Kredīts bez galvojuma internetā

By | 5 septembris, 2012

Kredīts bez galvojuma ir pieejams 15 minūtēs.  Kredītu līdz 200 Ls (0%) var saņemt jebkurš, no 18 gadiem bez maksas, bez ķīlas uz 30 dienām. Kredīts bez galvojuma ir kļuvis par vienu no populārākajiem aizdevumiem un ir pieejams, neatejot no datora. (Uzzini, kurš kredīts bez galvojuma ir izdevīgākais)

Ātrais kredīts bez galvojuma, bez maksas

Kredīts bez galvojuma nozīmē, ka par to netiek prasīts papildus nodrošinājums. Atšķirībā no banku aizdevumiem, ātrie kredīti tiek izsniegti daudz vienkāršāk un arī pieejami tie ir daudzkārt vieglāk. Ņemot vērā, ka kredīta apmērs ir salīdzinoši neliels, tas tiek izsniegts, balstoties uz klienta līdzšinējo kredītvēsturi, bez galvojuma. Lai saņemtu aizdevumu, nedrīkst būt kavētas  kredītsaistības un nenokārtotas (oficiālas) parādsaistības.  Asevišķos gadījumos ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegts, taču tie ir izņēmumi, kas iespējami tikai gadījumos, kad pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un ir samērā ātri ticis novērsts. Jāņem gan vērā, ka pārkāpuma novēršana nepadara to nebijušu un  informācija par to ir atrodama parādnieku reģistrā (speciālās datu bāzēs) vēl vismaz 10 gadus pēc pārkāpuma izdarīšanas.

Papildus tam, daži aizdevēji (OpenCredit) pieprasa arī regulārus ienākumus,vismaz minimālās algas apmērā. Ja pēkšņi rodas situācija, kurā kredīts bez galvojuma nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, to ir iespējams pagarināt. Maksa par aizdevuma pagarināšanu svārstās no 12,5% līdz ganrīz 30%, tādēļ pirms aizņemšanā vienmēr ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus. Pretējā gadījumā var nākties pārmaksāt vairākus desmitus vai pat simtus latu. Saņemt kredītu bez galvojuma ir samērā vienkārši. Internetā, izvēlētā aizdevēja mājas lapā jāaizpilda pieteikums un pēc tam jāpārskaita 1 santīms uz kreditora bankas kontu. Kredīts bez galvojuma šajā aspektā neatšķiras no citiem ātrajiem kredītiem. Procedūras mērķis ir verificēt pieteikuma iesniedzēja vecumu (jābūt vismaz 18 gadiem), pārbaudīt kredītvēsturi un vienlaikus šī darbība arī apliecina, ka potenciālais klients ir konta īpašnieks.

Piesakoties kredītam internetā, ir iespējams ietaupīt laiku. Ātrais kredīts bez ķīlas, bez galvojuma, bez izziņam pieejams neizejot no mājas. Vairs nav nepieciešams iet uz banku vai kredītiestāde, lūgt naudu tuviniekiem vai atskaitīties, kur kredītu plānots izmantot. Turklāt pieaugošās konkurences apstākļos kredītu bez galvojuma un bez maksas izsniedz aizvien vairāk aizdevēji.

Patēriņa kredīts bez galvojuma

Situācijās, kad nepieciešama lielāks naudas aizdevums, patēriņa kredīts bez galvojuma var palīdzēt saņemt nepieciešamo naudas summu ātri un vienkārši.  Pieteikšanās bez ķīlas kredītam iespējama internetā un atbilde par kredīta saņemšanas iespējām, kā arī individualizēts piedāvājums tiek sagatavots 1 – 2 dienu laikā. Ja noteikumi apmierina, tad jādodas uz kredītiestādes filiāli parakstīt līgumu par patēriņa kredīta bez galvojuma saņemšanu. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams saņemt ir 7000 Ls, bet maksimālais aizdevuma termiņš 10 gadi (skat. piedāvājumus portāla sākumlapā). Patēriņa kredīts bez galvojuma lielā mērā ir tieši tāds pats kā ātrais kredīts bez galvojuma. Būtiskākā atšķirība ir obligāta prasība apliecināt ikmēneša ienākumus. Ja vēlaties aizņemties lielāku summu, vai arī nespējat atmaksāt kredītu pāris mēnešu laikā, tad šis piedāvājums jums varētu būt izdevīgāks. Procentu likmes patēriņa kredītiem bez ķīlas, bez galvojuma ir aptuveni 25% mēnesī, taču vienmēr pastāv iespēja, ka kāda kredītiestāde vai banka šobrīd piedāvā īpašu piedāvājumu. Šī iemesla dēļ pirms aizņemšanās ir vērts aplūkot populārāko banku (Swedbank, SEB, Dnb, Nordea, Citadele, Norvik) piedāvājumus.

Prakse liecina, ka patēriņa kredīts bez galvojum parasti tiek izmantots auto iegādei, dzīvokļa remontam vai kāda lielāka sadzīvē nepieciešama priekšmeta iegādei. Kopumā bez galvojuma kredīts pieejams gan kā ātrais kredīts, gan kā patēriņa kredīts, līdz ar to katram pašam ir jāizvēlas, kurš no risinājumiem ir piemērotākais. Ja nauda nepieciešama tūlīt un tagad, ātrais kredīts bez maksas (0%), bez galvojuma būs piemērotākais. Ja nepieciešama lielāka summa uz ilgāku termiņu otrs finanšu pakalpojums varētu izrādīties noderīgāks. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, katra kredīta īpašības kopā ar atrsaizdevums.lv. Naudas kredīts būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.