Naudas aizdevums bez ķīlas

By | 18 maijs, 2012

Naudas aizdevums internetā bez ķīlas

Steidzami nepieciešama nauda, bet nevēlies ieķīlāt savas mantas? Naudas aizdevums internetā ļauj saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus bez ķīlas 20 minūšu laikā. Jauniem klientiem tiek piedāvāts aizņemties 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Šādu iespēju piedāvā vairāki aizdevēji, taču svarīgi ievērot naudas atmaksas termiņu. Pretējā gadījumā būs jāmaksā par līguma pagarināšanu (sākot no 12,5% par pagarināšanu uz 1 mēnesi ) vai soda sankcijas.

Naudas aizdevums bez ķīlas ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Lai to saņemtu ir jādodas uz izvēlētā aizdevēja mājas lapu un jāaizpilda reģistrācijas anketa. Naudu kontā iespējams saņemt aptuveni 20 minūšu līdz vienas stundas laikā, taču tikai pie nosacījuma, ka jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā laiks līdz naudas saņemšanai pagarinās līdz aptuveni vienai dienai (starpbanku maksājumu īpatnības).

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green”] salīdzināt aizdevumus[/button]

 

 

Iespējams pats būtiskākais pirms pieteikšanās naudas aizdevumam ir vairāku piedāvājumu salīdzināšana. Šajā procesā var atklāties, ka pat šķietami ļoti līdzīgi piedāvājumi patiesībā ir atšķirīgi vairākos būtiskos punktos. Reti kurš pirms aizņemšanās ņem vērā iespēju, ka varētu rasties grūtības ar naudas atmaksu paredzētajā termiņā un nemaz nepievērš uzmanību aizdevuma pagarināšanas likmei, taču tā var atšķirties pat trīs reizes. Situācijā, kad esat aizņēmušies, piemēram, 200 Ls un ir neparedzēti jāmaksā par kredīta pagarināšanu uz vienu mēnesi, jums varētu būt jāmaksā 25 Ls vai 75 Ls. Piekritīsiet atšķirība ir vairāk kā ievērojama, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts ļoti rūpīgi izpētīt aizdevumu salīdzinātāju. Bieži vien izdevīgākos aizdevuma noteikumus piedāvā lielākie uzņēmumi, viņiem ir lielāki resursi, uzkrājumi un līdz ar to arī rīcības brīvība, taču ir gadījumi, kad arī tikko izveidoti kreditori cenšas ielausties un nostiprināties tirgū un piedāvā pat izdevīgākus noteikumus.

Kam ir izdevīgs aizdevums bez ķīlas un bez maksas ?

Iepriekš minētais naudas aizdevums bez maksas ir vairāku aizdevēju realizēts akcijas piedāvājums, kas paredz klientu piesaistīšanas nolūkā aizdot naudu bez komisijas maksas. Tas ir līdzīgi kā jebkurā citā nozarē (piemēram, pārtikas vai apģērbu tirdzniecība), kur atsevišķas preces tiek pārdotas par pašizmaksu vai pat vēl lētāk, lai ievilinātu klientu veikalā, kur tas iegādājas vēl veselu virkni iepriekš neparedzētu pirkumu. Aizdevēju motivācija ir līdzīga, taču viņu galvenā ideja ir – (1) nodrošinot labu servisu piesaistīt klientu atkārtotiem aizdevumiem un pelnīt ilgtermiņā, (2) iegūt peļņu no aizdevuma pagarināšanas maksām vai soda sankcijām. Pretēji plaši izplatītajam uzskatam, ka ātro aizdevumu izsniedzēji ir asinsūcēji un ir ieinteresēti pārmērīgās soda sankcijās, tas neatbilst patiesībai. Uzņēmumi daudz lielāku peļņu gūst no atkārtotiem darījumiem, taču ir spiesti rīkoties, ja klients nepilda līguma nosacījumus.

Aizdevumu izsniegšana ir augsta riska uzņēmējdarbības veids gan vienai, gan otrai pusei. Aizdevējs riskē izsniedzot naudu bez jebkāda nodrošinājuma, savukārt aiznēmējs (klients) riskē, jo nekad nevar būt 100% pārliecināts par savu iespēju atmaksāt naudu savlaicīgi. Praksē šis pakalpojums ir izdevīgs abām pusēm, taču ir jārīkojas ar vēsu prātu un jāpārdomā savas iespējas atmaksāt. Brīdī, kad nauda ir nepieciešama steidzami un nav pieejama kredītkarte nevienam nav laiks doties uz banku, turklāt ne visiem Latvijas iezīvotājiem vispār ir iespēja saņemt aizdevumu bankā. Šo iestāžu kritēriji ir daudzkārt stingrāki un arī procedūra naudas izsniegšanai aizņem daudz ilgāku laiku. Tādējādi aizdevums internetā ļauj saņemt finansiālu palīdzību arī tai sabiedrības daļai, no kuras novēršas snobiskās bankas, kas orientējas tikai uz lielajiem uzņēmumiem vai daudzus tūkstošus mēnsī pelnošajiem iedzīvotājiem.

[button link=”http://www.atrsaizdevums.lv” type=”big” color=”green”] salīdzināt aizdevumus[/button]

 

 

 

Ja nepieciešama lielāka naudas summa, tad aizdevums bez ķīlas varētu nebūt labākais risinājums un vērts apskatīt citu,s lielo aizdevumu piedāvājumus , kas paredz kredītu līdz pat 7 tūkstošiem uz laiku līdz desmit gadiem. Atšķirībā no ātrā aizdevuma, komisijas maksa būs jāmaksā arī pirmajā reizē, taču procentu likmes ir daudz pievilcīgākas un sākas jau no 23% gadā vai pat vēl zemāk. Ja šāda likme liekas par augstu, tad ir jādodas uz banku, kas piedāvā izsniegt naudu uz vēl zemākiem procentiem, taču būs nepieciešams ilgāks laiks un bankas kritēriji būs stingrāki.

 

Kā saņemt aizdevumu?  

  1. salīdzini visus aizdevumus . Ja nevajag vairāk par 200 Ls, vispirms aplūko tos uzņēmumus, kas sniedz iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas. Īpašu uzmanību pievērs kredīta pagarināšanas likmei un, ja esi jaunāks par 21 gadu arī minimālajam vecumam. Ir aizdevēji, kas izsniedz naudu no 18 vai 19 gadu vecuma, taču vairums koncentrējas uz iedzīvotājiem, kas sasnieguši 21 gada vecumu.
  2. reģistrējies pie izvēlētā kreditora. Šajā procesā jums būs jāsniedz par sevi personīgā informācija (vecums, dzimums, ienākumu apjoms, parādsaistības). Aizdevējiem ir pieejamas arī vairākas datu bāzes, taču labāk ir būt atklātam, tas tiks novērtēts.  
  3. Saņem naudu savā bankas kontā. Aizdevumu būs iespējams pat 20 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pretējā gadījumā naudas izmaksa varētu ievilkties līdz vienai dienai. Populārākajiem un lielākajiem uzņēmumiem ir konti visās bankās, tādēļ par to nebūtu jāuztraucas. Jautājumu gadījumā, sazinieties ar aizdevēja klientu atbalsta dienestu.

Naudas aizdevums bez ķīlas sniedz iespēju saņemt naudu ātri, ērti un pats galvenais izdevīgi, taču tikai pie nosacījuma, ka atmaksāsiet naudu savlaicīgi. Ja vēlies iegūt detalizētāku informāciju aplūko portālā sākumlapu.