Ātrais aizdevums internetā bez ķīlas

By | 7 septembris, 2012

Ja nepieciešamas aizdevums internetā, tas visbiežāk nozīmē, ka vajadzīgs nevis vienkārši kredīts, bet gan ātrais aizdevums internetā bez ķīlas. Iespēju saņemt naudu 15 minūtēs piedāvā virkne aizdevēju, taču tikai retajā ir iespējams ātrs aizdevums bez % maksas. Pirmajā reizē izdevīgi iespējams aizņemties pat 200 Ls (uz laiku līdz 30 dienām), taču vairums klientiem ir nepieciešams ātrais aizdevums internetā līdz 100 Ls.

Kā iegūt ātro aizdevumu?

Iespējams pozitīvākā pārmaiņa ātro aizdevumu tirgū ir pieaugošā konkurence, kuras rezultātā ātrais aizdevums internetā ir pieejams aizvien izdevīgāk. Bez komisijas maksas, bez galvojuma, bez ķīlas – iepriekš tie būtu tikai skaisti reklāmas saukļi, taču šodien Latvijā tā ir realitāte, taču svarīgi pievērst uzmanību niansēm. Ātrais aizdevums bez komisijas maksas internetā katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi, taču tie visi nav vienādi. Ja plānojat aizņemties, ir vērts salīdzināt visus kredītus (skat. portāla sākumlapu), jo tādējādi iespējams ietaupīt vismaz 10, bet atsevišķos gadījumos pat 100 un vairāk latus.

Ātrais aizdevums bez ķīlas internetā ir pieejams ātri, vienkārši un ērti. Aizdevumam jāpiesakās izvēlētā kreditora mājas lapā, norādot savu vārdu, uzvārdu, epastu, mobilā telefona numuru, personas kodu u.c. pamatinformāciju. Aizņemoties saprātīgi un nokārtojot saistības līgumā noteiktajā periodā iespējams atmaksāt tikai tik, cik aizņēmāties. Pēc reģistrēšanās mājas lapā, būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja kontu. Šī procedūra ļaus aizdevējam pārliecināties, ka esiet (1) sasniedzis noteikto vecuma slieksni, (2) konta īpašnieks, kā arī (3) ļaus pārbaudīt jūsu kredītvēsturi (ar jūsu piekrišanu) un atsevišķos gadījumos arī ienākumus pēdējo sešu mēnešu laikā (pārbauda VSAA rīcībā esošo informāciju). Pēc šo darbību veikšanas nauda kontā tiks ieskaitīta dažu minūšu laikā. Atsevišķos gadījumos, daži kreditoru vēl lūdz atkārtoti apstiprināt kredīta pieprasījumu vienā no trīs veidiem – nosūtot sms, veicot attiecīgas darbības jaunizveidotajā klienta profilā vai piezvanot uz uzņēmuma klientu atbalsta dienestu.

Kā pagarināt līguma darbības termiņu?

Aizņemoties internetā reti, kurš aizdomājas, ka ātrais aizdevums varētu netikt atmaksāts savlaicīgi, taču šāda iespēja pastāv. Lai izvairītos no iekļūšanas parādnieku reģistrā, kas varētu nākotē ievērojami apgrūtināt jebkāda kredīta saņemšanu ir radīta iespēja – aizdevuma pagarināšana. Neskatoties uz to, pie noteiktiem nosacījumiem var tikt iegūts arī aizdevums ar sliktu kredītvēsturi vai aizdevums bez darba vietas, taču no nokļūšanas šādās situācijās iespējams izvairīties.  Ātrais aizdevums no 18 gadiem var tikt pagarināts uz 1,2,3 vai 4 nedēļām. Maksa par šo pakalpojumu ir ļoti atšķirīga un variē robežās no 12,5% līdz gandrīz 30% mēnesī. Nenoliedzami, tas ir ļoti daudz, taču, protams, labāk nekā maksāt soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% dienā. Pati labākā stratēģija, lai izvairītos no ātrā aizdevuma pagarināšanas ir izpildīt visas līgumā noteiktās saistības savlaicīgi. Ātrais aizdevums bez ķīlas nav dāvana. Uzņēmēju mērķis ir nopelnīt, savukārt klientu mērķis ir saņemt aizdevumu maksimāli ātri un maksimāli lēti. Cilvēku slinkums un nevērība ir galvenie iemesli, kas ļauj pelnīt ar ātro aizdevumu izsniegšanu.

Saskaņā ar jaunāko informāciju 2011. gadā ātro aizdevumu uzņēmumi internetā apgrozīja 31 miljona latu, kas ir piecas reizes vairāk nekā 2010. gadā. Lieki piebilst, ka samērā lielu daļu no šīs summas veidoja maksa par naudas aizdevumu pagarināšanu. Esiet apdomīgi un neļaujiet citiem pelnīt uz sava rēķina. Ja pildīsiet visas saistības, tad varēsiet saņemt ātro aizdevumu internetā bez galvojuma, bez ķīlas. Jāatmaksā būs tikai tik, cik aizņēmāties.

Kādos gadījumos izvēlēties bezmaksas ātro aizdevumu?

Ātrie aizdevumi internetā, lielākoties, tiek izvēlēti gadījumos, kad nav zināms, kur aizņemties naudu, nedaudz pietrūkst līdz algai, vai arī pēkšņi jānomaksā kāds steidzams rēķins vai jāatdod parāds. Interesanti, ka 2011. gadā aizvien vairāk cilvēkiem ātrie aizdevumi kalpoja, lai iegādātos kādu kārotu preci, kas no vienas puses liecina par ticību gaišākai nākotnei (būs iespēja atmaksāt), no otras puses var liecināt, ka cilvēkiem vairs nav nauda, lai pašiem iegādātos preces. Lai kāds arī nebūtu iemesls, svarīgi saprast, ka ātrais izdevums ir paredzēts tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums un nesīs vienus vienīgus zaudējumus gadījumos, kad mēģināsiet to izmantot, lai  kompensētu budžeta un finanšu plūsmas plānošanas problēmas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi. Ātrais aizdevums internetā bez ķīlas paredzēts tikai tiem cilvēkiem, kas spēj pildīt saistības.