SMS kredīts – aizdevums steidzīgajiem

Uzņēmums SMS Credit piedāvā jebkuram Latvijas iedzīvotājam, vecumā no 19 – 70 gadu vecumam saņemt īstermiņa aizdevumu līdz pat 300 latiem. Turklāt pirmais aizdevums (līdz 150 latiem) ir bez komisijas maksas un procentiem, ja summa tiek atdota noteiktajā termiņā.

Lai pieteiktos pirmajam kredītam Jums būs jāreģistrējas SmsCredit mājas lapā. Savukārt gadījumā, ja būs nepieciešami turpmāki aizņēmumi, tos būs iespējams saņemt vienkārši nosūtot pieprasījuma īsziņā vēlamās summas lielumu.

Lai saņemtu kredītu Jums nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai izziņa par ienākumiem. Pietiek ar Jūsu pases datiem, bankas konta numuru un mobilā telefona numuru. Tomēr jāņem vērā,ka, lai saņemtu kredītu ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei un nomaksātam iepriekšējam aizdevumam šajā uzņēmumā.

Aizņēmumu var saņemt uz laik no 5 – 30 dienām, pirmais aizdevums ir bez komisijas maksas ar 0%, ja sanāk aizkavēšanās, atdošanas termiņu ir iespējams pagarināt ar sms, bet par to būs jāmaksā.

Reģistrējoties pirmo reizi, Jums bankas kontā ir jābūt vismaz 1 santīmam, jo, lai apstiprinātu, ka Jūs esat konta īpašnieks Jums būs jānosūta 1 santīms uz SMSCredit. Tas ir vienreizējs pasākums un turpmāk šāds apstiprinājums vairs nebūs nepieciešams. Protams, pirms aizņemties izvērtējiet savas iespējas atmaksāt, jo no tā nevarēs izvairīties.
Saņemt naudu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Atrsaizdevums.lv izmantošana ir bezmaksas nekomerciālām vajadzībām. Mēs esam neatkarīgi, jo nepiederam nevienam aizdevējam. Informācija tiek atjaunota regulāri, bet, ja atradi kādu kļūdu, lūdzu atraksti mums.

Kontakti|Par mums|Privātums|Saistību atruna|