Naudas aizdevums internetā

By | 12 maijs, 2012

Naudas aizdevums privātpersonām internetā

Šomēness naudas aizdevums bez ķīlas un galvotāja ir iespējams. Vairāki kreditori piedāvā iespeju papildināt kontu ar pāris simtiem latu.  Naudu iespējams saņemt aptuveni 20 minūtes pēc reģistrēšanās pie izvēlētā aizdevēja, turklāt pastāv iespēja saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas (o%) (šādu iespēju Latvijā piedāvā 5 kreditori). Tādējādi naudas aizdevums internetā mūsdienās daudziem cilvēkiem ir kļuvis par reālu alternatīvu reizēs, kad steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi vai arī situācijās, kad komercbankas neizrāda nekādu īpašu atsaucību.

REKLĀMA

ViaSMS – 350eur/30 dienas/0%

REKLĀMA

 

Kādi ir kritēriji kredīta saņemšanai?

Uz aizdevumu var pretendēt katrs Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzi pilngadību (18 gadu vecumu) un ir ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Ņemot vērā nepieciešamību, pieteikties kredītam internetā, jums ir jābūt (1) pieejamam internetam (internetbankai) un mobilajam telefonam, uz kuru vēlāk saņemsiet apstiprinājuma īsziņu ar unikālu reģistrācijas kodu, kā arī vēlāk varēsiet saņemt atkārtotu sms kredītu.

Gadījumā, ja jums iepriekš ir bijuši kavēti kredītmaksājumi vai līgumsaistības, jūs joprojām varat pretendēt uz aizdevuma saņemšanu pie nosacījuma, ka kredītsaistības ir nokārtotas. Būtisks kritērijs šādā gadījumā būs jūsu ikmēneša ienākumu apjoms un tas, cik ilgs laiks pagāja kopš iepriekšējo kredītsaistību nokārtošanas.

Kā pieteikties naudas aizdevumam?

Naudas aizdevums internetā ir pieejams līdzīgi kā pārtikas produkti lielveikalā (parasti no 8.00 – 22.00), savukārt pieteikumi kredīta saņemšanai tiek pieņemti visu diennakti. Ja nauda nepieiciešama no rīta, variet pieteikties kaut vai 2.00 naktī. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu kontā, visticamākm saņemsiet no rīta ap plkst. 9.00, pie nosacījuma, ka nerodas problēmas ar maksājumiem starp bankām. Interneta sakaru traucējumi ir reti, taču tie var notikt un šādā gadījumā laiks līdz naudas ieskaitīšanai jūsu izvēlētās Latvijā izvietotās komercbankas kontā var palielināties līdz pat vienai dienai.

Aizdevuma izvēles un saņemšanas procedūra
  1. salīdziniet visus aizdevējus (ietaupīsiet vairākus desmitus latu);
  2. izvēlēties kreditoru, kas piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas (ja vajag naudu līdz 200 Ls);
  3. reģistrējieties izvēlētā uzņēmuma mājas lapā;
  4. pārskaitiet reģistrācijas maksu (parasti 1 santīms) uz aizdevāja bankas kontu
    (tas ļaus pārbaudīt jūsu personību un apstiprinās, ka esat konta īpašnieks);
  5. saņemiet naudu savā kontā.
 Naudas aizdevums bez maksas

Reģistrācijas procesā jūs saņemsiet savu unikālo kodu, ko nākotnē varēsiet izmantot, lai pieteiktos kredītam, vienkārši nosūtot sms vai piezvanot. Atkārtotas pieteikšanās aizdevumam ērtums un vienkāršums ir viens no veidiem, kā kreditori piesaista klientus pie sevis. Daudzi cilvēki pēc dabas ir ļoti slinki un tā vietā, lai salīdzinātu piedāvājumus un izvēlētos izdevīgāko, aizņemas no tā paša uzņēmuma un maksā komisijas maksu (vairāki desmiti līdz simti latu), ko būtu bijis iespējams ietaupīt. To, protams, nevar nosodīt, jo katrs pats personīgi ir atbildīgs par sava mājsaimniecības budžeta plānošanu, tomēr par vieglprātīgu šādu rīcību var saukt pilnīgi noteikti.

Naudas aizdevums bez maksas ir jau par pastāvīgu piedāvājumu kļuvusī akcija, kas ļauj jaunajiem klientiem, aizņemoties pirmajā reizē papildināt savu kontu ar naudu līdz 150/200 Ls un nemaksāt par to ne komisijas maksu, ne procentus. Tiesa, tas nebūt nenozīmē, ka nauda nebūs jāatmaksā. Tradicionāli mikrokreditori Latvijā aizdod naudu uz laiku līdz 30 dienām (Ferratum aizdod līdz 45 dienām), turklāt jums ir iespēja atmaksāt naudu arī ātrāk bez jebkādām soda sankcijām.

Būtiski ņemt vērā, ka uzņēmumu peļņa veidojas no trīs faktoriem – (1) komisijas maksām par aizdevuma izsniegšanu (no 10% mēnesī atkārtotam aizdevumam), (2) kredīta pagarināšanas likme (no 10% mēnesī), (3) soda sankcijām (pat vairāk kā 1% dienā), kas pēc LR likumdošanas nedrīkst pārsniegt kopējo kredīta apjomu. Atsevišķi aizdevēji gan mēģina aprēķināt lielākas sankcijas, taču tas nav likumīgi un, ja sūdzēsieties šādos gadījumos Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā, tad 100% uzvarēsiet. Šobrīd tam jau ir bijuši vairāki precedenti un jebkurš par to var pārliecināties, piezvanot uz centru vai vienkārši pameklējot informāciju internetā.

Ņemot vērā iepriekšminēto, naudas aizdevums internetā ir uzskatāms par izdevīgu risinājumu īslaicīgu finansiālo problēmu risināšanai, tikai gadījumos, kad esat pārliecināti par savām iespējam to atmaksāt viena, sliktakajā gadījumā divu mēnešu laikā. Tas ir risinājums steidzamos gadījumos, kad nav citas alternatīvas, taču nedrīkst tikt izmantots, lai risinātu hroniskas finanšu plūsmas problēmas, kurām nepieciešama ilgtermiņa pieeja. Pretējā gadījumā pastāv reāla iespēja, ka turpmāk ik mēnesi būsiet spiesti maksāt par kredīta pagarināšanu, kas vairākiem uzņēmumiem pārsniedz pat 25% no neatdotās kredīta summas.

Kā atmaksāt kredītu?

Naudas aizdevumu var atmaksāt internetā tieši tāpat kā ikdienā maksājiet jebkuru komunālo pakalpojumu rēķinu, pārskaitot naudu uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Veicot maksājumu vienmēr svarīgi to darīt savlaicīgi, jo starpbanku maksājumu īpatnības nosaka, ka atsevišķos gadījumos naudas transakcijai var būt nepieciešamas pat trīs darba dienas, sevišķi, ja jūsu un aizdevēja konts ir dažādās bankās. Lai izvairītos no situācijas, kad kredītu nosedzat it kā savlaicīgi (pēdējā dienā), bet aizdevējs naudu saņem tikai pēc pāris dienām un par to aprēķina soda sankcijas, rīkojieties pārdomāti.
Naudas aizdevums ir privilēģija, bet nav dāvana. Pirms aizņemšanās salīdziniet un rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.