Naudas kredīts uz gadu

By | 26 aprīlis, 2013

Kad vajag vairāk naudu, ātrie kredīti nav labākā izvēle, jo ir izdevīgi tikai īstermiņā (uz mēnesi), lai atrisinātu steidzamas vajadzības. Naudas kredīts uz gadu turpretim ļauj aizņemties krietni lielāku summu un atlīdzināt to 12 vienādos maksājumos. Aizņemties 1000 Ls ar atmaksas termiņu 1 mēnesi var vienīgi retais, taču aizņemties uz gadu šādu summu var samērā daudzi Latvijas iedzīvotāji.

Paņemt kredītu uz gadu

Pašlaik naudas kredīts uz gadu tiek piedāvāts vairākos nebanku kredītu uzņēmumos. Tas nozīmē, ka ikviens var pieteikties aizdevumam līdz 1000 Ls vai pat krietni vairāk bez banku starpniecības. Bankas šobrīd ir uzkrājušas lielus līdzekļus, taču savu vadītāju baiļu dēj kreditēšanas politiku ir ļoti sabremzējuši.

Lai paņemtu kredītu uz 1 gadu vajag tikai savu (1) epastu, (2) mobilo telefonu, (3) bankas kontu un (4) internetbankas pieeju. Pirms paņemt pirmo aizdevumu, kas pagadās, ir vērts aplūkot, kuri ir lētākie naudas kredīti uz gadu bez ķīlas un izziņām internetā. Pievērsiet uzmanību procentu likmēm. Prakse liecina, ka aizdevēji, kas izsniedz aizņēmumus līdz 1000 ls vai 1500 ls prasa daudzkārt augstākas procentu likmes, taču sola naudu aizdod dažu desmitu minūšu laikā.

Paralēli ilgtermiņa kreditori prasa daudz mazākas procentu un ir gatavi aizdot pat 7000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem. Pieteikties šim kredītam var 24 stundas dienaktī bez maksas. Aptuveni 1 – 2 stundu laikā (darba laikā) uz klienta epastu atnāk vēstule ar individuālu kredīta piedāvājumu. Noraidīt vai piekrist līguma nosacījumiem, protams, ir katra personīgā izvēle. Ja lemsiet par labu aizņēmumam, vajadzēs doties uz kādu no kreditora filiālēm un parakstīt līgumu. Ja piedāvājums neapmierina, ignorējiet to vai pieņemiet par atskaites punktu, jo labs naudas kredīts uz gadu noteikti arī būs salīdzinoši krietni izdevīgāks nekā parastais ātrais kredīts vai patēriņa kredīts. Minimālā procentu likme kredītam uz gadu tradicionāli sākas no 22%, taču var būt arī augstāka jaunajiem klientiem vai cilvēkiem ar zemiem ienākumi, sliktu kredītvēsturi vai vispār bez darba vietas.

Kopumā, ja vajadzīgs ir kredīts uz 1 gadu, tad aizņemšanās internetā ir labs veids, kā pieteikties kredītam, neizejot no mājas. Vienkārši piesakieties un gaidiet. Pat, ja naudas kredīts netiks paņemts, tas tomēr ļaus iegūt perspektīvu par to, cik dārgi pašreiz tiek piedāvāti ne tikai banku aizdevumi, bet arī citi finanšu pakalpojumi. Aizņemieties atbildīgi.