Pārvākšanās kredīts

By | 18 novembris, 2012

Pārvākšanās ir viens no stresainākajiem pasākumiem, turklāt tas ir arī samērā dārgs, sevišķi gadījumos, kad mantas ir krātas vairākus gadus un iepriekš ir apdzīvotas vismaz pāris istabas. Protams, var mēģināt visu darīt pašu spēkiem vai piesaistīt draugus. Tomēr ne visiem ir draugi vai paziņas, kuru rīcībā ir lielgabarīta auto (kravas mikrotautobuss), tādēļ mantu pārvešanai var būt nepieciešamas neskaitāmas reizes. Ņemot vērā pašreizējās degvielas izmaksas, lieka braukāšana ir samērā dārgs prieks. Pārvākšanās padomi ir tikpat dažādi, cik pārvākšanās kastes, taču ir skaidrs, ka cilvēki ar pieredzi varēs konkrēto darbību izdarīt ātrāk un pie noteiktiem nosacījumiem arī lētāk. Pārvākšanās serviss cenas svārstās no 20 Ls par auto nomu dienā, līdz vairāk kā 100 latiem dienā, ja tiek izvēlēts pārvākšanās serviss, kas nodrošina arī krāvēju un šofera pakalpojumus.

Neskatoties uz to, pārvest visas mantas vienā dienā var būt finansiāli daudz izdevīgāk, turklāt tiks ietaupīts tik dārgais laiks. Ja vajadzība pārvākties ir steidzama, bet pietrūkst nauda, var noderēt pārvākšanās kredīts, t.i. naudas aizdevums, kas tiek izmantots, lai segtu pārvākšanās (transporta izmaksas). Šobrīd ikviens var saņemt aizdevumu bez komisijas maksas šeit. Maksimālā summa, ko iespējams iegūt 1 dienas laikā bez ķīlas ir 1000 Ls, pret ķīlu krietni vien vairāk. Ja nepieciešami vien 10 – 200 lati, aizdevumu iespējams iegūt bez procentiem.

Kā iegūstams pārvākšanās kredīts?

Mūsdienās pārvākšanās kredīts ir pieejams internetā no 18 gadiem bez ķīlas. Ja mantas nav pārāk daudz un attālums nepārsniedz 100 – 200 kilometrus, tad šis varētu būt pats labākais risinājums. Vairāki kreditori šobrīd piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas un bez procentiem līdz pat 200 Ls. Maksimālais termiņš, kurā nauda jāatmaksā, ir 30 dienas. Ja tas izdodas, būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, līgumu iespējams pagarināt par maksu.

Lai iegūtu naudu pārvākšanās izdevumu segšanai ir jāveic šādas darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu);
  • jāaizpilda reģistrācijas anketa aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita 0,01 Ls (standarta likme) uz kreditora kontu (ja tas tiek prasīts);
  • jāapstiprina kredīta pieprasījums (visērtāk to izdarīt nosūtot sms);
  • jāsaņem nauda kontā.

Mūsdienās reģistrācijas maksa ir kļuvusi par galveno veidu, kā tiek pārbaudīta aizņēmēja personība (izmantojot internetbankas kodu verifikācijas sistēmu). Naudas aizdevums tiek atteikts tajos gadījumos, kad klientam ir nelabvēlīga kredītvēsture, t.i. iepriekš ir kavētas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 60 dienām. Otrs iespējamais atteikuma iemesls var būt pastāvīgu ienākumu neesamība, taču, ja jāizvēlas viens kritērijs, kas var tikt uzskatīts par galveno, tad tā ir kredītvēsture. Tieši kredītvēsture ļauj spriest par aizņēmēja gatavību atmaksāt naudu noteiktajā laikā. Maksātspēja parāda tikai spējas, bet ne klienta iespējamo rīcību. Līdz ar to var secināt, ka pārvākšanās kredīts visvieglāk ir pieejams cilvēkiem bez kredītvēstures, vai cilvēkiem ar pozitīvu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Ja jums šobrīd nav darba vieta, izlasiet rakstu – kredīti bez darba vietas un uzzināsiet, kā iegūt aizņēmumu šādā situācijā.

Cik maksā pārvākšanās aizdevums?

Jau norādījām, ka pārvākšanās kredīts ir iegūstams pilnībi bez procentiem, ja summa nepārsniedz 200 Ls un tiek atmaksāta 30 dienās. Ja vajadzīgs lielāks kredīts, tam iespējams pieteikties internetā, taču būs jāmaksā komisijas maksa. Minimālā procenta šajā gadījumā būs sākot no 10% mēnesī, taču var sasniegt pat 30%, tādēļ ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus (skat. atrsaizdevums.lv sākumlapu). Saistību nepildīšana ir dārgs pakalpojums, kura izmaksas var pārsniegt pat 1% dienā, tādēļ pirms aizņemšanās obligāti izvērtējiet savas iespējas atmaksāt noteiktajā termiņā. Pārvākšanās serviss ir ērts un izdevīgs pakalpojums, taču ir vērts apdomāties vispirms divreiz.