Kredītu punkts LV

By | 30 augusts, 2012

Mājas lapa kredītu punkts.lv jeb kreditu punkts lv ir viens no uzņēmuma SIA “ExpressCredit” jaunākajiem projektiem, kura ietvaros Latvijas Republikas iedzīvotājiem tiek piedāvāti dažāda veida aizdevumi. Jūs variet lasīt rakstu, līdz beigām, lai uzzinātu vairāk par kredītu punkts.lv, vai arī vienkārši piesakieties kādam no daudzajiem kredītiem, kas tiek piedāvāti bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām.


Kas ir kredītu punkts LV?

SIA “ExpressCredit” (plašāk zināmi kā lombards24 īpašnieki) ir ieguvuši Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, par to samaksājot 50 tūkstošus latu pirmajā reizē un katru gadu maksājot vēl 10 tūkstošus latu par licences atjaunošanu. Uzņēmumam pieder vairāki desmiti lombarda filiāļu visās lielākajās Latvijas pilsētās, ir uzkrāta pieredze, līdz ar to ienākšana ātro kredītu tirgū var šķist tikai apsveicama.

Šobrīd kreditu punkts.lv piedāvā izsniegt aizdevumus pret ķīlu, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, un ātrus aizdevumus bez ķīlas (līdz 500 Ls). Klienti, kas nevēlas gadīt līdz brīdim, kamēr tīmekļa vietne sāks strādāt ar pilnu jaudu var doties uz kreditu punkts.lv filiālēm Rīgā, Lidoņu 27 vai Valmierā, Fabrikas 2.

Ko mēs varam sagaidīt no kreditu punkts.lv

Šobrīd vēl nav pilnīgi skaidri kreditu punkts tālākie plāni, taču reklāmas daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās liecina, ka tas tik tiešām ir īsts piedāvājums, nevis reklāmas triks. Var pieļaut, ka tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā sāks darboties vietne, ks piedāvās dažādas aizņemšanās iespējas, taču pa to laiku iespējams izvēlēties kādu no krietni vien izdevīgākiem piedāvājumiem šī portāla sākumlapā vai arī izlasīt rakstu Ātrie aizdevumi, kurā sīki un smalki ir aprakstītas ātro aizdevumu aizņemšanās nianses, riska faktori, kā arī sniegtas rekomendācijas kā aizņemties visizdevīgāk.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmāksāt.