Kredītu kalkulators

By | 3 oktobris, 2012

Kredītu kalkulators ir noderīgs, taču nav perfekts. Kredītu kalkulators ir viens no noderīgākjiem instrumentiem aizdevuma atmaksas grafika sastādīšanai, taču tas neparāda būtiskākās atšķirības starp dažādiem kredītiem. Mūsu veidotais ātro kredītu salīdzinātājs novērš  šos trūkumus un ļauj iegūt lētāko aizdevumu.

Kas ir kredītu kalkulators?

Kredītu kalkulators ir datu bāze, kas pēc lietotāja pieprasījuma parāda kredīta atmaksas grafiku vai salīdzina vairāku kredītiestāžu piedāvājumus. Pirmajā gadījumā klienti tiek informēti tikai par konkrētā kreditora piedāvājumu savukārt otrajā gadījumā tiek norādīti vairāku aizdevēju naudas kredīti. Vairāku piedāvājumu salīdzināšana ir izvēlēta arī šajā portālā, kur esam apkopojuši lētākos un izdevīgākos ātros un patēriņa kredītus. 

 

 

[box type=”info”] Salīdzini kredītus > izvēlies lētāko > piesakies kredīta saņemšanai> saņem naudu kontā 15 minūtēs (līdz 200 Ls) vai 2 – 4 dienās (līdz 7000 Ls). [/box]

Kurš ir izdevīgākais kredītu kalkulators?

Katram uzņēmumam ir savs kredītu kalkulators, taču visizdevīgakais ir tas, kurš salīdzina vairākus kredītus un papildus vēl nodrošina informāciju par svarīgākajām atšķirībām. Atrsaizdevums.lv ir izveidojis savu aizdevumu salīdzinātāju. Kredītu kalkulators šeit netiek izmantots, taču mūsu pieejai ir vairākas priekšrocības, ko variet novērtēt portāla sākumlapā. Vērts gan atzīmēt, ka kredītu kalkulators sniedz 100% precīzu informāciju attiecībā uz ātrajiem kredītiem, savukārt ir tikai orientējošs attiecībā uz patēriņa kredītiem un ilgtermiņa kredītiem. Pēdējie no aizdevumiem vienmēr papildus izvērtē katra klienta maksātspēju, saistības un kredītvēsturi un sagatavo individualizētu piedāvājumu. Šajā aspketā raugoties kredīta kalkulators var tikt uzskatīts vairāk par pievilinātāju nekā objektīvas informācijas sniedzēju.

Pirmais kredīts bez maksas internetā

Latvijas iedzīvotājiem no 18 gadiem ir pieejams kredīts internetā bez maksas. Kreditori piedāvā aizdot bez maksas līdz 200 Ls, uz laiku līdz 30 dienām. Jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Iespēju iegūt kredītu bez maksas šobrīd piedāvā vairāki uzņēmumi, taču visi piedāvājumi nav vienādi. Mūsu veidotais “kredītu kalkulators” ļauj tos visus salīdzināt (skat. lapas augšpusē sadaļu “pirmais bez maksas”) un ietaupīt reālu naudu (10 Ls – 250 Ls). Ja iepriekš jau esi aizņēmies, tas nav šķērslis, lai iegūtu bezmaksas kredītu atkārtoti (jāizvēlas cits kreditors).

Ja rodas problēmas ar naudas atmakstu, kredītu iespējams pagarināt uz 1, 2, 3 vai 4 nedēļām. Maksa par šo pakalpojumu svārstās no 12,5% līdz gandrīz 30% mēnesī no neatmaksātās naudas summas. Piemēram, par 75 Ls kredīta pagarināšanu var nākties maksāt no 9,38 Ls līdz 22,5 Ls. Procentuāli tas izklausās ļoti daudz, taču reāli summa nemaz tik liela nav, pie nosacījuma, ka kredīts ir salīdzinoši neliels. Katra aizdevēja kredītu kalkulators uzrāda atmaksājamo summu un komisijas maksu mēnesī. Lai arī kredīts bez maksas tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām, tomēr ir uzņēmumi, kas piedāvā aizņemties līdz pat 12 mēnešiem. Kad jādomā, kur dabūt naudu parasti nav laiks daudz domāt, taču vienmēr ir iespējamas vairākas alternatīvas. Kredīts bez maksas var būt ideāls risinājums reizēs, kad nauda nepieciešama steidzami, taču nebūs noderīgs, ja nauda nepieciešama uz ilgāku termiņu, jo procentu likmes kredītiem ir daudz augstākas nekā banku aizdevumiem.

Pirms aizņemies, aplūko atrsaizdevums.lv sagatavoto kredītu kalkulatoru. Nepārmaksā, izvēlies lētāko.