Ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas

By | 4 oktobris, 2012

Šodien ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas ir pieejami ikvienam 15 minūtēs bez ķīlas. Lai saņemtu kredītu jāizvēlas sev piemērotākais piedāvājums, jāaizpilda anketa un jānosūta 1 SMS. Aizņemties bez maksas no 18 gadiem šobrīd Latvijā piedāvā divi uzņēmumi – GreenCredit un SmsCredit. (Salīdzini, kurš kredīts ir lētākais). Atdod tikai tik, cik aizņēmies.

Kā iegūstami ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas?

Kad nauda ir nepieciešama, tā parasti ir vajadzīga tūlīt un tagad. Atrie krediti no 18 gadiem bez darba vietas ļauj iegūt naudu ikvienam jaunietim. Atšķirībā no 30, 40 un 50 gadīgajiem, jaunieši no 18 gadiem var dabūt aizņēmumu gandrīz 100% gadījumos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs. Pirmais un galvenais faktors, ko izvērtē kreditori ir kredītvēsture, bet ļoti daudziem tā ir sabojāta. Kredītvēsturi sabojāt var ļoti ātri. Ja parādsaistības pārsniedz 100 Ls un kredītu rēķini netiek maksāti ilgāk par 60 dienām, cilvēks tiek iekļauts parādnieku reģistrā. Tas arī viss, turpmākos 10 gadus kredītvēsture ir sabojāta. Ekonomiskās krīzes laikā parādnieku reģistrā iekļuva milzīgs skaits Latvijas iedzīvotāju.

Lai saņemtu ātro kredītu Tev ir jāveic četras vienkāršas darbības:

  • salīdzini piedāvājumus (skat. linku raksta sākumā, ietaupīsi 10 Ls – 150 Ls);
  • reģistrējies pie izvēlētā aizdevēja (jāaizpilda vienkārša anketa);
  • pāskaiti 0,01 Ls uz uzņēmuma kontu (apliecināsi, ka esi 18 gadus vecs un norādītā konta īpašnieks);
  • apstiprini, ka Tev kredītu tiešām vajag (nosūti SMS, piezvani vai ieliec ķeksīti jaunizveidotajā lietotāja profilā).

Savā būtībā ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas būtiski neatšķiras no citiem kredītiem, taču to uzņēmumu skaits, kas ir gatavi aizdot naudu jauniešiem šajā vecumā ir ļoti ierobežots. Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev ir konts Swedbank, Citadele, DNB, SEB, Nordea vai GE Money. Kad viss ir izdarīts pareizi, naudu iegūsi aptuveni 10 – 20 minūšu laikā.

Prakse liecina, ka pirmais no norādītājiem naudu aizdod negribīgāk nekā citi uzņēmumi, taču tā piedāvātā aizņēmuma summa ir krietni vien lielāka. Tiesa, to var iegūt tikai aizņemoties atkārtoti otrajā reizē. Vērts pieminēt, ka regulāri ienākumi jeb darba vieta ir otrs svarīgākais faktors, kas tiek vērtēts brīdī, kad aizdevējs vērtē, vai bez darba vietas ātrie kredīti no 18 gadiem vispār ir piešķirami. Šajā procesā tiek vērtēta VSAA rīcībā esošā informācija, tādējādi sliktākā pozīcijā tiek nostādīti visi tie, kas naudu saņem nelegāli.

Kredīti no 18 gadiem bez darba vietas un bez maksas internetā

Iespējams, esi ievērojis reklāmas, kurās tiek piedāvāts aizņemties bez makas. Reālā pasaulē tas, protams, nenozīmē, ka vari dabūt naudu par brīvu. Vārds kredīts jau savā būtībā nozīmē, ka tas ir naudas aizdevums. Kredīti bez maksas nozīmē, ka vari aizņemties, nemaksājot nekādus procentus vai komisijas maksas. Šis piedāvājums katrā uzņēmumā ir spēkā tikai vienu reizi mūžā, tādēļ, ja plāno aizņemties atkārtoti labāk izvēlies citu aizdevēju. Bez maksas kredīti Latvijā šobrīd ir pieejami 6 uzņēmumos, taču bez maksas kredīti no 18 gadiem bez darba vietas tikai divos. Pamazām kļūstot vecākam, palielinās pieejamo aizdevumu daudzums un pilnīgi visi kedīti ar vai bez darba vietas kļūst pieejami no 20 gadiem. Tādējādi var uzskatīt, ka tikai divas kredītiestādes Latvijā uzskata jauniešus no 18 gadiem par pietiekami pieaugušiem, lai izniegtu aizdevumus bez pastāvīgas darba vietas, taču ar regulāriem ienākumiem.

Kredīta pagarināšana un papildus izmaksas

Situācijās, kurās rodas problēmas ar kredīta atmaksu nav jāmūk uz Centrālameriku vai Āfriku. Daudz vienkāršāk ir pagarināt kredīta termiņu uz 1, 2, 3 vai 4 nedēļām. Maksa par šo pakalpojumu ir salīdzinoši augsta, taču vienlaikus pieejama ikvienam. Piemēram, 100 Ls kredītam, maksa par pagarinašānu būtu 10 līdz 27 Ls mēnesī. Nav nemaz tik daudz, taču pieaugot kredīta lielumam, proporcionāli pieaug arī maksa par aizdevuma pagarināšanu. Atrie krediti no 18 gadiem bez darba vietas nav izņēmums  un arī maksa par līguma pagarināšanu ir tieši tāda pati. Ja rodas problēmas, vienmēr ir vērts samaksāt nevis slēpties, jo mūsdienu pasaulē atrast var jebkuru. Soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt pat 1% dienā no kopējās summas. Protams, šī nav vienīgā iespēja kur dabūt naudu 18 gadu vecumā, taču ātrie kredīti ir pati vienkāršākā, ērtākā un pieejamākā iespēja, ko var izmantot ikviens. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt noteiktajā termiņā.