Kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi

By | 3 septembris, 2012

Situācijās, kad steidzami nepieciešams aizdevums, ātrais kredīts bez ķīlas, bieži vien, šķiet visoptimālākā izvēle. Aizdevums bez ķīlas pieejams 15 minūtēs, bez galvotāja un lieku papīru kārtošanas, taču bieži vien slikta kredītvēsture ir tas iemesls, kas kalpo par pamatu  atteikumam. Ja arī jūs esat nonākuši līdzīgā situācijā, ir vērts vispirms pārbaudīt vai kredītvēsture tik tiešām ir sabojāta. Lasiet turpinājumu un uzziniet, kā to noteikt.

Kas ir kredītvēsture?

Kredītvēsture ir visas cilvēka iepriekšējās un pašreizējās kredītsaistības un parādsaistības. Ja iepriekš ir gadījies kavēt kredīta vai parāda atmaksu ilgāk par 60 dienām, tad šī informācija tiek ietverta speciālā Latvijas bankas veidotā datu bāzē (paralēlas datu bāzes veido arī vairāki privātuzņēmumi, t.sk. Creditreform). Parādnieku reģistrs informāciju glabā vismaz 10 gadus, tātad arī pēc tam, kad saistības ir nokārtotas. Tieši šis ir tas iemesls, kādēļ pagātnes grēki vēlāk var maksāt daudz dārgāk. Augstākas procentu likmes, prasība pēc papildus nodrošinājuma vai atteikums izsniegt kredītu. To visu nākas pieredzēt cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Aizņemties bez ķīlas šajā variantā ir ārkārtīgi sarežgīti, jo kreditori baidās, ka nesaņems savus līdzekļus atpakaļ. Absolūti  lielākajā daļā gadījumu šādi aizdevumi problemātiskiem klientiem tiek atteikti.

Ātrais kredīts bez ķīlas internetā

Ātrais kredīts bez ķīlas  ļauj īstermiņā internetā aizņemties līdz pat 200 Ls. Jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties, taču tā ir tikai daļa no iespējām. Paralēli jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir pieejams arī Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Ja jums ir zeme, dzīvoklis vai māja un esiet gatavi to ieķīlāt, tad variet saņemt līdz pat 70% no ķīlas vērtības 2 – 4 dienu laikā.

Ķīla mūsdienās ir tā vērtība, kas paver visas durvis. Pašreizējos nestabilitātes apstākļos, kad nevienam nav 100% skaidrs par to, kas notiks ar eiro, dolāru un finanšu sistēmu kopumā, ķīla kalpo kā stingra garantija jeb nodrošinājums. Ja klients  nepilda savas saistības, tad kredītiestāde ir tiesīga pārņemt ķīlu valdījumā  un realizēt to par tirgus cenu. Šis ir galvenais iemesls, kādēļ kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi vai bez vienmēr ir ar krietni augstākām procentu likmēm nekā aizdevumam ar ķīlu.

Vai vērts pieteikties kredītam bez ķīlas?

Kredīts bez ķīlas viennozīmīgi var tikt izsniegts, taču katrs gadījums tiek izvērtēts īpaši, līdz ar to nevar droši prognozēt vai nauda tiks piešķirta. Vienīgais, kas atliek, lai to noskaidrotu ir izmēģināšana. Tomēr ņemiet vērā, ka ātrais kredīts bez ķīlas ir paredzēts tikai kā īstermiņa risinājums un tā procentu likmes, kā arī maksa par kredīta pagarināšanu ir salīdzinoši ļoti augsta. Ātrais kredīts var tikt izvēlēts tikai tādās situācijās, kad ir pilnīga pārliecība par kredīta bez ķīlas atmaksas iespējām līgumā noteiktajā termiņā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.