inteneta pieslēgumu, internetbanka, (bankas kontā jābūt vismaz 1 santīmam), mobilais telefons. Ja jums ir pieslēgta mobilā banka un internets mobilajā telefonā, tad dators nebūs nepieciešams. Lai kredīts intenetā bez ķīlas būtu arī bez procentu maksas, ir svarīgi naudu atmaksāt noteiktajā termiņā, jo pretējā gadījumā būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu.

Procentu likmes un kredīta pagarināšana

Neskatoties uz jebkādu piesardzību, ir reizes, kad naudu atmaksāt savlaicīgi neizdodas un ir jāmaksā par aizdevuma termiņa pagarināšanu. Procentu likmes līguma pagarināšanai svārstas no 12,5% līdz 30% mēnesī, taču vajadzības gadījumā iespējams pagarināt arī uz īsāku termiņu (1, 2 vai 3 nedēļām) un attiecīgi maksāt mazāk. Pati pagarināšanas procedūra ir samērā vienkārša, atliek vien nosūtīt naudu uz kreditora kontu un norādīt attiecīgo informāciju maksājuma uzdevumā. Līdzīgi kā procentu likmes par kredīta pagarināšanu, tā arī procenu maksājumi par kredīta izmantošanu ir ļoti augsti (10% – 30%) mēnesī, taču no tiem ir iespējams izvairīties, izvēloties kādu no bezprocentu kredītiem (skat. portāla sākumlapu). Soda sankcijas par saistību nepildīšanu kredītiem internetā var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās naudas summas.

Kredīts internetā bez ķīlas bez komisijas maksas

Ir kāda svarīga nianse, ko daudzi kredītņēmēji bieži piemirst. Kredīts bez procentu maksas internetā katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi (pirmajā reizē). Šī iemesla dēļ, aizņemoties atkārtoti ir vērts izvēlēties aizdevumu kādā citā uzņēmumā, kas piedāvā īpašos akcijas noteikumus. No otras puses, ja vajadzība pēc naudas ir ārkārtīgi steidzama, izvēlieties atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā. Samaksāsiet 10 – 20 latus komisijā, taču nebūs jāveic atkārtota reģistrācija un šādā veidā ietaupīsiet dažas minūtes. Pieteikties atkārtotam kredītam var nosūtot īsziņu, piezvanot klientu atbalsta dienestam vai veicot attiecīgas izvēles savā jaunizveidotajā klienta profiā. Būtiski – pirms aizņemšanās vienmēr izlasiet līgumu līdz beigām, tajā atradīsiet atbildes uz visiem jautājumiem un vienlaikus pasargāsiet sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai

Kredīts internetā bez ķīlas ir pieejams jebkuram pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam bez nodrošinājuma, galvotāja un izziņām, taču ir viens būtisks priekšnoteikums, kas jāizpilda jebkuram. Pirms kredīta piešķiršanas aizdevējs izvērtē pieteikuma iesniedzēja kredītvēsturi. Nauds kredīts internetā bez komisijas maksas tiks izsniegts tikai tiem cilvēkiem, kam ir tīra kredītvēsture, t.i. nav kavētas parādsaistības vai kredītsaistības. Šobrīd spēkā esošs kredīts nav šķērslis kredīta internetā saņemšanai. Svarīgi šajā gadījumā ir tieši tas, lai nebūtu kavēti maksājumi ilgāk par 60 dienām, jo kavētāji tiek iekļauti parādnieku reģistrā un tiek uzskatīti par neuzticamiem klientiem. Neskatoties uz iepriekšminēto, atsevišķās situācijās var būt pieejams arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tās ir reizes, kad pārkāpums ir noticis sen, bijis neliels un ir ticis novērsts salīdzinoši ātri, kā arī tie gadījumi, kad pārkāpums ir ticis izdarīts vēl pirms elektronisko datu bāzes izveides un kļūdas dēļ nav ietverta datu bāzē.

Kredīta atmaksas kārtība

Līdzīgi kā veicot jebkura rēķina apmaksu, arī kredīts internetā bez ķīlas visērtāk ir atmaksājams, izmantojot internetbanku. Nauda jāpārskaita uz kreditora norādīto bankas kontu, precīzi norādot visu nepieciešamo informāciju( vārdu, uzvārdu, personas kodu, klienta kodu, uzņēmuma reģistrācijas numuru un bankas konta numuru). Ja vēlaties būt 100% droši, ka maksājums sasniegs savu adresātu savlaicīgi, pārskaitiet naudu 2 – 3 dienas pirms noteiktā termiņa beigām. Starpbanku maksājumi reizēm mēdz aizkavēties, tāpat problēmas var radīt sakaru traucējumi vai vienkārši paroles aizmiršana visnepiemērotākajā brīdī.

Lai arī atsevišķi uzņēmumi uzsver, ka kredīts internetā bez ķīlas var ar ķīlu var tikt atmaksāts jebkurā brīdī, tas nav nekāds īpašs bonuss. Šī prasība ir noteikta Latvijas likumdošanā un ir jebkura patērētāja tiesības, nevis uzņēmēju labvēlības apliecinājums. Ja neesiet pārliecināti, ka šis finanšu pakalpojums jums ir piemērotākais, apsveriet citas alternatīvas – banku aizdevumi (stingrākas prasības kredīta izsniegšanai), kredītkarte (līdz saņemšanai jāgaida 1 nedēļa, kredītlimits parasti tiek noteikts trīs algu apmērā) vai vienkārši aizņemieties no draugiem, radiem vai paizņām.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi.