Kredīts vienas dienas laikā

By | 28 aprīlis, 2013

Vajag naudu, bet nezini, kur dabūt ? Kredīts vienas dienas laikā tiek piedāvāts dažādos uzņēmumos, taču tikai daži no tiem ļauj aizņemties bez komisijas maksas (0%) un bez ķīlas uz laiku līdz 1 mēnesim. Maksimālā summa, ko tā var dabūt ir 200 Ls, taču papildus tam pastāv varianti, kā iegūt pat 2000 Ls, 5000 Ls un 10000 Ls 24 stundu laikā.

Kā iegūstams kredīts vienas dienas laikā ?

Pats vienkāršākais veids kā aizņemties vienas dienas laikā, ir salīdzināt visus aizdevumus un pieteikties lētākajam kredītam (skat. portāla sākumlapu). Šādā veidā ikviens Latvijas iedzīvotājs no 18 gadiem var saņemt 25 Ls līdz 200 Ls mazāk kā 20 minūšu laikā. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka ne vienmēr paris simti latu var atrisināt visas problēmas. Ja vajadzīgs lielāks kredīts vienas dienas laikā to iegūt būs samērā problemātiski, taču ne neiespējami. Vairākus noderīgus risinājumus esam salīdzinājuši sadaļā ilgtermiņa aizdevumi (skat. lapas augšpusi), kas gan teorijā, gan praksē ļauj saņemt līdz 1000 Ls bez ķīlas, neizejot no mājām.

Galvenie kritēriji naudas aizdošanai parasti ir tikai trīs – (a) klienta vecums, (b) ienākumi, (c) kredītvēsture. Kredītņēmēji ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi var saņemt aizdevumu gandrīz 100%. Visiem pārējiem var nākties nedaudz iespringt, jo pēdējā laikā klienta maksātspējai pievērš uzmanību pat tie kreditori, kas agrāk reklamē, ka ir pieejams kredīts bez darba vietas. No otras puses, mēģināts nav zaudēts un reizēm aizdevums tiek piešķirts pat šķietami bezcerīgiem klientiem.

Apstākļos, kad parastie naudas kredīti tiek atteikti vai arī vienkārši nevēlaties sapīties ar ātro kredītu uzņēmumiem, ir pieejami arī citas aizņemšanās iespējas. Patēriņa kredīts pret automašīnas ķīlu ļauj saņemt līdz pat 10000 Ls (90% no auto vērtības) vienas darba dienas laikā. Pieteikšanās kredītam izmaksā 0,01 Ls un atbilde par aizdevuma pieejamību, kā arī detalizēts kredīta atmaksas grafiks tiek sagatavots vidēji 30 minūšu līdz 1 stundas laikā. Svarīgākais – piesakoties aizdevumam pret auto ķīlu, auto var turpināt lietot, jo tas tiek ieķīlāts tikai uz papīra. Ja visas kredīta saistības tiek pildītas līgumā noteiktajā termiņā, tad auto paliek jūsu rīcībā un variet ar to braukt tāpat kā līdz šim. Aizņemšanās pret automobili ir iespējama uz laiku līdz 5 gadiem, taču daudz prātīgāk ir aizņemties uz mazāku termiņu un atmaksāt aizdevumu maksimāli ātri.

Kopumā kredīts vienas dienas laikā ir iegūstams, taču visvieglāk ir aizņemties līdz 200 Ls. Ja ir vairāk laiks, tad ilgtermiņa patēriņa kredīti ir pat labāks variants, jo tos iespējams saņemt divu līdz četru darba dienu laikā, taču procentu likmes ir vairākas reizes mazākas nekā parastajiem ātrajiem kredītiem. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.